• Обновено
32GB Micro SD SDHC ТФ Мемориската Картичка Класа 10 w/SD Адаптер за паметни телефони Таблета!

32GB Micro SD SDHC ТФ Мемориската Картичка Класа 10 w/SD Адаптер за паметни телефони Таблета!

DEN 170.16
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Сосема Нов Генерички, со мало пакување.Капацитет : 32 GB Огромен Капацитет на Складирање.Оптимална брзина и перформанси за micro SDHC компатибилни уреди.Се прошири на вашиот паметен Телефон или PDA способности со повеќе простор за да одам на работа!.Бесплатни SD Картичка Адаптер - конвертирате micro SD да стандардната SD картичка и може да се користи на SD-картичка уреди и камери.Универзална Компатибилен За Smart Phone, Android Телефон, Мобилен Телефон, Види Телефон, Дигитална Камера, Дигитален Видео Рекордер, Таблет КОМПЈУТЕР, GPS, MP3 Плеери, pda уредите, итн..со micro SD или SD картичка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за
  • Обновено

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за

DEN 1799.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Микро SD Картичка 256GB Микро Мемориската Картичка 256GB ТФ-Картичка Класа 10 Висока Брзина на Мемориската Картичка со Слободни SD
  • Обновено

Микро SD Картичка 256GB Микро Мемориската Картичка 256GB ТФ-Картичка Класа 10 Висока Брзина на Мемориската Картичка со Слободни SD

DEN 424.32

????【ВисокоКвалитетни многу простор за илјадници слики и часа од full HD видео записи за да биде снимен, што

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 128GB Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за Nintendo-Прекинувач,
  • Обновено

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 128GB Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за Nintendo-Прекинувач,

DEN 551.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �