• Обновено
Joqutoys Мушка Лавиринт Играчка за Години Дрвени тобоганот Круг Играчки Образовни Abacus Лизгачки Лежишта Учење Играчки за Момчиња и Девојчиња Бебе Подароци

Joqutoys Мушка Лавиринт Играчка за Години Дрвени тобоганот Круг Играчки Образовни Abacus Лизгачки Лежишта Учење Играчки за Момчиња

DEN 527.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Мушка лавиринт активност : Содржи Abacus, тобоганот и Шарени Дрвени Монистра за обука на децата внимание смета и алчни способност.На Дрвени Мушка Лавиринт Големина : 8.58 x 5.73 x 8.67 Инчи.Дрвени тобоганот : првиот мушка лавиринт со силна вшмукување чаша беше наменета за збогатување на децата капацитети во најбезбедно можни начини.Шарени форми на оваа група се животинско тематските, како пеперутка, dragonfly и пчела.Повеќето од монистра се многу лесно да се движи по должината на лавиринт.Исклучителни развој играчка : Деца може да го носи мушка лавиринт играчка наоколу и да играте со нив, за неколку часа додека родителите се зафатени со животни.Одличен подарок chioce : Ова бебе мушка лавиринт е прекрасно да ги поттикнува децата' сензорни способности, фината моторика вештини, рака-око координација, учење на основни математички и да се стимулира бебето мозокот, форма и боја на познанието.Safe материјали : Нашата дрвени мушка лавиринт играчка за девојчиња и момчиња на возраст од 3 години се направени од природно дрво со не-токсични вода-базирани боја.Здрав дрвени изградба и мазни рабови.Одобрени ASTM стандарди за безбедност на тест.Нема собрание бара, нема парчиња ќе излезе.На дрвени мушка лавиринт е направен од природно дрво и метал.Метал е обезбедени на дрво и не се појави да биде лесно се одделуваат.Светла боја мушка лавиринт активност центар карактеристики симпатична инсекти како пчелите, пеперутка, dragonfly и полжав.што може во голема мера го привлекува децата внимание, децата може да падне во љубов со една таква неверојатна лавиринт играчка на прв поглед.На дното на играчка доаѓа со 2 ред на права линија песна монистра.Многу дрвени мушка лавиринт не ја имаат оваа карактеристика.Игра како abacus.Добро учење, активности за децата со посебни потреби, исто така!Најдобар Подарок за 1 година старите момчиња и девојки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Hape E3824 Џунглата Авантура Деца Деца Дрвени Мушка Лавиринт & Железнички Воз Песна Играат Пинг-Играчка за Возраст од 18 Месеци и
  • Обновено

Hape E3824 Џунглата Авантура Деца Деца Дрвени Мушка Лавиринт & Железнички Воз Песна Играат Пинг-Играчка за Возраст од 18 Месеци и

DEN 2588.40

ЏУНГЛА ТЕМАТСКИТЕ МУШКА ЛАВИРИНТ : Игра површината карактеристики шарени Африканската сцена со езера и