• Обновено
Infineon Технологии N-КАНАЛ МОЌ MOSFET (Пакет на 536) (BSC240N12NS3G)

Infineon Технологии N-КАНАЛ МОЌ MOSFET (Пакет на 536) (BSC240N12NS3G)

DEN 16324.32
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Спецификација за производ : Категорија : - Дискретни полупроводнички законот за Производи, Transistors - FETs, MOSFETs - Single Mfr : - Infineon Technologies Series : - Употреба : - Bulk Part Статус : - Active Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.29.0095.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата