• Обновено
Grandee Мемориската Картичка 512GB Микро Мемориската Картичка,Класа 10 ТФ-Картичка 512G со Картичка Адаптер за Таблет Компјутер,Андроид мобилни телефони,Камера (512GB)

Grandee Мемориската Картичка 512GB Микро Мемориската Картичка,Класа 10 ТФ-Картичка 512G со Картичка Адаптер за Таблет Компјутер,Андроид

DEN 527.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Капацитет : 512 GB.Вклучува SD Адаптер.Адаптери имаат прекинувачи кои може да ги заштитите вашите податоци и можете да изберете да се заштити режимот.Голема брзина и перформанси за full HD видео снимање, висока резолуција на сликите, мобилни игри, музика и многу повеќе.Одлично за мобилни телефони, паметни телефони, Android Таблети, Таблет Компјутери, dslr фото, HD видео камера.Водоотпорен, Shockproof, Температура-Доказ, Магнет-Доказ и X-Ray Доказ.Меморија капацитет на складирање : 512.0. Мемориска Картичка 512 GB Микро Мемориската Картичка,Класа 10 ТФ-Картичка 512 G со Картичка Адаптер за Таблет Компјутер,Андроид мобилни телефони,Камера (512 GB).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

512GB Микро SD Картичка со Полнач MicroSDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Мемориската Картичка за Android паметен Телефон, Дигитална
  • Обновено

512GB Микро SD Картичка со Полнач MicroSDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Мемориската Картичка за Android паметен Телефон, Дигитална

DEN 839.52

【Микро SD картичка со SD адаптер картичка】Овој микро sd картичка 512 GB доаѓа со SD адаптер картичка, може да �

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за
  • Обновено

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за

DEN 1799.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Микро SD Картичка 256GB Микро Мемориската Картичка 256GB ТФ-Картичка Класа 10 Висока Брзина на Мемориската Картичка со Слободни SD
  • Обновено

Микро SD Картичка 256GB Микро Мемориската Картичка 256GB ТФ-Картичка Класа 10 Висока Брзина на Мемориската Картичка со Слободни SD

DEN 424.32

????【ВисокоКвалитетни многу простор за илјадници слики и часа од full HD видео записи за да биде снимен, што