• Обновено
EZGoal Чудовиште Лакрос Backstop Rebounder, 11' x 8', Портокал

EZGoal Чудовиште Лакрос Backstop Rebounder, 11' x 8', Портокал

DEN 5601.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Целта не е вклучен во пакетот.Го подобрува вашиот вештини за повеќе брка топки фрли повеќе топки во помалку време да се Фрли потешко, знаејќи дека не сте брка топки стотици метри по улица.Совршен за практикување агол снимки огради напред за агол снимки нема повеќе dented гаража врати, скршени прозорци или загубени топки ви овозможува да се Фрли било каде наместо пред гаражата вратата огради брзо за складирање, што го прави лесно да се движи насекаде.На backstop се поврзува со сите цели со bungees и ги отстранува во минути backstop врти напред за практикување страна снимки и огради назад за игра е добра за : Бејзбол, Хокеј, лакрос, фудбал, & Фудбал.Backstop (L x H) : 11 ft.X 8 ft. (335 cm x 243 cm)одговара на сите 6'x6 "цели и Цел Про 4'x8' пролет rebounders про тешки-должност нето отстранува во секунди за игра.Тешко прав-обложени челична рамка не се потребни алатки.цврста 12-мерач заварени виткање Систем.набори лесно во минути со или без backstop.цел собрани Димензии : (L x H x w) 6 ft.X 4 ft.X 30 во. (182.9 cm x 121.9 см x 76.2 cm).Пука тешко во аглите како Про, без да се бркаат на топката стотици метри по улица или во шумата.Нема повеќе dented гаража врати, скршени прозорци или загубени топки.На Backstop Rebounder огради напред за странични удари и огради назад за игра.Се поврзува на било цел.Фрли повеќе топки во помалку време!на Backstop доаѓа надвор за неколку минути, ако сакате за игра или за складирање.Escola Backstop Rebounder е одлична алатка за да се подобри вашата прецизност, шут и конзистентност.На Backstop е докажано да се "направи добар стрелец подобар".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

PROGOAL Професионалната Кошарка Нето Замена,Тешки Дебели Нето Одговара на Стандард Внатрешна и Надворешна 12-Јамка Венчиња (Црвено&White,
 • Обновено

PROGOAL Професионалната Кошарка Нето Замена,Тешки Дебели Нето Одговара на Стандард Внатрешна и Надворешна 12-Јамка Венчиња (Црвено&White,

DEN 311.76

Професионалната кошарка нето процес на производство : ова 12јамка кошарка нетое направен од високо отпо�

PLUSINNO Лебди Нето Риболов за Steelhead, Лосос, Летаат, Кајак, Сом, Бас, Риболов Пастрмка, Гума Обложени Слетување Нето за Лесно
 • Обновено

PLUSINNO Лебди Нето Риболов за Steelhead, Лосос, Летаат, Кајак, Сом, Бас, Риболов Пастрмка, Гума Обложени Слетување Нето за Лесно

DEN 551.76

【Димензија на Нето】 15.8" x 11,8" обрачот, 11.8" длабочина and16.7 инчен справи.Класичниот облик и големина на нет�

Soapow Количка за Риболов Нето Преносни Виткање Автоматско Слетување Нето Стапица Екипа се Натопи Кафез за Minnow Crayfish Ракови
 • Обновено

Soapow Количка за Риболов Нето Преносни Виткање Автоматско Слетување Нето Стапица Екипа се Натопи Кафез за Minnow Crayfish Ракови

DEN 604.80

Виткање дизајн, може да се здипли во Мали димензии за преносливост.Погоден за фаќање на јагули, рак, hummer,

Otylzto 1Pcs на Тешки Кошарка Нето Отворено Преносни Половина Светат во Темница,12 Циклуси Професионален Стандард Големина
 • Обновено

Otylzto 1Pcs на Тешки Кошарка Нето Отворено Преносни Половина Светат во Темница,12 Циклуси Професионален Стандард Големина

DEN 167.76

Професионален стандард големина со 12 циклуси.Направени од Polyamide влакна, многу stron нето.Половина Светат в

Отворено Прозрачна Кошарка Нето, Светат во Темница Лесно да се Инвестира во Топката, Подарок за Кошаркарски Навивачи (А)
 • Обновено

Отворено Прозрачна Кошарка Нето, Светат во Темница Лесно да се Инвестира во Топката, Подарок за Кошаркарски Навивачи (А)

DEN 299.28

【Светат Во Темница】 во Текот на денот, кошарка нето апсорбира сонцето во сонцето, во текот на ноќта, ко�

Drasry Риболов Мамка Стапица Свитлива Риба Minnow Рак Crayfish Crawdad Ракчиња Нето Стапица Фрлија Нето Натопи Кафез Расклопна Лесна
 • Обновено

Drasry Риболов Мамка Стапица Свитлива Риба Minnow Рак Crayfish Crawdad Ракчиња Нето Стапица Фрлија Нето Натопи Кафез Расклопна Лесна

DEN 407.76

Материјал : Drasry риболов стапица направи тоа за усвојува полиестер влакна материјал, и ги користи карира�

Вонредни дома Отворено Преносни Пикник Душек Влага-Доказ Душек Свитлива Кат Душек, Портокалова Лента 150X200cm
 • Обновено

Вонредни дома Отворено Преносни Пикник Душек Влага-Доказ Душек Свитлива Кат Душек, Портокалова Лента 150X200cm

DEN 1012.80

Отворено пикник мат перници се достапни.Свитлива и преносен, компактен и не заземаат простор.Водоотпор�

Aoneky Фудбал Backstop Нето, 10 Ft Висока, Спортски Пракса Бариера Нето, Фудбалска Топка Удри Пребивање, Фудбал Големо Влијание Нето,
 • Обновено

Aoneky Фудбал Backstop Нето, 10 Ft Висока, Спортски Пракса Бариера Нето, Фудбалска Топка Удри Пребивање, Фудбал Големо Влијание Нето,

DEN 1199.76

4" плоштад мрежа, 2,5 mm полиетилен кабелот.Засилен со 1 / 4" јаже границата заедно периметар.Извртени заврза�

AOOF 925 Сребрена Игла Плоштадот Мрежа Обетки Кореја Исток Портата Едноставна Темперамент Обетки Мода Обетки Жените 30289
 • Обновено

AOOF 925 Сребрена Игла Плоштадот Мрежа Обетки Кореја Исток Портата Едноставна Темперамент Обетки Мода Обетки Жените 30289

DEN 1214.40

。 Плоштад тока за дополнителна заштита.Сјајна Кубни Циркон направен од висококвалитет ААА + Кубни Цирк

TOPINCN Фудбал Цел Нето Фудбал Нето Трајни Преносни Замена Тешки Цел Мрежи Полипропилен Обука Пост Нето Полна Големина за Лакрос
 • Обновено

TOPINCN Фудбал Цел Нето Фудбал Нето Трајни Преносни Замена Тешки Цел Мрежи Полипропилен Обука Пост Нето Полна Големина за Лакрос

DEN 398.16

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ПРЕМИУМ ПРЕБИВАЊЕ : Направен од квали�

CargoTi Преносни Одбојка Нето Сет, Лесно Подесување Одбојка Нето за Надворешна Плажа Двор, Професионална Регулатива Одбојка Нето-со
 • Обновено

CargoTi Преносни Одбојка Нето Сет, Лесно Подесување Одбојка Нето за Надворешна Плажа Двор, Професионална Регулатива Одбојка Нето-со

DEN 417.60

Одбојка на плажа Нето Сет : На плажа, одбојка поставите доаѓа со одбојка нето мерење околу 31 ft долго * 3.2 ft