• Обновено
Seeleka Следи Стојат Стој, 16.5 Инчен Дрвна Маса Организатор Застане за Лаптоп Компјутер, Десктоп Печатач Стои со Телефонот HolderTV Стои со Мобилен Телефон Стојат, Ергономс

Seeleka Следи Стојат Стој, 16.5 Инчен Дрвна Маса Организатор Застане за Лаптоп Компјутер, Десктоп Печатач Стои со Телефонот HolderTV

DEN 527.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - НА беспомошна болни или вратот е честа поплака кај над 90% компјутер работници, нашите ергономски монитор застане за да го одржите вашиот екран на удобно око-ниво висина, ефективно подобрување на држењето на телото да се ослободат напрегање на очите и спречување на грб & врат болка во текот на работни денови.ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЗАШТИТА на животна СРЕДИНА - Професионални мајстори направи заштита на животната средина, високо-квалитетни цврсто дрво multilayer одбор материјал наместо на честички одбор (дебелина 0.6 инчи) на Овој дрвени следи столб има exquisitetexture, мазна површина, рамни рабови и без мирис карактеристики, обезбедување на вас со стилски и издржлив монитор стој без било загадување на воздухот.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ&МУЛТИ-КОРИСТИ - уникатен и интелигентен дизајн, со 2 слоја (максимален капацитет од 66 фунти), изберете цврсто дрво што има добра стабилност и товарот капацитет, дизајниран со жлеб кој може да се приспособат на мобилен телефон, две-слој дизајн ви овозможува да ја поставите тастатурата или Местото со другите предмети според тоа и да се обезбеди уредно десктоп за вашиот дом/канцеларија/дневната соба/спалната соба.Тоа е многу погодна како десктоп стојат, печатач стојат, лаптоп стојат или компјутер застане.ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ ЗА ЛЕСНО СОБРАНИЕТО & ЧИСТЕЊЕ - 3 чекори (пресврт 3 дрвени табли заедно), следете ги инструкциите за инсталација во рок од 3 минути за да се соберат.Користете мек материјал за чистење на тоа и ќе ви даде сосема нов изглед.EXQUISTE ПОДАРОК ИДЕЈА & 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - На убаво спакуван компјутер е идеален подарок за вработените.Со удобноста донесе од страна на нашиот монитор стојат, вашиот грижат услугата ќе импресионира нив и да се подобри ефикасноста на работата.Вашето задоволство го поттикнува "Seleeka" да продолжат со високо-квалитетни цени.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници директно, ние ќе одговориме на вашите сомнежи и грижи во рок од 24 часа.Научна дизајн за Американскиот народ, соодветна следи стојат висина за подобро користење, кои можат да ви помогнат да се изгради повеќе удобно и пријателски канцеларија на животната средина.Екранот стојат може правилно да ги подигнете го екранот за да се прилагоди на корисникот тело позиција, со заштита на корисникот очите и се менува растојанието помеѓу очите и на екран, со повеќе удобно визуелно доживување и искуство.Тоа не е само едноставна компјутерски застане, тоа, исто така, има силна складирање функција додека издигнувајќи ја на висина на вашиот компјутер.Употреба на високо-квалитетна и пријателски цврсто дрво како материјал на екранот стојат може да обезбеди рамна и мазна површина и предизвика многу помалку загадување на земјата.Во прилог, на екранот стојат можат ефикасно да се спротивстави на вода корозија и не е лесно да се чисти.Имаме за цел да донесе подобар шопинг искуство за секој клиент, фокусирајќи се на намалување на замор по долгорочна употреба и многу други проблеми (на пример, болки во вратот, грбот, итн.) Сега е време да се каже goodby на овие болка!Добредојдовте на нашата продавница,и ние ќе peovide најдобра услуга за вас!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YYLL Зајакнато Стакло Монитор Стојат Столб Складирање и Воскресна Полица,Следи Стој/PC Биро се Залагаме за Home Office Бизнис (Боја
 • Обновено

YYLL Зајакнато Стакло Монитор Стојат Столб Складирање и Воскресна Полица,Следи Стој/PC Биро се Залагаме за Home Office Бизнис (Боја

DEN 348.72

★Материјал : главната рамка е направен од висококвалитет на јаглерод челични цевки материјал, и површи�

WBHONGHUI Дрво Лаптоп или Компјутер, Монитор Стојат Столб со Организаторот Складирање, Биро Печатач Стои со Складирање (Coronado
 • Обновено

WBHONGHUI Дрво Лаптоп или Компјутер, Монитор Стојат Столб со Организаторот Складирање, Биро Печатач Стои со Складирање (Coronado

DEN 599.76

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТWBHONGHUI дрво биро организаторите и складирање следи столб избирање на висока густина на �

AVLT Двоен 13-32 Наредени Следи Рака Биро Планината одговара на Две Рамни/Криви Следи Целост Предлогот Висина Вртливата Навалите
 • Обновено

AVLT Двоен 13-32 Наредени Следи Рака Биро Планината одговара на Две Рамни/Криви Следи Целост Предлогот Висина Вртливата Навалите

DEN 2639.76

【Се ВКЛОПУВА 13" 32" ЕКРАН】Двојна вертикална наредени следи биро планината одговара на повеќето од стано

2-Pack Двоен Монитор Стои со Вентилирачки Метал Врвот & Non-Пропадна Нозе - Идеален за Лаптоп, Компјутер, iMac, КОМПЈУТЕР, Печатач
 • Обновено

2-Pack Двоен Монитор Стои со Вентилирачки Метал Врвот & Non-Пропадна Нозе - Идеален за Лаптоп, Компјутер, iMac, КОМПЈУТЕР, Печатач

DEN 527.76

2Pack Двоен Монитор Стои Вашиот најголем сигурен избор за поддршка 2 набљудувачите на повеќе удобно висин

WALI Метал Mesh Следи Столб Десктоп Стои со Фиока и од Страна на Складирање Џебови за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен
 • Обновено

WALI Метал Mesh Следи Столб Десктоп Стои со Фиока и од Страна на Складирање Џебови за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен

DEN 527.76

Дизајн : Големи 16.7 x само 11,6 инчи следи столб стојат одговара на повеќето рамни екранот, лаптоп, и печатач

ORICO Алуминиум Следи Стојат, Unibody Компјутер Столб со Тастатура Простор за Складирање, Десктоп Стојат База до 27 Екрани за КОМПЈУТЕР,
 • Обновено

ORICO Алуминиум Следи Стојат, Unibody Компјутер Столб со Тастатура Простор за Складирање, Десктоп Стојат База до 27 Екрани за КОМПЈУТЕР,

DEN 719.76

Подигнете Вашиот Компјутер : ORICO следи застане е доброто ергономски поттик за вашето држење и вашиот дес

ZQDMBH Следи Стојат Прилагодлива Висина Следи Столб Компјутер Стојат Поддршка на КОМПЈУТЕР Лаптоп Стојат Фиоки за Складирање Десктоп
 • Обновено

ZQDMBH Следи Стојат Прилагодлива Висина Следи Столб Компјутер Стојат Поддршка на КОМПЈУТЕР Лаптоп Стојат Фиоки за Складирање Десктоп

DEN 1596.00

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ова сл�

EleTab Двоен Монитор Стенд - Целосно Прилагодливи Следи Рака Биро Планината Тешки Собере 2/Два LCD Екрани до 27 Инчи, Тркачки Пруги
 • Обновено

EleTab Двоен Монитор Стенд - Целосно Прилагодливи Следи Рака Биро Планината Тешки Собере 2/Два LCD Екрани до 27 Инчи, Тркачки Пруги

DEN 595.20

Налепница Дизајни : Секоја рака има налепници добро дизајниран од страна на Ele Tab дизајнерот, кој е специ�

Loctek Следи Планината Тешки Гас Пролет Замав Следи Рака Биро Планината Стојат Одговара 10-34 инчи Следи 13.2-33 кг Тежина Капацитет
 • Обновено

Loctek Следи Планината Тешки Гас Пролет Замав Следи Рака Биро Планината Стојат Одговара 10-34 инчи Следи 13.2-33 кг Тежина Капацитет

DEN 2783.76

Арм лесно се прилагодува за поддршка на ергономски точни работна станица; седат повеќе удобно на вашето

Woodcozy Следи Стојат Столб со Прилагодлива Полица, Десктоп ТВ Полица, Ергономски Лаптоп Печатач Застане за Лаптоп, Компјутер на
 • Обновено

Woodcozy Следи Стојат Столб со Прилагодлива Полица, Десктоп ТВ Полица, Ергономски Лаптоп Печатач Застане за Лаптоп, Компјутер на

DEN 2284.80

❤️ Мулти Use Ова следи стојат може да се одржи до 33 lb и опремени со не се лизга нозе.Тоа може да се одржи м�

Softalk Јасно Twisstop Телефон Кабелот Detanglers, Автоматски се Ротира за да Спречите Телефонот да се Користи Заплитане, Tooless
 • Обновено

Softalk Јасно Twisstop Телефон Кабелот Detanglers, Автоматски се Ротира за да Спречите Телефонот да се Користи Заплитане, Tooless

DEN 273.60

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

WALI Метал Mesh Следи Столб Десктоп Стои со Фиока и од Страна на Складирање Џебови за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен
 • Обновено

WALI Метал Mesh Следи Столб Десктоп Стои со Фиока и од Страна на Складирање Џебови за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен

DEN 527.76

Дизајн : Големи 16.7 x само 11,6 инчи следи столб стојат одговара на повеќето рамни екранот, лаптоп, и печатач

USX ПЛАНИНАТА Еден Монитор Стојат Планината, Еден Монитор Биро Планината за 13-27 инчен Компјутерски Екран, Vesa Планината со C-Стегач
 • Обновено

USX ПЛАНИНАТА Еден Монитор Стојат Планината, Еден Монитор Биро Планината за 13-27 инчен Компјутерски Екран, Vesa Планината со C-Стегач

DEN 888.00

КОМПАТИБИЛНОСТ : Следење планината Одговара на повеќето екрани 13" 27" LCD / LED и до 17.6 lbs.Биро монтирани еден.�

Lingben Акрилик Следи Стојат,Јасно ги Следи Стои Јасно ги Следи Столб Лаптоп/КОМПЈУТЕР/Мултимедија Следи се Залагаме за Домашната
 • Обновено

Lingben Акрилик Следи Стојат,Јасно ги Следи Стои Јасно ги Следи Столб Лаптоп/КОМПЈУТЕР/Мултимедија Следи се Залагаме за Домашната

DEN 599.76

【Монитор поддршка стојат】 симпатична и модерен стилски квалитет на изградба со мазни рабови и убава ј�

Tripp Лајт Ѕид за Седат Стојат Десктоп работна Станица Висина-Прилагодлив Стои Биро, Еден Дисплеј (WWSS1332W),Сребро.
 • Обновено

Tripp Лајт Ѕид за Седат Стојат Десктоп работна Станица Висина-Прилагодлив Стои Биро, Еден Дисплеј (WWSS1332W),Сребро.

DEN 3096.00

СЕДАТСТОИ работна СТАНИЦА : Ѕидпоставена работна станица се претвора вашиот биро простор во ергономски

ПЛАНИНАТА-ТОА! Метал Mesh Монитор Стојат [20 широк] Челик Десктоп Столб и Организатор со Повлече Фиока за Складирање и Рокот За Компјутери,
 • Обновено

ПЛАНИНАТА-ТОА! Метал Mesh Монитор Стојат [20 широк] Челик Десктоп Столб и Организатор со Повлече Фиока за Складирање и Рокот За Компјутери,

DEN 348.72

ЕРГОНОМСКИ ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ВИРУС : се Намали часа на вирус на вашиот вратот, грбот, рамото и очи со еднос�

Orionstar Следи Стојат Столб со Прилагодлива Висина, Метал Компјутер Држачот за Маса, Лесно да се Соберат, Канцеларијата на Десктоп
 • Обновено

Orionstar Следи Стојат Столб со Прилагодлива Висина, Метал Компјутер Држачот за Маса, Лесно да се Соберат, Канцеларијата на Десктоп

DEN 551.76

Прилагодлива Висина висината на мониторот стојат може да се прилагоди од 4.2 инчен да 6.5 инчи.Можете да и�

NUOBESTY Следи Стојат Столб Компјутер Столб Десктоп, Лаптоп Полица Биро Полица Организатор со Фиока за Лаптоп Компјутер Складирање
 • Обновено

NUOBESTY Следи Стојат Столб Компјутер Столб Десктоп, Лаптоп Полица Биро Полица Организатор со Фиока за Лаптоп Компјутер Складирање

DEN 702.96

Применливи луѓе : канцеларијата на работниците, студентите, и така натаму.Може да се користи за складира

2 Пакет Прилагодливи Следи Стојат Столб - 3 Висина Прилагодливи Монитор Столб со Фиока за Складирање, Телефон Држачот за Маса, iMac,
 • Обновено

2 Пакет Прилагодливи Следи Стојат Столб - 3 Висина Прилагодливи Монитор Столб со Фиока за Складирање, Телефон Држачот за Маса, iMac,

DEN 959.76

Премиум МДФ Материјал Хидрати фаза 2, тоа исто така може да биде кабел за управување со простор за вашио�

Монитор Оружје ОП-4S Прилагодливи Алуминиум Легура Двојно Течен Кристал Табела Протезата со Навалување и Ротација 10-27 Display Компјутер
 • Обновено

Монитор Оружје ОП-4S Прилагодливи Алуминиум Легура Двојно Течен Кристал Табела Протезата со Навалување и Ротација 10-27 Display Компјутер

DEN 5694.24

□ □ Прилагодливи табела монтажа заградата им овозможува на вашиот лаптоп е флексибилен локација до 15.6

WALI Следи Столб Десктоп Стои со Vented Метал и Тиер 2 Биро Организатор Застане за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен Екран
 • Обновено

WALI Следи Столб Десктоп Стои со Vented Метал и Тиер 2 Биро Организатор Застане за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен Екран

DEN 719.76

Ергономски Дизајн : Подигне ТВ, монитор или лаптоп со 6.06 инчен надвор од масата за да се создаде удобно г�

Sundale Бамбус Следи Стојат Столб со Фиока, Компјутер Столб Биро Следи Стои со Складирање Организатор, Звучници на ТВ Лаптоп Печатач
 • Обновено

Sundale Бамбус Следи Стојат Столб со Фиока, Компјутер Столб Биро Следи Стои со Складирање Организатор, Звучници на ТВ Лаптоп Печатач

DEN 1123.20

✍【Стабилен и Екопријателски】Овој монитор застане е направен од бамбус која има трајни, без мирис и од�