• Обновено
Nikon Z 7II FX-Format Mirrorless Камера Тело w/NIKKOR Z 24-70mm f/4 S Црна (Продолжува)

Nikon Z 7II FX-Format Mirrorless Камера Тело w/NIKKOR Z 24-70mm f/4 S Црна (Продолжува)

DEN 3863.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Секој мал детал е важно. 45.7 ПРАТЕНИК.Моќен БОЛЕСТ перформанси.NIKKOR Z леќи.Интуитивен функционалност.Најсофистицираните алатка за high resolution imaging.Предмет за стекнување со брзина и прецизност. 3.3 x повеќе бафер капацитети од оригиналот Z 7. Побрзо континуирано снимање.Подобрување на БОЛЕСТ на ефикасноста и функционалноста.Dual картичка слотови (CFexpress/XQD + UHS-II SD).Флексибилност и мир на умот, кога снимањето важни моменти или на задача, како на пример, свадба и настан фотографија.Удобно.Издржливи.Интуитивен.Z 7 II е екстериер и ентериер се смислено дизајниран да се собира и користи со максимална удобност и леснотија на ракување.Вертикален Зафат Подготвени.Сега е компатибилен со новите вертикални батеријата зафат за оние кои имаат потреба од повеќе енергија и полесно shutter работата кога снимање вертикално. 4 K UHD 60p видео.Неспокојот акција, неспокојот камерата движење и способноста да се успори 4 K UHD снимката во пост.USB-C постојано напојување и полнење.Никогаш не работат ниско ниво на енергија за време на livestreams, видео пука и timelapses.Еден планината прифаќа сите нив.Компатибилен со растечка линија на NIKKOR Z леќи, како и прибл. 360 F-планината NIKKOR леќи со FTZ планината адаптерот (се продава одделно).Макс фокусна должина : 70.0 Милиметри.Оптички Зум : 2.9 Мултипликатор x.Видео Резолуција : 2160p.Конфигурација : w/ NIKKOR Z 24-70mm f/4 S.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sony Алфа a6600 Mirrorless Дигитална Камера со 18-135mm Објектив Starter Пакет со Торба, Батерија, 64GB SD Картичка, Вратот Рака
  • Обновено

Sony Алфа a6600 Mirrorless Дигитална Камера со 18-135mm Објектив Starter Пакет со Торба, Батерија, 64GB SD Картичка, Вратот Рака

DEN 3215.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Sony о7 II Mirrorless Камера со 16-35mm f/2.8 Леќа Видео Пакет + LED Светло во Видео + Микрофон + Екстремна Брзина 64GB Меморија(20pc
  • Обновено

Sony о7 II Mirrorless Камера со 16-35mm f/2.8 Леќа Видео Пакет + LED Светло во Видео + Микрофон + Екстремна Брзина 64GB Меморија(20pc

DEN 1238.40

Sony о7 II Mirrorless Камера Тело 24.3 ПРАТЕНИК FullFrame Exmor CMOS Сензор, BIONZ X Слика Процесор, 5Оската Steady Shot ВНАТРЕ Стабил

Sony Алфа a7II Mirrorless Меѓусебно Леќи на Камерата со 28-70mm F3.5-5.6 СОК Леќа Пакет со 64GB Меморија Картичка, Dual Батеријата,
  • Обновено

Sony Алфа a7II Mirrorless Меѓусебно Леќи на Камерата со 28-70mm F3.5-5.6 СОК Леќа Пакет со 64GB Меморија Картичка, Dual Батеријата,

DEN 181.20

SONY САД ОВЛАСТЕНИ Модел Вклучува Целосна SONY САД ГАРАНЦИЈА.Sony Алфа 7 II Mirrorless Меѓусебно Леќи на Камерата со

Кодак PIXPRO Пријателски Зум FZ53 Дигитална Камера (Црвена) со Lowepro Сантијаго 20 II Случај и 16GB SD Картичка Пакет (3 Предмети)
  • Обновено

Кодак PIXPRO Пријателски Зум FZ53 Дигитална Камера (Црвена) со Lowepro Сантијаго 20 II Случај и 16GB SD Картичка Пакет (3 Предмети)

DEN 2879.76

Пакетот Вклучува : Кодак PIXPRO Пријателски Зум FZ53 Дигитална Камера (Црвена), Lowepro Сантијаго 20 II Случај за Ко