• Обновено
Гудмен 3 Тон 13 ВИДОВИТ клима уред Модел GSX130361, Случаи Вертикална Серпентина CAPF3137B6, 100,000 BTU 80% Ефикасност Upflow, Хоризонтална Печка на Гас Модел GMEC801004CN

Гудмен 3 Тон 13 ВИДОВИТ клима уред Модел GSX130361, Случаи Вертикална Серпентина CAPF3137B6, 100,000 BTU 80% Ефикасност Upflow, Хоризонтална

DEN 986.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Ова доаѓа со 10-годишна делови ограничена гаранција доколку е инсталиран од страна на квалификуван инсталерот и да ја регистрирани онлајн со 60 дена од денот на installation System Конфигурација : Upflow Refrigerant Тип : 410 AProduct Features GSX130361 Factory-инсталиран филтер drier Copper цевка/алуминиум перка coil Service вентили со пот конекции и лесен пристап мерач ports CAPF3137 B6 All-Алуминиум испарувачот coil Optimized за употреба со R-410 A refrigerant Some модели погодни за употреба со R-410 A или R-22 refrigerant GMEC801004 CNTwo-фаза гас вентил обезбедува мирен, економски heating California Ниска Нокс емисии во согласност модели available Sure Start Силикон Нитрид igniter наменета за долго igniter life Air клима уред Димензии : 26 X26 X27.5 Voltage : 208/230 VAir клима уред Фаза : Еден-stage Liquid Линија Вшмукување Големина : 3/8 Liquid Линија Вшмукување Големина : 3/4 Cooling Капацитет : 36000 Cased Вертикална Серпентина Димензии : 21 X17.5 X30 Gas Печка Димензии : 28 X21 X33.375 Voltage : 115 VIndoor Фан Компресор Мотор : Мулти-брзина blower Gas Вентил : Две-Stage Gas Печка BTU : 100000 Gas Печка Ефикасност : 80%се Должи на Федералните регулативи, ова отворено кондензаторот единица не може да биде предаден или инсталиран во државите на : CA,NV,а до ш,NM,TX,ОК,AR,ЛА,MS,TN,КЕНТАКИ, AL,GA,FL,SC,КООРДИНАТОР,VA,MD,DEAHRI : 201162802.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Електричен Мотор, Г.С./CCW Реверзибилна Електрична Опрема Моторни Метал Опрема Постојан Магнет Голема Брзина за Рекламирање на Опрема
  • Обновено

Електричен Мотор, Г.С./CCW Реверзибилна Електрична Опрема Моторни Метал Опрема Постојан Магнет Голема Брзина за Рекламирање на Опрема

DEN 456.00

На stator windings на моторот се бакарна жица, ниска топлина, ниско ниво на косата, долг живот,и со Г.С. / CCW контро

Електрични Brushless DC Мотор Целосно Полнење, 48V 2000W 4300RPM Висока Брзина на Мотор, Со 33A 15 Mosfet Контролер, Батерија Дисплеј
  • Обновено

Електрични Brushless DC Мотор Целосно Полнење, 48V 2000W 4300RPM Висока Брзина на Мотор, Со 33A 15 Mosfet Контролер, Батерија Дисплеј

DEN 4632.00

Kunray MY1020 Brushless Мотор Карактеристики : Електрични Brushless DC Мотор, Алуминиум Тело, Полн Бакар Калем, Отпорни н

Seentech W10189703 Испарувачот Фан Мотор-Компатибилен со Џакузи Kenmore Фрижидери и Замрзнувачи. Го заменува: WPW10189703 W10208121
  • Обновено

Seentech W10189703 Испарувачот Фан Мотор-Компатибилен со Џакузи Kenmore Фрижидери и Замрзнувачи. Го заменува: WPW10189703 W10208121

DEN 477.36

✅ БРОЈ на модел : W10189703 Фрижидер Испарувачот Фан Мотор.Заменете partnumber : WPW10189703, AP6016598, 10449505, 10449506, 2188848, 2197381,

Fasco D365 3.3 Рамка на Отворен Вентилирани Засенчени Пол Општа Намена Моторни со Ракав Лого и Центар, 1/25HP, 1500rpm, 115V, 60Hz,
  • Обновено

Fasco D365 3.3 Рамка на Отворен Вентилирани Засенчени Пол Општа Намена Моторни со Ракав Лого и Центар, 1/25HP, 1500rpm, 115V, 60Hz,

DEN 1918.80

Отворете вентилирани засенчени пол општа намена моторни со ракав имајќи.Термички заштитена.Двојно вра�