• Обновено
[PowerNex] Значи И SD-350C-5 5V 57A Затворен Единствен Излез DC-DC Конвертор

[PowerNex] Значи И SD-350C-5 5V 57A Затворен Единствен Излез DC-DC Конвертор

DEN 854.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

2 : 1 широк влезниот опсег. 1500 VAC I/O изолација.Принудени воздух за ладење со вграден-во ВАШИНГТОН фан. 100% полно оптоварување горат-во тест. 2 години гаранција.Features2 : 1 широк влезниот range1500 VAC I/O isolation Forced воздух за ладење со вграден-во ВАШИНГТОН fan Protections : Краток спој / Текот вчитај / Над voltage100% полно оптоварување горат-во test Low цена, висока reliability2 години гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Heayzoki Пренослив Проектор,Мини Проектор,Видео Проекторот за домашно Кино на Отворено Забава со USB Аудио Видео Влезот и Далечински
 • Обновено

Heayzoki Пренослив Проектор,Мини Проектор,Видео Проекторот за домашно Кино на Отворено Забава со USB Аудио Видео Влезот и Далечински

DEN 2567.76

Симпатична и преносни, добри топлина дисипација капацитет, за да се создаде пријатна и удобна домашно к�

Литиум Полнење на Батеријата Заштита Одбор, 14S 48V 100A BMS PCB Рамнотежа Полнење со Текот на Испуштање на Наполнетост на Температурата
 • Обновено

Литиум Полнење на Батеријата Заштита Одбор, 14S 48V 100A BMS PCB Рамнотежа Полнење со Текот на Испуштање на Наполнетост на Температурата

DEN 717.36

Батеријата Заштита Модул, 100% сосема нов и висок квалитет.PCB Заштита Салда Одбор Модул, се усвојува висок�

JacobsParts 120W DC Напон Buck Конвертор Моќ на Регулаторот 24V 36V 48V Чекор Надолу за да DC 12V 10A Водоотпорен за Автомобил Голф
 • Обновено

JacobsParts 120W DC Напон Buck Конвертор Моќ на Регулаторот 24V 36V 48V Чекор Надолу за да DC 12V 10A Водоотпорен за Автомобил Голф

DEN 383.76

Неизолирани buck регулаторот модул погоден за голфколи, електрични возила, како и широк спектар на други D

Ограничено Издание ЦРВЕНА | Фаза Конвертор ADX20 (ЦРВЕНО) - 20 HP Дигитални Smart Серија Екстремни Должност - Американски Направени|Може
 • Обновено

Ограничено Издание ЦРВЕНА | Фаза Конвертор ADX20 (ЦРВЕНО) - 20 HP Дигитални Smart Серија Екстремни Должност - Американски Направени|Може

DEN 1003.20

Состојба : Нова.Најдобро за : 10 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори,

MELIFE 5pcs XL6019 5A Висока Моќност DC Струја до ВАШИНГТОН Чекор до 5V 6V 12V 24V 3-35V до 5-40V Конвертор Прилагодливи Напонски
 • Обновено

MELIFE 5pcs XL6019 5A Висока Моќност DC Струја до ВАШИНГТОН Чекор до 5V 6V 12V 24V 3-35V до 5-40V Конвертор Прилагодливи Напонски

DEN 383.76

Конвенционалните Константен Напон Излез ЗГОЛЕМИ Целосно Интегрирани Решенија, Интегрирани MOSFET, Помал �

200W AC 110V да 220V Вати Напон Конвертор Трансформатор Тешки Компактен Чекор до Трансформатор Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА 220V/240V Респираторните
 • Обновено

200W AC 110V да 220V Вати Напон Конвертор Трансформатор Тешки Компактен Чекор до Трансформатор Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА 220V/240V Респираторните

DEN 792.00

Име на производ : AC напон конвертор.Текст : AC 110 V 50 / 60 Hz Американски стандард plug input (внесување опсег на 1001

Pupilash Зголеми Модул - Чекор До Модул 7А 6-35V до 6-55V Висока Моќност Чекор До Зголемување Конвертор Полначот Модул со Алуминиумска
 • Обновено

Pupilash Зголеми Модул - Чекор До Модул 7А 6-35V до 6-55V Висока Моќност Чекор До Зголемување Конвертор Полначот Модул со Алуминиумска

DEN 148.56

Ова е 200 W DC да DC чекорup напојување на модулот за електрична опрема, дигитални производи, лаптоп и сл.Влез

uxcell Водоотпорен DC 36V (30V-60V) да DC 12V 10A 120W Автомобил Напојување на Модулот на Напонот Конвертор Регулатор за Електронски
 • Обновено

uxcell Водоотпорен DC 36V (30V-60V) да DC 12V 10A 120W Автомобил Напојување на Модулот на Напонот Конвертор Регулатор за Електронски

DEN 443.76

Карактеристики 1 100% целосна моќ и стабилна тековната излез 2 100% Увезени компоненти 3 Широк влезниот напо�

ANMBEST CC CV Постојан Струја Зголеми Конвертор LED Драјвер Модул DC 8.5-50V да DC 10-60V Прилагодливи Чекор До Напонски Регулатор
 • Обновено

ANMBEST CC CV Постојан Струја Зголеми Конвертор LED Драјвер Модул DC 8.5-50V да DC 10-60V Прилагодливи Чекор До Напонски Регулатор

DEN 1238.40

ANMBEST buck конвертор влезниот напон спектар е DC 8.550 V, прилагодлив излезен напон спектар е DC 1060 V, може да се к�

5A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор Надолу Полнење Одбор Led Моќ Конвертор Литиум Полначот Чекор Надолу Модул XL4015,Црвена
 • Обновено

5A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор Надолу Полнење Одбор Led Моќ Конвертор Литиум Полначот Чекор Надолу Модул XL4015,Црвена

DEN 215.76

Напон : 438 V.Моќ дисипација : 5 A.Температурата На Работа : 40+85 Број на модел : XL4015 Тип : Напон Regulator Application : Comput

3000 W Напонски Трансформатор Универзален Приклучок за Штекер,Чекор До Чекор Надолу Моќ Конвертор 110-120v да 220-240v или 220-240v
 • Обновено

3000 W Напонски Трансформатор Универзален Приклучок за Штекер,Чекор До Чекор Надолу Моќ Конвертор 110-120v да 220-240v или 220-240v

DEN 863.76

【Лесензакористење】 Оваа AC трансформатор е 1000w2000w3000w buckзголемете интегрирани трансформатор, која може �

Чекор Надолу Конвертор,Умре-Фрлија Алуминиумски Домување DC-DC 24V да 12V Напон Редуктор Чекор Надолу Конвертор 20A 240W
 • Обновено

Чекор Надолу Конвертор,Умре-Фрлија Алуминиумски Домување DC-DC 24V да 12V Напон Редуктор Чекор Надолу Конвертор 20A 240W

DEN 554.88

Ова е неизолирани DC регулирани напојување модул кој може да обезбеди стабилни перформанси 100% целосна м�

KAIXWAN QWE30 50pcs MT3608 DC-DC Прилагодливи Зголеми Модул 2A Зголеми Плоча Чекор До Модул Микро USB 2V-24V да 5V 9V 12V 28V Контролер
 • Обновено

KAIXWAN QWE30 50pcs MT3608 DC-DC Прилагодливи Зголеми Модул 2A Зголеми Плоча Чекор До Модул Микро USB 2V-24V да 5V 9V 12V 28V Контролер

DEN 2282.40

Погоден за разни електронски проекти.Најмалите прилагодливи зголеми модул може да биде лесно да се инс�

Автомобил Напонски Регулатор, DC Напонски Регулатор, 8‑36V да 13.8 V 25A WG8‑36S13R825 Изградена-во Заштита на Функции за Возилото
 • Обновено

Автомобил Напонски Регулатор, DC Напонски Регулатор, 8‑36V да 13.8 V 25A WG8‑36S13R825 Изградена-во Заштита на Функции за Возилото

DEN 1586.16

Употреба на алуминиумски легури школка и увезени висок квалитет на топлинска силика гел potting, водоотпор