• Обновено
Yodio 1597 Пак Накит Правење на Резерви, Накит Комплет со Накит Клешти Алатки Накит Жица и Накит Додатоци за Обетки, Ѓердани, Нараквици Накит Одлуки и Поправка

Yodio 1597 Пак Накит Правење на Резерви, Накит Комплет со Накит Клешти Алатки Накит Жица и Накит Додатоци за Обетки, Ѓердани, Нараквици

DEN 2073.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Голема Вредност Накит Правење на Резерви】 Накит комплет вклучува 19 парчиња на накит алатки, 6 ролни на накит жица, 1 парче прилагодливи помагање на рацете алатка со лупа и една кутија на 1570 парчиња на накит, додатоци и earring шарм за изработка на накит.Вклучува сè што ви треба за изработка на накит. 【Накит Одлуки Алатки】 Овој накит одлуки комплет содржи избрани алатки за earring одлуки како накит клешти, beading игли, игли threaders, пинцети, скок прстен настроената, напрсток, нишка режа, awl, caliper и лента мерка.Целосна палета на алатки погодна и за почетници и професионалци. 【Разни Видови на Накит Додатоци】 На DIY ѓердан одлуки комплет содржи сосема 1560 со парчиња на различни накит наоди, 10 сребреници шарм и 6 ролни на накит жица за изработка на накит.Ви обезбеди добар избор за вашиот beading и занает проекти. 【Прилагодливи Подадена Рака со лупа】 На тешки прилагодливи помагање на рацете е опремен со 4x лупа на прилагодливи рака за прецизност работа и dual-алигатор пролет стеги на прилагодливи оружје за безбедно одржување компоненти, накит парчиња и така натаму. 【Мора да Има Накит Изработка на Материјали за Полнење】 Оваа earring одлуки комплет содржи добар број на делови за накит производство и поправка, како и суштинските накит алатки клешти.Тоа е совршен за двете професионално или аматерски накит одлуки љубовници да започнат свој накит одлуки, beading, накит поправка, жица завиткување и други DIY проекти.Накит Клешти : Материјал : steel Color : сина, розова и purple Style : игла носот клешти, жица машина клешти, круг носот pliers Size : прибл. 5"Количина : 3 pairs Helping Раце : Материјал : steel Color : црна стојат, сребро hands Style : опремен со 4x лупа и dual-алигатор пролет стеги на прилагодливи arms Quantity : 1 pack Beading Игли : Материјал : steel Color : silver Size : 6 различни length Quantity : 6 pieces Jewelry Жица : - 4 ролни од 0.4 mm бакарна жица во 4 бои (сребро, злато, кафе, розово злато)- 2 ролни од 1 mm еластична мушка string (јасно и црна)Накит Наоди : - 800 парчиња од 5 mm скок прстени (сребро, злато, досадна сребро & бронза)- 80 парчиња од 12 мм hummer clasps (сребро, злато, досадна сребро & бронза)- 80 парчиња од 20 mm earring куки (сребро, злато, досадна сребро & бронза)- 200 парчиња од 24 мм око игли (сребро, злато, досадна сребро & бронза)- 200 парчиња од 10 мм завртка око игли (сребро, злато, досадна сребро & бронза)- 200 парчиња од 6 мм кабелот завршува (сребро, злато, досадна сребро & бронза)- 10 парчиња сребро charms Package Вклучува : - 3 парчиња накит клешти - 1 парче помагање на рацете со лупа - 6 парчиња beading игли - 1 парче awl - 1 пар на пинцети - 1 пар на тема ножици - 1 парче caliper - 1 парче скок прстен настроената - 1 парче на напрсток со цијан - 1 парче лента мерка - 3 парчиња на игла threaders - 6 ролни на накит жица - 1570 парчиња на накит наоди и шарм - 1 црно патент торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

10 Компјутери Премиум Долго Носот Клешти 6 Накит Одлуки 3 Notched Пирсинг Форцепс Прстен Настроената Инструменти
 • Обновено

10 Компјутери Премиум Долго Носот Клешти 6 Накит Одлуки 3 Notched Пирсинг Форцепс Прстен Настроената Инструменти

DEN 2159.76

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CEКвалитет Марка,

BENECREAT 3 Парчиња Накит Plier Алатка во Собата, 6 во 1 Кауција Одлуки Looping Клешти Двојно Најлон Накит Клешти и Синџирот на Носот
 • Обновено

BENECREAT 3 Парчиња Накит Plier Алатка во Собата, 6 во 1 Кауција Одлуки Looping Клешти Двојно Најлон Накит Клешти и Синџирот на Носот

DEN 477.36

【Пакетот Вклучува】 : Доаѓа во 3 различни клешти, спасување на одлуки plier, синџир носот plier, двојно nylong вил

VICASKY 3pcs/ Set DIY Накит Plier Круг Игла Носот Plier Јаглероден Челик Жица Машина Накит Изработка на Материјали за Накит Поправка
 • Обновено

VICASKY 3pcs/ Set DIY Накит Plier Круг Игла Носот Plier Јаглероден Челик Жица Машина Накит Изработка на Материјали за Накит Поправка

DEN 2176.80

DIY Накит Plier криви рабовите на круг nosed клешти направи формирање циклуси и криви задоволство.DIY Накит Plier

YITAQI Скок Прстен Отворањето,од не ' Рѓосувачки Челик рачно изработени Занаетчиски DIY Круг Помошни Алатка Накит Одлуки Клешти Помошник
 • Обновено

YITAQI Скок Прстен Отворањето,од не ' Рѓосувачки Челик рачно изработени Занаетчиски DIY Круг Помошни Алатка Накит Одлуки Клешти Помошник

DEN 66.96

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро.Дијаметар : 19mm.Висина : 8mm.Пакет содржи : 1 x Скок Прстен Отво�

ZKS-KS 8pcs/Set Beading Накит Алатки Комплет Опрема Накит Plier Поставува Ferronickel Јаглерод Прекалени Челик Beading Сечење Заеднички
 • Обновено

ZKS-KS 8pcs/Set Beading Накит Алатки Комплет Опрема Накит Plier Поставува Ferronickel Јаглерод Прекалени Челик Beading Сечење Заеднички

DEN 304.80

Сет од 8 клешти Компатибилен со накит одлуки, изработен од легура Двоен лист пролет изградба.На производ

LiQunSweet 3 во 1 Накит Клешти Сет со Страна Сечење Круг Носот Клешти Рамен Носот Клешти Полирање Алатки Опрема за Накит Beading
 • Обновено

LiQunSweet 3 во 1 Накит Клешти Сет со Страна Сечење Круг Носот Клешти Рамен Носот Клешти Полирање Алатки Опрема за Накит Beading

DEN 287.52

【3ПАРЧИЊА ПОСТАВЕНИ】Краток синџир рамен нос plier : за 130x53mm; круг носот plier : за 125x53mm; странасечење plier : за 11

Општи Алатки PTS1 Прецизност Постави Алатка за Изработката, Хоби, Накит и Дома Поправка, 11 Парчиња, Вклучувајќи Мини Клешти, Screwdrivers,
 • Обновено

Општи Алатки PTS1 Прецизност Постави Алатка за Изработката, Хоби, Накит и Дома Поправка, 11 Парчиња, Вклучувајќи Мини Клешти, Screwdrivers,

DEN 479.76

11 ПАРЧЕ КОМПЛЕТ Совршени за електроника, занаети, хоби, накит дизајн и поправка, или воопшто го користит

Alucy Накит Изработка на Алати Сетови, 11 Компјутери DIY Накит Алатка во Собата, Клешти Пинцети Прстен Капчиња Игла Комплет Додатоци,
 • Обновено

Alucy Накит Изработка на Алати Сетови, 11 Компјутери DIY Накит Алатка во Собата, Клешти Пинцети Прстен Капчиња Игла Комплет Додатоци,

DEN 156.00

①FULL АСОРТИМАН НА НАКИТ ОДЛУКИ за ПОЛНЕЊЕ : Пакетот Вклучува Дијагонала Сечење Клешти, Игла Носот Клешт�

NIKOVAS 9pcs Мини Накит Клешти за Полнење HCS Одлуки Режа Beading Алатки Рамен Долго Круг за Полнење За Нараквица DIY Рака Алатка
 • Обновено

NIKOVAS 9pcs Мини Накит Клешти за Полнење HCS Одлуки Режа Beading Алатки Рамен Долго Круг за Полнење За Нараквица DIY Рака Алатка

DEN 600.00

100% Сосема нов и Висок квалитет.Електрична Опрема & Материјали, Алатка вклучуваат : Машина Алатки & Додато

Crimping Клешти за Изработка на Накит - Накит Додатоци Поправка Алатки Клешти за Сечење Бакарна Жица Вертикален Клешти Круг Носот
 • Обновено

Crimping Клешти за Изработка на Накит - Накит Додатоци Поправка Алатки Клешти за Сечење Бакарна Жица Вертикален Клешти Круг Носот

DEN 431.76

★【УПОТРЕБА】 Оваа алатка може да се користи за да се crimp монистра и цевка монистра со големини за 2mm3мм.З�

Pinsofy Накит Поправка Алатка, Мултифункционални Професионални Трајни Накит Материјали, Convinient Комплексни Материјали за Жени
 • Обновено

Pinsofy Накит Поправка Алатка, Мултифункционални Професионални Трајни Накит Материјали, Convinient Комплексни Материјали за Жени

DEN 1260.00

Погоден за професионалци и почетници да се направи, да го поправи и поправка на вашиот обетки, ѓердани, be

Накит Одлуки Клешти, Удобно Фирма Анти-Оксидација Не се Лизга Корозија-Отпорни Сечење Клешти, Гаража за Градинарство(Двојна Боја
 • Обновено

Накит Одлуки Клешти, Удобно Фирма Анти-Оксидација Не се Лизга Корозија-Отпорни Сечење Клешти, Гаража за Градинарство(Двојна Боја

DEN 1778.40

Фалсификувани со висок квалитет на челик, антиоксидација, корозијаотпорни, напорна и издржлива, не е ле�