• Обновено
HUANGGUOSHU Ранец Чанта За Жените Повик Назад Пак Хипи Плажа Чанта Мултифункционален и Кабриолет Двојно-Рамо Еден Рамо Дијагонала Градите Торба Boho рачен Размавта Рака-В

HUANGGUOSHU Ранец Чанта За Жените Повик Назад Пак Хипи Плажа Чанта Мултифункционален и Кабриолет Двојно-Рамо Еден Рамо Дијагонала

DEN 1343.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[Надворешни структура] телото е беж памук и лен рачно изработени крпа тело, ранец размавта со шарени геометриски рака вез, капакот е рачно ткаени утро слава три-димензионални опис на дрвени мушка декорација, платно моќен tote торба, двојно патент и 3 прегради, од страна на Еден пар на шарени три-димензионални рака-везени чадор торби и вода куп вреќи на рамо, и скриени безбедност торба прикачена на задната страна од кесата, со уникатна и елегантен изглед. [Внатрешната структура] Повик лејди ранец е одвоена од страна на внатрешната структура на 3 главни џебови и 3 средни џебови.Тој е дизајниран со двојно патент во облик на парична казна бронза лист шупливи, средно џеб е дизајниран во внатрешноста на двојно патент големи главниот џеб, со 2 бронзени патентите.Compartmental под-кеси, мулти-вреќи и мулти-слој, поставување и складирање на големи и мали објекти во правилен и соодветен начин, не се неуредна, погодно за сортирање и ставање и подигање на објекти. [Конвертибилна мултифункционален назад] повик ранец е составена од модерен бронза патентите и прилагодливи моќен рамо ремени.Тоа може да се конвертира во ранци, гласник кеси, градите ранци, чанти, рамо кеси, и мулти-функционална и кеси.Назад метод е вашиот избор, која штеди напори за рамената и грбот, како и да е стилски и уникатен. [Применливи Сценарија и Толпата] Дами секојдневен ранец е погоден за повеќе сценарија, како на пример купување, патуваат, кампување, забави, забави, оди на работа, да се патува со мајките, итн.Погодна за жени, тоа е идеален подарок за вас и вашите пријатели,. [Џеб големина и количина] 12.6*7.87*4.72 инч, дами памук ранец со 9 џебови, мулти-слој и мулти-цел, модерен и практичен.Бренд : HUANGGUOSHUThe Huangguoshu бренд потекнува од светски познатиот сценско место-Huangguoshu Водопад.Huangguoshu Водопад е оценет како најголем водопад група во светот од страна на Гинисовата Книга на Светски Рекорди на Големата Светска Престолнина и бил вклучен во Гинисовата Книга на Рекорди.На Huangguoshu Водопад (77.8 метри висок и 101.0 метри широк) е центар.Постојат 18 водопади на различни големини, величествен, чудно, опасни и убава, формирање на голем водопад "семејство".Производите на Huangguoshu бренд се, исто така, семејството омилени.Брендот е посветена на дизајнирање, развој и создавање на чисто рачно изработени висока-крај луксузни стоки, како што се рачно изработени од волна влечки, рачно изработени ранци, рачно изработени назад цвет кошница кошеви, рачно изработени фунта сребрен накит, рачно изработени плетени прибор за облека, рачно изработени детски играчки, рачно везени дома декорација и Практични дневни потреби, итн.На Huangguoshu бренд се фокусира на квалитетот на производот, пакување и корисничко искуство.Корисничкото искуство е приоритет број еден.Пред секој производ оди на пазарот, тоа ќе го прифати корисникот повратни информации со отворен ум.На Huangguoshu бренд секогаш се само произведува високо квалитетни стоки, надевајќи се да им обезбеди на клиентите со подобро искуство и услуга.Вашето задоволство е движечка сила на нашите услуги.ви посакувам среќен живот.Ова е светло сива памук и лен боја три-димензионални везови шема размавта рачно ткаени, која е единствена етничка ранец со бохемски стил, погоден за сите, жени или девојчиња.Простор за складирање : мулти-слој и мулти-џеб, ipad, чадор, чаша вода, опрема, книги, списанија, documents, итн.за удобен storage Wearing метод : ранец/торба/крст-тело торба/градите торба/handbag Product облик : позитивни trapezoid Product пакување : drawstring кеса и картонска packaging Product материјал : памук и linen Cleaning метод : исчистете со вода и да се исуши природно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата