• Обновено
128GB Micro SD Картичка, КОДАК MicroSDXC Мемориската Картичка, со Голема Брзина ТФ-Картичка со 100MB/s, UHS-I А1 U3 V30 C10 Микро Центар Картичка за Акција Камера, Wyze, GoPro и Цртичка на Cam

128GB Micro SD Картичка, КОДАК MicroSDXC Мемориската Картичка, со Голема Брзина ТФ-Картичка со 100MB/s, UHS-I А1 U3 V30 C10 Микро

DEN 453.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .КОДАК Мемориска Картичка : Направен од високо-квалитет на чипови, нудат сигурен перформанси, што ги прави добро прилагодени за да напишете интензивна апликации, како и обезбедување на докази јасно е снимен во full HD без падна рамки. 128 GB Микро Центар SD Картичка : Класа 10, U3, V30 брзина класа перформанси со читање брзина до 100 MB/s за брзо и непречено бурст HD Фотографија и 4 K Ултра HD Videography.Продолжен Компатибилност : Одлична за употреба со вашиот Go pro, Android паметни телефони, таблети, дигитални спорт камери, конзоли за игри, цртичка камери, беспилотни летала и други уреди кои функција SD, SDHC или SDXC картичка слотови.Сигурни и Трајни Микро SDXC Картичка : Висока издржливост со водоотпорен, shockproof, температура доказ и X-ray доказ.Чувајте ги вашите податоци за безбедност во dashcam, видео надзор, надзорот и возење recorder.Услуги на клиентите : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било проблеми, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа подобро.Задоволството на клиентите е нашиот најголем мотивација, секој e-mail ќе се одговори во рок од 24 часа. 64 GB /128 GB КОДАК ТФ-Картичка.U3, А1, V30 Стандард.Мемориска Картичка UHS-I Голема Брзина на Пренос.Флеш Мемориска Картичка.КОДАК micro SD картичка врз основа на најновите технички стандарди на sd card association.Наменета за игри уреди, добри перформанси за 4 K ултра HD видео снимање и висок квалитет на фотографиите.Ултра Висока-Брзина micro SDXC картичка стапки UHS-1 V30 брзина класа, кој со висока резолуција фотографии, снимање и 4 K UHD, Full HD видео снимање.AI Оценет микро SD картичка за побрзо вчитување апликации и подобар мобилен уред искуство.Тоа е, исто така, вашиот одат-на микро SD картичка за да заштедите драгоцено слики и видео записи на резервна копија и транспорт важни документи, и да ги прошират вашиот мобилен уред способности.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Grandee Мемориската Картичка 512GB Микро Мемориската Картичка,Класа 10 ТФ-Картичка 512G со Картичка Адаптер за Таблет Компјутер,Андроид
  • Обновено

Grandee Мемориската Картичка 512GB Микро Мемориската Картичка,Класа 10 ТФ-Картичка 512G со Картичка Адаптер за Таблет Компјутер,Андроид

DEN 527.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Микро SD Картичка 256GB Микро Мемориската Картичка 256GB ТФ-Картичка Класа 10 Висока Брзина на Мемориската Картичка со Слободни SD
  • Обновено

Микро SD Картичка 256GB Микро Мемориската Картичка 256GB ТФ-Картичка Класа 10 Висока Брзина на Мемориската Картичка со Слободни SD

DEN 424.32

????【ВисокоКвалитетни многу простор за илјадници слики и часа од full HD видео записи за да биде снимен, што