• Обновено
Yustda AC Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок 4 Кодак Слајд Проектор Кабелот за Напојување Рингишпил ac Електрична

Yustda AC Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок 4 Кодак Слајд Проектор Кабелот за Напојување Рингишпил ac Електрична

DEN 1466.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Кабелот за Напојување. 2 prongs САД стандард моќ кабел дизајн.Кабел Должина : 6 стапки == 1.8 метри.Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 24 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права YUSTDA Сите Права се Задржани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ERKK821 LM2596 LM2596S ADJ Напојување на Модулот на DC-DC Чекор Надолу Модул 5V/12V/24V Прилагодливи Напонски Регулатор 3А Одбор
 • Обновено

ERKK821 LM2596 LM2596S ADJ Напојување на Модулот на DC-DC Чекор Надолу Модул 5V/12V/24V Прилагодливи Напонски Регулатор 3А Одбор

DEN 236.16

Прифатлива Цена на одборот за возрасни, учениците и почетниците.Модел / Име : LM2596 S DCDC BUCK модул.Влезен нап�

Автомобил Напонски Регулатор, DC Напонски Регулатор, 8‑36V да 13.8 V 25A WG8‑36S13R825 Изградена-во Заштита на Функции за Возилото
 • Обновено

Автомобил Напонски Регулатор, DC Напонски Регулатор, 8‑36V да 13.8 V 25A WG8‑36S13R825 Изградена-во Заштита на Функции за Возилото

DEN 1586.16

Употреба на алуминиумски легури школка и увезени висок квалитет на топлинска силика гел potting, водоотпор

MELIFE 5pcs XL6019 5A Висока Моќност DC Струја до ВАШИНГТОН Чекор до 5V 6V 12V 24V 3-35V до 5-40V Конвертор Прилагодливи Напонски
 • Обновено

MELIFE 5pcs XL6019 5A Висока Моќност DC Струја до ВАШИНГТОН Чекор до 5V 6V 12V 24V 3-35V до 5-40V Конвертор Прилагодливи Напонски

DEN 383.76

Конвенционалните Константен Напон Излез ЗГОЛЕМИ Целосно Интегрирани Решенија, Интегрирани MOSFET, Помал �

KNACRO DC-DC Buck Конвертор 12V 24V (9-36V) да 5V 20A 100W Чекор Надолу Напонски Трансформатор Volt Регулатор на Напојување Инверторот
 • Обновено

KNACRO DC-DC Buck Конвертор 12V 24V (9-36V) да 5V 20A 100W Чекор Надолу Напонски Трансформатор Volt Регулатор на Напојување Инверторот

DEN 468.00

Влезен опсег : DC 12 V / 24 V / 36 V (936v),Излезниот напон : 5 V / 20 A / 100 W.Висока ефикасност : >95%.Сигурен, ниска топлина �

12-30V DC Високо Напонски Генератор,10000V DC Зголеми Чекор-up Моќ Модул Висока Напнатост Трансформатор Супер Лак Пулсот Висок Напон
 • Обновено

12-30V DC Високо Напонски Генератор,10000V DC Зголеми Чекор-up Моќ Модул Висока Напнатост Трансформатор Супер Лак Пулсот Висок Напон

DEN 1560.00

Сигурен и стабилен : Висок квалитет 1.6 mm двојно коло, екстра калај за моќ жица и оптимизација на жица голе

Heayzoki Пренослив Проектор,Мини Проектор,Видео Проекторот за домашно Кино на Отворено Забава со USB Аудио Видео Влезот и Далечински
 • Обновено

Heayzoki Пренослив Проектор,Мини Проектор,Видео Проекторот за домашно Кино на Отворено Забава со USB Аудио Видео Влезот и Далечински

DEN 2567.76

Симпатична и преносни, добри топлина дисипација капацитет, за да се создаде пријатна и удобна домашно к�

200W AC 110V да 220V Вати Напон Конвертор Трансформатор Тешки Компактен Чекор до Трансформатор Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА 220V/240V Респираторните
 • Обновено

200W AC 110V да 220V Вати Напон Конвертор Трансформатор Тешки Компактен Чекор до Трансформатор Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА 220V/240V Респираторните

DEN 792.00

Име на производ : AC напон конвертор.Текст : AC 110 V 50 / 60 Hz Американски стандард plug input (внесување опсег на 1001

KAIXWAN QWE30 50pcs MT3608 DC-DC Прилагодливи Зголеми Модул 2A Зголеми Плоча Чекор До Модул Микро USB 2V-24V да 5V 9V 12V 28V Контролер
 • Обновено

KAIXWAN QWE30 50pcs MT3608 DC-DC Прилагодливи Зголеми Модул 2A Зголеми Плоча Чекор До Модул Микро USB 2V-24V да 5V 9V 12V 28V Контролер

DEN 2282.40

Погоден за разни електронски проекти.Најмалите прилагодливи зголеми модул може да биде лесно да се инс�

JacobsParts 120W DC Напон Buck Конвертор Моќ на Регулаторот 24V 36V 48V Чекор Надолу за да DC 12V 10A Водоотпорен за Автомобил Голф
 • Обновено

JacobsParts 120W DC Напон Buck Конвертор Моќ на Регулаторот 24V 36V 48V Чекор Надолу за да DC 12V 10A Водоотпорен за Автомобил Голф

DEN 383.76

Неизолирани buck регулаторот модул погоден за голфколи, електрични возила, како и широк спектар на други D

Чекор Надолу Конвертор,Умре-Фрлија Алуминиумски Домување DC-DC 24V да 12V Напон Редуктор Чекор Надолу Конвертор 20A 240W
 • Обновено

Чекор Надолу Конвертор,Умре-Фрлија Алуминиумски Домување DC-DC 24V да 12V Напон Редуктор Чекор Надолу Конвертор 20A 240W

DEN 554.88

Ова е неизолирани DC регулирани напојување модул кој може да обезбеди стабилни перформанси 100% целосна м�

3000 W Напонски Трансформатор Универзален Приклучок за Штекер,Чекор До Чекор Надолу Моќ Конвертор 110-120v да 220-240v или 220-240v
 • Обновено

3000 W Напонски Трансформатор Универзален Приклучок за Штекер,Чекор До Чекор Надолу Моќ Конвертор 110-120v да 220-240v или 220-240v

DEN 863.76

【Лесензакористење】 Оваа AC трансформатор е 1000w2000w3000w buckзголемете интегрирани трансформатор, која може �

ANMBEST CC CV Постојан Струја Зголеми Конвертор LED Драјвер Модул DC 8.5-50V да DC 10-60V Прилагодливи Чекор До Напонски Регулатор
 • Обновено

ANMBEST CC CV Постојан Струја Зголеми Конвертор LED Драјвер Модул DC 8.5-50V да DC 10-60V Прилагодливи Чекор До Напонски Регулатор

DEN 1238.40

ANMBEST buck конвертор влезниот напон спектар е DC 8.550 V, прилагодлив излезен напон спектар е DC 1060 V, може да се к�

12V да 5V DC Конвертор Buck Модул USB Излез Адаптер DC Адаптер Конвертор DC да DC Регулаторот Автомобил Моќ Конвертор (1)
 • Обновено

12V да 5V DC Конвертор Buck Модул USB Излез Адаптер DC Адаптер Конвертор DC да DC Регулаторот Автомобил Моќ Конвертор (1)

DEN 239.76

Параметар : овие usb buck модул влезниот напон спектар DC 12 V и излезен напон default DC 5 V, максимална излезна стру

DC 36V 48V да 24V Чекор Надолу Моќ Конвертор автомобил Батеријата или замена на Напојување Buck Текст 30V-58V Излез 24V Константен
 • Обновено

DC 36V 48V да 24V Чекор Надолу Моќ Конвертор автомобил Батеријата или замена на Напојување Buck Текст 30V-58V Излез 24V Константен

DEN 1543.20

36 V48 V(30 V58 V) да 24 V 1А60 A Факултативна DCDC Конвертори.Направени од Увезени Компоненти, и Пламен Retardant пластич�

Литиум Полнење на Батеријата Заштита Одбор, 14S 48V 100A BMS PCB Рамнотежа Полнење со Текот на Испуштање на Наполнетост на Температурата
 • Обновено

Литиум Полнење на Батеријата Заштита Одбор, 14S 48V 100A BMS PCB Рамнотежа Полнење со Текот на Испуштање на Наполнетост на Температурата

DEN 717.36

Батеријата Заштита Модул, 100% сосема нов и висок квалитет.PCB Заштита Салда Одбор Модул, се усвојува висок�