• Обновено
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за полнење за Motorola Еден Фузија+ Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 64GB MicroSDXC Работи за полнење за Motorola Еден Фузија+ Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 791.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Motorola Еден Фузија+ паметен Телефон со San Flash-ТМ.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.55 MB).Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS.Врз основа на внатрешни тестирање.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за полнење за Motorola Еден Фузија+ за сите тоа го прави.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 64 GB за полнење за Motorola Еден Фузија+ паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што San Flash™ не!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?San Flash™ не е поврзано или се поврзани работи за со San Disk®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и регистрирани се Работи за и од San Disk и Западна Дигитално respectfully.Сите права се задржани.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 128GB Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за Nintendo-Прекинувач,
  • Обновено

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 128GB Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за Nintendo-Прекинувач,

DEN 551.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

512GB Микро SD Картичка со Полнач MicroSDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Мемориската Картичка за Android паметен Телефон, Дигитална
  • Обновено

512GB Микро SD Картичка со Полнач MicroSDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Мемориската Картичка за Android паметен Телефон, Дигитална

DEN 839.52

【Микро SD картичка со SD адаптер картичка】Овој микро sd картичка 512 GB доаѓа со SD адаптер картичка, може да �

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за
  • Обновено

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за

DEN 1799.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Кингстон 64GB MicroSD Висока Издржливост Мемориската Картичка за Цртичка Cam Работи со Garmin Мини 2, Мини, 67W, 66W, 47, 56, 57
  • Обновено

Кингстон 64GB MicroSD Висока Издржливост Мемориската Картичка за Цртичка Cam Работи со Garmin Мини 2, Мини, 67W, 66W, 47, 56, 57

DEN 458.40

Пакет со (1) 64 GB Кингстон Висока Издржливост Мемориската картичка (1) Сè, Но Stromboli Micro SD и SDкартичка читател�