• Обновено
Sundale Бамбус Следи Стојат Столб со Фиока, Компјутер Столб Биро Следи Стои со Складирање Организатор, Звучници на ТВ Лаптоп Печатач Застане за Лаптоп Компјутер/TV/PC, Ан

Sundale Бамбус Следи Стојат Столб со Фиока, Компјутер Столб Биро Следи Стои со Складирање Организатор, Звучници на ТВ Лаптоп Печатач

DEN 1123.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

✍【Стабилен и Еко-пријателски】Овој монитор застане е направен од бамбус која има трајни, без мирис и одржливи, и еко-пријателски насликан на површина, траен и одржлив.Мониторот стојат столб убаво врежан без остри рабови дизајн, заштита на телото од гребење на вашите прсти. ✍【Разноврсна Следи Стојат】Оваа бамбус следи стојат има четири пенкало носители, две фиоки и голем простор за секојдневните потреби.Можете да поставите најтешкиот монитори, лаптопи, сите-во-оние кои (i Mac), па дури и на ТВ екраните на овој монитор стојат на волја, таа ќе не потресат и дисторзии или попуштат со текот на времето. ✍【Ергономски Висина】дрво следи стојат може да помогне во олеснување на око замор и да се спречи болка во грбот и вратот поефикасно во текот на работниот ден од оние без монитор застане.Подобрување на вашиот држење на телото со подигнување на мониторот на ергономски бара гледање висина, ефикасно креирање удобно висина. ✍【Домот во Едноставноста】Убаво врежан ви помогне да се средиме вашиот канцелариски материјали, додавајќи убавина во вашиот дом и канцеларија на животната средина во меѓувреме.Со детални инструкции и сите завртки, можете да ја инсталирате оваа стојат столб во неколку минути.Ако треба да се чисти, само употреба на мека крпа за да ги избрише чиста. ✍【Sundale Отворено】се Купи без било каква загриженост знаејќи дека има 30-ден назад, ако не се задоволни од која било причина.Времето ќе имате било какви проблеми или проблеми, ве молиме обратете се до нас и нашите услуги тим е подготвен во секое време.Таму ќе биде 1-3 инчи големина разликата е дозволено.Мало Боја разликата е дозволено за светлината и на екранот ефекти.Ние направи секојдневните активности на отворен простор зашеметување.Во одговор на постојано расте отворено слободно време пазар и диверзификација на потребите на нашите клиенти, Sundale Отворено е специјализирана за производство на широк спектар на чадори, отворено hammocks, и надвор живеење мебел производи.Имаме децении искуство во производство што ни овозможува да ви обезбеди со енергична и свеж дизајн во отворено мебел помагајќи ти да се донесе на удобност и убавината на внатрешноста на вашиот отворено простори.Ние постојано ги следи и боја ткаенина трендови во текот на сезоната за обезбедување на нашите клиенти со повеќето модерни материјали и стилови за да додадете некој посебен талент и современ аспект на било градина, патио, или на отворен простор.Sundale работи со високо-квалитетни производи во тубуларна челик, долготрајни смола, природно дрво, и разноврсна алуминиум.Нашите производи се обезбеди имагинацијата со убавина и удобност, кој ќе работи за вас и вашиот надворешна средина.Кога ќе потрошите многу време во потрага на екранот, тоа може да биде тешко на вратот, грбот и рамената, ако тоа не е правилно поврзана со вашиот гледање висина.Тоа е причината зошто ние го направивме овој Монитор Застане.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AVLT Двоен 13-32 Наредени Следи Рака Биро Планината одговара на Две Рамни/Криви Следи Целост Предлогот Висина Вртливата Навалите
 • Обновено

AVLT Двоен 13-32 Наредени Следи Рака Биро Планината одговара на Две Рамни/Криви Следи Целост Предлогот Висина Вртливата Навалите

DEN 2639.76

【Се ВКЛОПУВА 13" 32" ЕКРАН】Двојна вертикална наредени следи биро планината одговара на повеќето од стано

Lingben Акрилик Следи Стојат,Јасно ги Следи Стои Јасно ги Следи Столб Лаптоп/КОМПЈУТЕР/Мултимедија Следи се Залагаме за Домашната
 • Обновено

Lingben Акрилик Следи Стојат,Јасно ги Следи Стои Јасно ги Следи Столб Лаптоп/КОМПЈУТЕР/Мултимедија Следи се Залагаме за Домашната

DEN 599.76

【Монитор поддршка стојат】 симпатична и модерен стилски квалитет на изградба со мазни рабови и убава ј�

USX ПЛАНИНАТА Еден Монитор Стојат Планината, Еден Монитор Биро Планината за 13-27 инчен Компјутерски Екран, Vesa Планината со C-Стегач
 • Обновено

USX ПЛАНИНАТА Еден Монитор Стојат Планината, Еден Монитор Биро Планината за 13-27 инчен Компјутерски Екран, Vesa Планината со C-Стегач

DEN 888.00

КОМПАТИБИЛНОСТ : Следење планината Одговара на повеќето екрани 13" 27" LCD / LED и до 17.6 lbs.Биро монтирани еден.�

Loctek Следи Планината Тешки Гас Пролет Замав Следи Рака Биро Планината Стојат Одговара 10-34 инчи Следи 13.2-33 кг Тежина Капацитет
 • Обновено

Loctek Следи Планината Тешки Гас Пролет Замав Следи Рака Биро Планината Стојат Одговара 10-34 инчи Следи 13.2-33 кг Тежина Капацитет

DEN 2783.76

Арм лесно се прилагодува за поддршка на ергономски точни работна станица; седат повеќе удобно на вашето

WALI Метал Mesh Следи Столб Десктоп Стои со Фиока и од Страна на Складирање Џебови за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен
 • Обновено

WALI Метал Mesh Следи Столб Десктоп Стои со Фиока и од Страна на Складирање Џебови за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен

DEN 527.76

Дизајн : Големи 16.7 x само 11,6 инчи следи столб стојат одговара на повеќето рамни екранот, лаптоп, и печатач

YYLL Зајакнато Стакло Монитор Стојат Столб Складирање и Воскресна Полица,Следи Стој/PC Биро се Залагаме за Home Office Бизнис (Боја
 • Обновено

YYLL Зајакнато Стакло Монитор Стојат Столб Складирање и Воскресна Полица,Следи Стој/PC Биро се Залагаме за Home Office Бизнис (Боја

DEN 348.72

★Материјал : главната рамка е направен од висококвалитет на јаглерод челични цевки материјал, и површи�

EleTab Двоен Монитор Стенд - Целосно Прилагодливи Следи Рака Биро Планината Тешки Собере 2/Два LCD Екрани до 27 Инчи, Тркачки Пруги
 • Обновено

EleTab Двоен Монитор Стенд - Целосно Прилагодливи Следи Рака Биро Планината Тешки Собере 2/Два LCD Екрани до 27 Инчи, Тркачки Пруги

DEN 595.20

Налепница Дизајни : Секоја рака има налепници добро дизајниран од страна на Ele Tab дизајнерот, кој е специ�

NUOBESTY Следи Стојат Столб Компјутер Столб Десктоп, Лаптоп Полица Биро Полица Организатор со Фиока за Лаптоп Компјутер Складирање
 • Обновено

NUOBESTY Следи Стојат Столб Компјутер Столб Десктоп, Лаптоп Полица Биро Полица Организатор со Фиока за Лаптоп Компјутер Складирање

DEN 702.96

Применливи луѓе : канцеларијата на работниците, студентите, и така натаму.Може да се користи за складира

LIHIT ЛАБОРАТОРИЈА Десктоп Стојат, Здрав Челик се Залагаме за Лаптоп/Компјутер, Монитор, 9.8 x 15.4 x 3.1 инчи, Црна и бела (A7330-24)
 • Обновено

LIHIT ЛАБОРАТОРИЈА Десктоп Стојат, Здрав Челик се Залагаме за Лаптоп/Компјутер, Монитор, 9.8 x 15.4 x 3.1 инчи, Црна и бела (A7330-24)

DEN 658.56

Најдобро продаваните ffice организирање на производот во Јапонија.Десктоп стојат обезбедување на ефикас�

2 Пакет Прилагодливи Следи Стојат Столб - 3 Висина Прилагодливи Монитор Столб со Фиока за Складирање, Телефон Држачот за Маса, iMac,
 • Обновено

2 Пакет Прилагодливи Следи Стојат Столб - 3 Висина Прилагодливи Монитор Столб со Фиока за Складирање, Телефон Држачот за Маса, iMac,

DEN 959.76

Премиум МДФ Материјал Хидрати фаза 2, тоа исто така може да биде кабел за управување со простор за вашио�

Планината Плус XMA1 VESA Планината Заградата Адаптер Следи Рака на Монтирање на Комплет за Екран 13 и 27 инчи, VESA 75x75 мм и 100x10
 • Обновено

Планината Плус XMA1 VESA Планината Заградата Адаптер Следи Рака на Монтирање на Комплет за Екран 13 и 27 инчи, VESA 75x75 мм и 100x10

DEN 383.76

Smart дизајн : да конвертирате неvesa компатибилен следи во 75мм или 100mm VESA да се качи на следење стојат или ѕи�

Монитор Оружје ОП-4S Прилагодливи Алуминиум Легура Двојно Течен Кристал Табела Протезата со Навалување и Ротација 10-27 Display Компјутер
 • Обновено

Монитор Оружје ОП-4S Прилагодливи Алуминиум Легура Двојно Течен Кристал Табела Протезата со Навалување и Ротација 10-27 Display Компјутер

DEN 5694.24

□ □ Прилагодливи табела монтажа заградата им овозможува на вашиот лаптоп е флексибилен локација до 15.6

Orionstar Следи Стојат Столб со Прилагодлива Висина, Метал Компјутер Држачот за Маса, Лесно да се Соберат, Канцеларијата на Десктоп
 • Обновено

Orionstar Следи Стојат Столб со Прилагодлива Висина, Метал Компјутер Држачот за Маса, Лесно да се Соберат, Канцеларијата на Десктоп

DEN 551.76

Прилагодлива Висина висината на мониторот стојат може да се прилагоди од 4.2 инчен да 6.5 инчи.Можете да и�

ZQDMBH Следи Стојат Прилагодлива Висина Следи Столб Компјутер Стојат Поддршка на КОМПЈУТЕР Лаптоп Стојат Фиоки за Складирање Десктоп
 • Обновено

ZQDMBH Следи Стојат Прилагодлива Висина Следи Столб Компјутер Стојат Поддршка на КОМПЈУТЕР Лаптоп Стојат Фиоки за Складирање Десктоп

DEN 1596.00

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ова сл�

Seeleka Следи Стојат Стој, 16.5 Инчен Дрвна Маса Организатор Застане за Лаптоп Компјутер, Десктоп Печатач Стои со Телефонот HolderTV
 • Обновено

Seeleka Следи Стојат Стој, 16.5 Инчен Дрвна Маса Организатор Застане за Лаптоп Компјутер, Десктоп Печатач Стои со Телефонот HolderTV

DEN 527.76

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН НА беспомошна болни или вратот е честа поплака кај над 90% компјутер работници, нашите

Softalk Јасно Twisstop Телефон Кабелот Detanglers, Автоматски се Ротира за да Спречите Телефонот да се Користи Заплитане, Tooless
 • Обновено

Softalk Јасно Twisstop Телефон Кабелот Detanglers, Автоматски се Ротира за да Спречите Телефонот да се Користи Заплитане, Tooless

DEN 273.60

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Tripp Лајт Ѕид за Седат Стојат Десктоп работна Станица Висина-Прилагодлив Стои Биро, Еден Дисплеј (WWSS1332W),Сребро.
 • Обновено

Tripp Лајт Ѕид за Седат Стојат Десктоп работна Станица Висина-Прилагодлив Стои Биро, Еден Дисплеј (WWSS1332W),Сребро.

DEN 3096.00

СЕДАТСТОИ работна СТАНИЦА : Ѕидпоставена работна станица се претвора вашиот биро простор во ергономски

2-Pack Двоен Монитор Стои со Вентилирачки Метал Врвот & Non-Пропадна Нозе - Идеален за Лаптоп, Компјутер, iMac, КОМПЈУТЕР, Печатач
 • Обновено

2-Pack Двоен Монитор Стои со Вентилирачки Метал Врвот & Non-Пропадна Нозе - Идеален за Лаптоп, Компјутер, iMac, КОМПЈУТЕР, Печатач

DEN 527.76

2Pack Двоен Монитор Стои Вашиот најголем сигурен избор за поддршка 2 набљудувачите на повеќе удобно висин

WBHONGHUI Дрво Лаптоп или Компјутер, Монитор Стојат Столб со Организаторот Складирање, Биро Печатач Стои со Складирање (Coronado
 • Обновено

WBHONGHUI Дрво Лаптоп или Компјутер, Монитор Стојат Столб со Организаторот Складирање, Биро Печатач Стои со Складирање (Coronado

DEN 599.76

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТWBHONGHUI дрво биро организаторите и складирање следи столб избирање на висока густина на �

Navaris Дрво Следи Стојат Столб - Компјутер Биро Организатор Десктоп Клупа Дрвени Планината Екранот за PC ТВ Екранот Netbook Лаптоп
 • Обновено

Navaris Дрво Следи Стојат Столб - Компјутер Биро Организатор Десктоп Клупа Дрвени Планината Екранот за PC ТВ Екранот Netbook Лаптоп

DEN 839.76

СТИЛСКИ & ФУНКЦИОНАЛНА СТОИ : Место на вашиот монитор, лаптоп или лаптоп безбедно на универзалните дрвен

ORICO Алуминиум Следи Стојат, Unibody Компјутер Столб со Тастатура Простор за Складирање, Десктоп Стојат База до 27 Екрани за КОМПЈУТЕР,
 • Обновено

ORICO Алуминиум Следи Стојат, Unibody Компјутер Столб со Тастатура Простор за Складирање, Десктоп Стојат База до 27 Екрани за КОМПЈУТЕР,

DEN 719.76

Подигнете Вашиот Компјутер : ORICO следи застане е доброто ергономски поттик за вашето држење и вашиот дес

WALI Следи Столб Десктоп Стои со Vented Метал и Тиер 2 Биро Организатор Застане за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен Екран
 • Обновено

WALI Следи Столб Десктоп Стои со Vented Метал и Тиер 2 Биро Организатор Застане за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен Екран

DEN 719.76

Ергономски Дизајн : Подигне ТВ, монитор или лаптоп со 6.06 инчен надвор од масата за да се создаде удобно г�

Woodcozy Следи Стојат Столб со Прилагодлива Полица, Десктоп ТВ Полица, Ергономски Лаптоп Печатач Застане за Лаптоп, Компјутер на
 • Обновено

Woodcozy Следи Стојат Столб со Прилагодлива Полица, Десктоп ТВ Полица, Ергономски Лаптоп Печатач Застане за Лаптоп, Компјутер на

DEN 2284.80

❤️ Мулти Use Ова следи стојат може да се одржи до 33 lb и опремени со не се лизга нозе.Тоа може да се одржи м�

WALI Метал Mesh Следи Столб Десктоп Стои со Фиока и од Страна на Складирање Џебови за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен
 • Обновено

WALI Метал Mesh Следи Столб Десктоп Стои со Фиока и од Страна на Складирање Џебови за Компјутер, Лаптоп, LED, LCD, OLED со Рамен

DEN 527.76

Дизајн : Големи 16.7 x само 11,6 инчи следи столб стојат одговара на повеќето рамни екранот, лаптоп, и печатач

ПЛАНИНАТА-ТОА! Метал Mesh Монитор Стојат [20 широк] Челик Десктоп Столб и Организатор со Повлече Фиока за Складирање и Рокот За Компјутери,
 • Обновено

ПЛАНИНАТА-ТОА! Метал Mesh Монитор Стојат [20 широк] Челик Десктоп Столб и Организатор со Повлече Фиока за Складирање и Рокот За Компјутери,

DEN 348.72

ЕРГОНОМСКИ ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ВИРУС : се Намали часа на вирус на вашиот вратот, грбот, рамото и очи со еднос�