• Обновено
512GB Микро SD Картичка со Полнач MicroSDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Мемориската Картичка за Android паметен Телефон, Дигитална Камера Таблета и Летало

512GB Микро SD Картичка со Полнач MicroSDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Мемориската Картичка за Android паметен Телефон, Дигитална

DEN 839.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Микро SD картичка со SD адаптер картичка】Овој микро sd картичка 512 GB доаѓа со SD адаптер картичка, може да се стави на микро sd картичка во адаптерот и потоа можете да го користите на било SD картичка интерфејс. 【Стабилна и никогаш не се грижите за губење на податоци】 Микро sd картичка 512 GB вклучува SD адаптер, 512 GB SD-Картичката е направен од високо-квалитет на чипови, обезбедување на сигурен перформанси, што го прави идеален за пишување-интензивна апликации и обезбедување на јасна снимање Докази HD без падна рамки. 【Заштита】 Со цел да се обезбеди најдобри перформанси и стабилност, MORIC SD Картичка 512 GB мемориската картичка за камерата е тестиран и може да издржи екстремни услови.Тие се отпорни на висока температура, водоотпорен, shockproof, Х-зраци и анти-статички. 【Брзо читање стапка и голем капацитет】SD Картичка 512 GB брзо читање стапка, може да се гледа и префрлени веднаш, максималниот капацитет на 512 GB ТФ-картичка е 512 GB, има доволно простор за складирање на илјадници слики и часа од full HD Видео, кој ви заштедува од грижиш за доволно простор за складирање. 【Една година гаранција】задоволството на Клиентите е најголемата мотивација за да продолжат со повисок квалитет.Ние секогаш се стремиме да се обезбеди најдобрите производи и услуги на нашите вредни клиенти и имаме индустрија-води од една година гаранција.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, добредојдовте да контактирате со нас!.Заштита: Водоотпорен Температура Доказ Шок Доказ рентгенско Зрачење Доказ Пакет се Вклучуваат : 1* 128 GB Микро SD Картичка И SD Картичката Адаптер или 1* 256 GB Микро SD Картичка И SD Картичката Адаптер или 1* 512 GB Микро SD Картичка И SD Картичката Адаптер Топло Совети : 1.Нашата Продавница нуди 100% вистински мемориската картичка со 1 години гаранција 2.Ве молиме да користите квалитетни читач на картички за да се провери сите мемориската картичка на КОМПЈУТЕР。 3.Ве молиме да не го користите евтини картичка читателот да тест мемориската картичка, брзина на мемориска картичка ќе биде намалена од низок квалитет на читач на картички. 4.Мемориска картичка брзина е во голема мера влијае и читач на картички, полнач, USB порта итн.Низок квалитет на уредот ќе се 100% ви го успори картичка брзина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Grandee Мемориската Картичка 512GB Микро Мемориската Картичка,Класа 10 ТФ-Картичка 512G со Картичка Адаптер за Таблет Компјутер,Андроид
  • Обновено

Grandee Мемориската Картичка 512GB Микро Мемориската Картичка,Класа 10 ТФ-Картичка 512G со Картичка Адаптер за Таблет Компјутер,Андроид

DEN 527.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за
  • Обновено

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за

DEN 1799.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �