• Обновено
Amplim 64GB Micro SD Картичка, 4 Пакет Екстремно Висока Брзина на MicroSD Меморија Плус Адаптер, MicroSDXC U3 Класа 10 V30 UHS-I Nintendo-Прекинувач, Оди Про Херој, Површина, Телефон Галакси, Ка?

Amplim 64GB Micro SD Картичка, 4 Пакет Екстремно Висока Брзина на MicroSD Меморија Плус Адаптер, MicroSDXC U3 Класа 10 V30 UHS-I

DEN 1318.08
Достапно за вашата нарачка

Залиха

УЛТРА ВИСОКА БРЗИНА : Висока издржливост 667 X 100 MB/S Класа 10 V30 А1 U3 UHS-I 4 K UHD Full HD UHS-1 64 GB micro SDXC ТФ флеш картичка.ВИСТИНСКИ : ги Исполнуваат или надминуваат SD Асоцијација SD 5.1 спецификации.А1 V30 ПЕРФОРМАНСИ : Оптоварување на софтверски апликации и игри побрзо со А1-номинална перформанси.V30 оценет за ултра-брзо снимање на видео.Фотографии, бизнис датотеки, како игри, home security, цртичка тело cam, софтвер, податоци.КОМПАТИБИЛНОСТ : Nintendo-Прекинувач, Galaxy S Забелешка Табот, Површина, Xiaomi Poco Redmi, Оган, Gopro Херој, Realme, Zenfone, DJI Mavic, Xperia, Мото, Oppo, Nokia, LG, dslr фото Камера, сите SDXC уреди.ТЕШКА : Водоотпорен, температура доказ, shockproof, X-ray доказ, магнет доказ. 64 GB micro SDXC цврст-држава картичка има околу 58-60 свирка форматирана слободен простор.ПОДДРШКА : Amplim е Американска компанија и доверлив бренд. 30-ден парите назад.Работи со Android, Google Chrome, Microsoft Windows 8/10 & Apple Mac OS.Verizon, AT&T, Спринт, Т-Мобиле, НИ Мобилните.Без разлика дали сте на патеката, на патот или дома, нашите разноврсна Amplim micro SD картичка е таму за вас.Слим Secure Digital слот адаптер пакет ви овозможува да ги конвертирате за micro SD картичка до SD-картичката за широк спектар на употреба.Без разлика дали сте кршење на фотографии или видео записи на вашиот најновите екстремни спортски авантура, користење навигација, или преземање на снимка од безбедносна камера, вашите податоци се безбедни со Amplim.Бидејќи Amplim основањето во 2013 година, нашата мисија беше да се обезбеди иновативни производи за да ви помогне да се фати живот е скапоцен моменти.Без разлика дали сте преземање на видео записи и фотографии од своите сакани или снимање детали на вашиот најновата авантура, нашиот врвен квалитет мемориски картички ви помогне да ги зачувате вашите најдобри моменти и вредни податоци.Нашите Ampmed лични здравствени уреди им овозможуваат да донесуваат информирани одлуки во врска со вашето здравје преку помагање на снимање важни информации, како на крвниот притисок и телесната температура.Во Amplim, квалитетот е наш врвен приоритет и ние се стремиме да се направи производи може да зависи.Ние ги испита сите на нашите производи на фабриката пред ние брод.Ние се гордееме со нашите клиенти кои се фокусирани на решенија како ние работиме за да ви помогне да снимате вашите најважни моменти и сеќавања.Изборот е едноставен.Едноставно незаборавни, едноставно сигурен, едноставно Amplim.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Grandee Мемориската Картичка 512GB Микро Мемориската Картичка,Класа 10 ТФ-Картичка 512G со Картичка Адаптер за Таблет Компјутер,Андроид
  • Обновено

Grandee Мемориската Картичка 512GB Микро Мемориската Картичка,Класа 10 ТФ-Картичка 512G со Картичка Адаптер за Таблет Компјутер,Андроид

DEN 527.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

512GB Микро SD Картичка со Полнач MicroSDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Мемориската Картичка за Android паметен Телефон, Дигитална
  • Обновено

512GB Микро SD Картичка со Полнач MicroSDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Мемориската Картичка за Android паметен Телефон, Дигитална

DEN 839.52

【Микро SD картичка со SD адаптер картичка】Овој микро sd картичка 512 GB доаѓа со SD адаптер картичка, може да �