• Обновено
Брада Ножици за Мажите,Брада Ножици Нерѓосувачки Челик Дома Бербер Преносни Коса за Сечење Ножици За Комфор и Прецизност - Средување на Ножици за Бради, Мустаќи, Уд?

Брада Ножици за Мажите,Брада Ножици Нерѓосувачки Челик Дома Бербер Преносни Коса за Сечење Ножици За Комфор и Прецизност - Средување

DEN 299.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Ергономски : тензии и прилагодување на завртки се користи за да се лесно да се стегне или олабави ножици, ергономски рачка, лесно да се одржи.Функција : Коса ножици е совршен избор за сечење на влажна или сува коса, а исто така може да се користи за да се намали бради, удобен и практичен.Применливи Место : Погоден за салони за коса, берберот продавници или индивидуална домашна употреба, важно додаток за фризер.Средување на косата : Професионални косата ножици, умерена должина, погодно за целокупното и делумно стил и средување.Одличен Материјал : Усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, отпорност на корозија и висока температура отпор, цврсти и издржливи.Функција : 1. Одличен Материјал : Усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, отпорност на корозија и висока температура отпор, цврсти и издржливи. 2. Функција : Коса ножици е совршен избор за сечење на влажна или сува коса, а исто така може да се користи за да се намали бради, удобен и практичен. 3. Средување на косата : Професионални косата ножици, умерена должина, погодно за целокупното и делумно стил и средување. 4. Ергономски : тензии и прилагодување на завртки се користи за да се лесно да се стегне или олабави ножици, ергономски рачка, лесно да се одржи. 5. Применливи Место : Погоден за салони за коса, берберот продавници или индивидуална домашна употреба, важно додаток за фризер.Спецификација : Предмет Тип : Брада Ножици Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет Листа : 1 x Ножици.

Кон својствата

Item Type:
Beard Scissors
Material:
Stainless Steel
Package List:
1 x Scissors :

Најдобри предлози во категоријата

Henbor Италија Мустаќи & Брада Ножици - Премија Никел Позлатен Посебни C45 Јаглероден Челик Професионални Чешлање Алатка Мустаќи
  • Обновено

Henbor Италија Мустаќи & Брада Ножици - Премија Никел Позлатен Посебни C45 Јаглероден Челик Професионални Чешлање Алатка Мустаќи

DEN 359.76

Овие ножици се никелпозлатен, кој е одобрен како долгорочна заштита од ' рѓа.Овие ножици се никелпозлате

Професионални 6.5 Мажите Брада & Мустаќи Ножици со Торбичка. Дизајниран за Следното Ниво на Чешлање Брада, Кастрење, Сечење & Стил,
  • Обновено

Професионални 6.5 Мажите Брада & Мустаќи Ножици со Торбичка. Дизајниран за Следното Ниво на Чешлање Брада, Кастрење, Сечење & Стил,

DEN 256.08

[ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН] Нашата haircutting shears.ПРЕМИУМ Ова специјализирани висок квалитет Јапонски нерѓосувачк�

Мустаќи Ножици Чешлање Чешел Тример - Movember Mens Брада Комплет Straight Edge Жилет Бради Обликувањето Алатка За Мажи Goatee Shaper
  • Обновено

Мустаќи Ножици Чешлање Чешел Тример - Movember Mens Брада Комплет Straight Edge Жилет Бради Обликувањето Алатка За Мажи Goatee Shaper

DEN 167.76

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА МУСТАЌИ ЖИЛЕТ : должина На сечилото на овие жилети за мажите ви дава дека една линија с