• Обновено
8GB Турбо Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка. Висока Брзина За HTC Чиста AT&T 8 Одат Навалите 2 Доаѓа со бесплатен SD и USB Адаптери. Живот Време Гаранција

8GB Турбо Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка. Висока Брзина За HTC Чиста AT&T 8 Одат Навалите 2 Доаѓа со бесплатен SD и USB Адаптери.

DEN 818.64
Достапно за вашата нарачка

Залиха

8 GB Микро Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.Само 10% големина на некоја стандардна SD-картичката.Вграден-во Грешка, Поправи Код (ECC) за да се открие и да се поправи трансфер грешки.Поддржува Содржини Заштита за Снимање Медиуми (CPRM).Доживотна Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за
  • Обновено

[5-Год Слободни Податоци за Обновување] Gigastone 256GB 2-Pack Micro SD Картичка, 4K Игра Про, MicroSDXC Мемориската Картичка за

DEN 1799.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �