• Обновено
5Ft Моќ Лента со USB C - 4 Куќи 4 USB Порти, Рамни Приклучокот, Плетенка Продолжување Мозок, Ѕид Биро Станица за Полнење за Патување, Брод, Насловна & Статистика, ETL Наведени

5Ft Моќ Лента со USB C - 4 Куќи 4 USB Порти, Рамни Приклучокот, Плетенка Продолжување Мозок, Ѕид Биро Станица за Полнење за Патување,

DEN 503.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【8 ВО 1 Моќ Лента со USB】- На SCUREKA моќ лента со 4 AC широко места, 3 USB-A пристаништа(5 V/2.4 A) + 1 USB-C порта(5 V/3А), која може да моќ до 8 уреди истовремено.Тоа е компатибилен со 100~240 V во светот напон, совршен за брод, канцеларија, дома, хотел и ученичкиот дом и сл. 【Изграден во Смарт Чип】- Со вградени во Смарт чип, тоа може да авто-открива вашите поврзани уреди и достава на соодветни тековната за вашите уреди, USB-C порта може да се до 5 V/3А max, стигнат побрзо полнење ефикасност, ќе го полните вашиот таблет, лаптоп, компјутер, телефон, i Phone, ipad withou различни конвертори, тоа може да направи да се наплаќаат до 30% побрзо. 【Супериорен во однос на Безбедноста】 - SCUREKA рамен plug моќ лента се овластени од страна на Ro HS, FCC и ETL, 1382℉ огноотпорни пожар-retardant обвивка.Интелигентни circuitry со вграден моќ уреди со покажувач на детектира надворешното оптоварување.На рокер префрлување може автоматски да shutoff да се држи вашиот уред безбедно кога се на власт преоптоварување.Овој стан моќ лента е, исто така, заштитени од текот-напон, над-струја, преоптоварување, краток спој. 【5ft Надгради Продолжување Мозок и Право Агол Рамен Plug】- На 5ft-долго продолжување мозок е направен од 14 AWG чист бакар, што е многу густа и има подобри моменталниот капацитет на носивост (13 A).На плетенка кабелот за напојување не е лесно да се деформира, durbale и повеќе сигурност од други кабелот за напојување. 45-степен низок профил аглеста plug дизајн не ги блокира дното receptacle на вашиот дуплекс ѕиден штекер.две монтажа дупки на задниот им овозможува на оваа власт лента да бидат безбедно инсталиран во различни апликации. 【Брод Мора да Има】- Доаѓа БЕЗ ПРЕНАПОНСКА ЗАШТИТА , тоа е апсолутно мора да се има Дом и Крстарење со Брод додатоци како Крстарење линии бараат моќ ленти НЕ се Пренапонска Заштита.Компактен и лесен, лесно да се носат и најдобро за патување.Моќ Лента има 4 Тип На куќи и 4 USB Smart полнење пристаништа.Плус, можете да поврзете до 4 USB кабли во исто време и да ја полните вашата електронски уреди без адаптер.Овој плоштад моќ лента со усб-стикови седи на маса или биро многу добро без да се нервира.Тоа ќе биде добар-потрага моќ лента на врвот на вашето биро и да не заземаат многу простор.Можете исто така да монтирање на ѕид за постојат 2 keyholes на својот грб.Не грижете се за таму да биде, нема простор лево на вашата работна маса, маса, или ноќната.Овој компактен и разновиден моќ лента е многу корисно ако имате повеќе уреди за полнење да се појави од ограничен ѕид места, и тоа е совршен за мали простори.Оваа власт лента нема пренапонска заштита, на тој начин тоа е брод согласност за преземање на одборот да се прошири места од кабината, а напливот заштитници не се дозволени.Компактен и лесен, лесен за носење, многу патување-пријателски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ORICO Моќ Лента & Кабел за Управување со Кутија Пакет, 10 Места 2 USB Surge Protector со 5ft Продолжување Кабелот & Extral Голем
 • Обновено

ORICO Моќ Лента & Кабел за Управување со Кутија Пакет, 10 Места 2 USB Surge Protector со 5ft Продолжување Кабелот & Extral Голем

DEN 1199.76

[Сигурен Пренапонска Заштита со Заштита од Преоптоварување] : ORICO моќ лента surge protector претворање на штеке�

StarTech.com Dual-Модул Конференција Табела Конективност Кутија - за Додавање на Моќ/Полнење/AV/Лаптоп Приклучните Модули - Кабел
 • Обновено

StarTech.com Dual-Модул Конференција Табела Конективност Кутија - за Додавање на Моќ/Полнење/AV/Лаптоп Приклучните Модули - Кабел

DEN 4999.68

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Еден Моќ 2 Штекер Surge Protector Лента и Штекер/Кабел за Продолжување со 2 USB Порти (2.4 Засилувачи Вкупно) и 6ft. Сина Chevron
 • Обновено

Еден Моќ 2 Штекер Surge Protector Лента и Штекер/Кабел за Продолжување со 2 USB Порти (2.4 Засилувачи Вкупно) и 6ft. Сина Chevron

DEN 900.00

2 приклучок, 2 USB surge protector : мултиштекер моќ Пренапони Лента со висока тековната 2 4 amp USB порти.Плетенка каб�

МОБ, Црна, Ленти Surge Protector Полначот & Про 6-Штекер Surge Protector, 2 Ft Продолжување Мозок, 620 Joules, Моќ Лента, Рамни Приклучокот,
 • Обновено

МОБ, Црна, Ленти Surge Protector Полначот & Про 6-Штекер Surge Protector, 2 Ft Продолжување Мозок, 620 Joules, Моќ Лента, Рамни Приклучокот,

DEN 468.00

1 amp USB порти.Простор за заштеда на дизајн на станот приклучокот е конструиран да дозволува кабелот за на�

Моќ Лента со USB C, 3 Страна Места Патување Моќ Лента со 3 USB (1 USB C PD+1 USB КК 3.0) USB-C Станица за Полнење, 6 Ft Продолжување
 • Обновено

Моќ Лента со USB C, 3 Страна Места Патување Моќ Лента со 3 USB (1 USB C PD+1 USB КК 3.0) USB-C Станица за Полнење, 6 Ft Продолжување

DEN 451.20

【МултиFuntion Кога USBА е во употреба, излезниот напон од USBC е 15 W 【Крстарење / Travel / Home Додатоци】 тоа е дефин�

BTU Моќ Лента Кула, Surge Protector Безжична Станица за Полнење со 3 USB Порти, 13A 8 Штекер и 6.5 ft Продолжување Кабелот Десктоп
 • Обновено

BTU Моќ Лента Кула, Surge Protector Безжична Станица за Полнење со 3 USB Порти, 13A 8 Штекер и 6.5 ft Продолжување Кабелот Десктоп

DEN 695.76

[ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија] Умен употреба на вертикална простор за да ги исполни општите опрема пот

ETL Крстарење Моќ Лента JACKYLED со 3.1 USB Порти Преносни Мини Станица за Полнење Патување 5FT Продолжување Кабелот за Брод Хотел
 • Обновено

ETL Крстарење Моќ Лента JACKYLED со 3.1 USB Порти Преносни Мини Станица за Полнење Патување 5FT Продолжување Кабелот за Брод Хотел

DEN 287.76

[БЕЗБЕДНОСТ УВЕРУВАЊЕ] : ETL Уверение.Со електростатско заштита, во текот тековната заштита, краткиколо з�

elifeconnection 100H AQ2 Одложување Тајмер Моќ Пренапонска Заштита за Заштеда на Енергија Wi-Fi Smart APP Контрола на Електрични
 • Обновено

elifeconnection 100H AQ2 Одложување Тајмер Моќ Пренапонска Заштита за Заштеда на Енергија Wi-Fi Smart APP Контрола на Електрични

DEN 355.20

НАПОМЕНА : APP може само да биде компатибилен со Android под 10 Не поддржуваат Android 10 Пристаништето Број 5 е во ф

Моќ Ленти Плоштад со USB Вертикална Штекер Мулти-Функција со Долго-линија Моќ Лента Мулти-Дупка Plug-in Одбор Жици Одбор
 • Обновено

Моќ Ленти Плоштад со USB Вертикална Штекер Мулти-Функција со Долго-линија Моќ Лента Мулти-Дупка Plug-in Одбор Жици Одбор

DEN 1055.76

1 Интегрирано коло прекинато вклучите моќ одбор, изграденаво напон уреди со покажувач на интелигентни к

LDNIO Моќ Лента Surge Protector со 4 Индивидуално Контролиран Паметни Куќи и USB Портови,Ѕид Монтирани Штекер за Дом, Канцеларија,Хотел
 • Обновено

LDNIO Моќ Лента Surge Protector со 4 Индивидуално Контролиран Паметни Куќи и USB Портови,Ѕид Монтирани Штекер за Дом, Канцеларија,Хотел

DEN 1199.76

➤ 【Брзо Полнење преку USB Порти】 Со вграден smart полнење технологија, USB порти ќе ги детектира вашиот уред

Морнар Другар USB В Ѕид Полнач, Паметни Ноќ Светлина, 1500J Surge Protector, 6 Штекер Extender, Моќ Лента Адаптерот во Штекер Проширувач,
 • Обновено

Морнар Другар USB В Ѕид Полнач, Паметни Ноќ Светлина, 1500J Surge Protector, 6 Штекер Extender, Моќ Лента Адаптерот во Штекер Проширувач,

DEN 527.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

6 Места Моќ Лента со 4 USB Порти Пакет, NTONPOWER Рамен Plug Продолжување Мозок, Заштита од Преоптоварување, Ѕид, Компактен Преносни
 • Обновено

6 Места Моќ Лента со 4 USB Порти Пакет, NTONPOWER Рамен Plug Продолжување Мозок, Заштита од Преоптоварување, Ѕид, Компактен Преносни

DEN 935.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Wistopht Биро Моќ Лента со USB C, Десктоп Менгеме Моќ Лента со USB, Surge Protector Моќ Станица за Полнење Штекер со 3 Приклучоци
 • Обновено

Wistopht Биро Моќ Лента со USB C, Десктоп Менгеме Моќ Лента со USB, Surge Protector Моќ Станица за Полнење Штекер со 3 Приклучоци

DEN 791.76

【Биро Менгеме Моќ Лента】спецификација на моќ во дресот на Напон:110125 V, Joule : 800 J,Тековни : 12 A,секоја стра�

NTONPOWER Долг Кабелот Моќ Лента Пакет, 12 Места 2 USB Surge Protector со 15ft Мозок и 4 Места 4 USB Напојување со Лента 15ft Кабелот,
 • Обновено

NTONPOWER Долг Кабелот Моќ Лента Пакет, 12 Места 2 USB Surge Protector со 15ft Мозок и 4 Места 4 USB Напојување со Лента 15ft Кабелот,

DEN 1463.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Креативна Моќ Plug Носителот Помогне Да Се Организира Слушалка Жици Полнење Кабел Копчиња Се Направи Простор Уреден Удар Слободни
 • Обновено

Креативна Моќ Plug Носителот Помогне Да Се Организира Слушалка Жици Полнење Кабел Копчиња Се Направи Простор Уреден Удар Слободни

DEN 568.80

✔ Еколошки, направени од страна на не токсични материјали, безопасни за луѓето ✔ Слободен удар, лесно д�

10 Излезни Приклучоци Тешки Метали Моќ Лента, Алуминиум Работилница Штекер со 4FT Долго Мозок и Прекинувач. 15A, 125V, 1875W
 • Обновено

10 Излезни Приклучоци Тешки Метали Моќ Лента, Алуминиум Работилница Штекер со 4FT Долго Мозок и Прекинувач. 15A, 125V, 1875W

DEN 815.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

CUJUX Вертикална Моќ Лента Surge Protector 6 Начин велика БРИТАНИЈА Pluging Адаптер Електрични Приклучоци со USB Индивидуални Switch
 • Обновено

CUJUX Вертикална Моќ Лента Surge Protector 6 Начин велика БРИТАНИЈА Pluging Адаптер Електрични Приклучоци со USB Индивидуални Switch

DEN 3841.20

6 AC + 4 USB PORTSs:дизајн заштедува простор и дава доволно моќ да наплаќаат 10 уреди истовремено, како што се мо

2 Prong Моќ Лента Пакет, NTONPOWER Рамен Plug Моќ Лента with10ft и 15ft Продолжување Долго Мозок, 4-Штекер Surge Protector со 4 Полнење
 • Обновено

2 Prong Моќ Лента Пакет, NTONPOWER Рамен Plug Моќ Лента with10ft и 15ft Продолжување Долго Мозок, 4-Штекер Surge Protector со 4 Полнење

DEN 1439.52

Моќ Лента со 2 Различни Кабелот Должини : 10ft и 15ft моќ ленти ви дава флексибилност да стигнат до оддалечен�

D'Addario Турнеја-Одделение База на Моќ - База Заштитник - Фаза Моќ Лента со 6 ft Кабел - 5 Стандард и 3 Трансформатор - Гитара Amp
 • Обновено

D'Addario Турнеја-Одделение База на Моќ - База Заштитник - Фаза Моќ Лента со 6 ft Кабел - 5 Стандард и 3 Трансформатор - Гитара Amp

DEN 863.76

Accommodates 5 стандард и 3 трансформатор места 6' на кабел обвива за уредно чување и транспорт.Пренапонска Заш�

Моќ Рамен Лента со USB Приклучок, Една Сила Ѕид Mountable 2200 Joules Surge Protector Станица за Полнење Продолжување Мозок, 12 Широк
 • Обновено

Моќ Рамен Лента со USB Приклучок, Една Сила Ѕид Mountable 2200 Joules Surge Protector Станица за Полнење Продолжување Мозок, 12 Широк

DEN 683.76

Тешки Пренапонска Заштита Моќ Лента : 12 Широк Распоредени Места, 2 Полнење преку USB Порти.Safe Полни со 2200 Jou