• Обновено
Кингстон 64GB MicroSD Висока Издржливост Мемориската Картичка за Цртичка Cam Работи со Garmin Мини 2, Мини, 67W, 66W, 47, 56, 57 Автомобил Камера (SDCE/64GB) Пакет со Сè, Но Stromboli SD & Micro SD Чит?

Кингстон 64GB MicroSD Висока Издржливост Мемориската Картичка за Цртичка Cam Работи со Garmin Мини 2, Мини, 67W, 66W, 47, 56, 57

DEN 458.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Пакет со (1) 64 GB Кингстон Висока Издржливост Мемориската картичка (1) Сè, Но Stromboli Micro SD и SD-картичка читателот - Вклучува SD, Micro SD (ТФ), М2, и MS слотови за easy transfer.Идеален за дома видео мониторинг камери, телото камери, и dashcams - работи со Garmin Мини 2 Цртичка Cam, Garmin Мини Цртичка Камера, Garmin 67 W Цртичка Cam, Garmin 66 W Цртичка Cam, Garmin 47 Цртичка Cam, Garmin 56 Цртичка Cam, Garmin 57 Цртичка Камери и други лица кои имаат micro sd слот!.Точно тестирани и особено развиена за висока издржливост апликации каде 24/7 следење е потребно.Фати илјади часа на Full HD снимање на видео снимки на високи перформанси прочитајте го забрзува 95 MB/s и пишување брзина до 30 MB/s.Избрана спецификации на Кингстон Висока Издржливост micro SD флеш мемориска картичка вклучуваат Класа 10, UHS-I, U1, V10, А1. Оваа Кингстон Висока Издржливост Видео Мониторинг картичка е вашиот сигурен решение за 24/7 видео снимање и репродукција во Full HD видео, така што ќе може да се фати секој критичен момент.Дали треба постојано видео снимката на докази на вашиот цртичка камери додека возите или за вашиот бизнис или home security камерата, можете да им верувате Висока Издржливост картички од Кингстон да се испорача.Привлекува илјадници часови од Full HD видео снимање за вашиот табла камера или home security систем за следење.Изградени и тестирани во тешки услови, оваа картичка е shockproof, водоотпорен, и да се х-зраци-доказ.Компатибилен со повеќето од безбедносни камери, на телото камери, и цртичка на камери со SDXC картичка порт, вклучувајќи Garmin Мини 2 Цртичка Cam, Garmin Мини Цртичка Камера, Garmin 67 W Цртичка Cam, Garmin 66 W Цртичка Cam, Garmin 47 Цртичка Cam, Garmin 56 Цртичка Cam, Garmin 57 Цртичка Камери.Овој пакет ги вклучува (1) 64 GB Висока Издржливост Кингстон мемориската картичка (1) Сè, Но Stromboli SD & Micro SD картичка читателот - Вклучува SD, Micro SD (ТФ), М2, и MS слотови за easy transfer.Ве молиме проверете ја компатибилноста со уредот пред да го купите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 128GB Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за Nintendo-Прекинувач,
  • Обновено

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 128GB Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за Nintendo-Прекинувач,

DEN 551.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �