• Обновено
Shiatsu Врат Рамо Назад Massager со Топлина, Длабоко Ткиво Massager за Болка, Подарок за Татко ми и Мајка ми Мажи Жени, Месење Масажа Перница за Домашна Канцеларија Автомобил со

Shiatsu Врат Рамо Назад Massager со Топлина, Длабоко Ткиво Massager за Болка, Подарок за Татко ми и Мајка ми Мажи Жени, Месење Масажа

DEN 1103.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Подарок за оној кој ти е гајле - Масажа докажано е дека помага при болка, намален стрес, подобрување на спиење, како и.Назад massager за дом, канцеларија & автомобил со СТП торбичката, идеален роденден & Божиќни подароци за татко, мајка, сопруг & сопруга.Имаат само масажа на вратот, долната & горниот дел на грбот, рамото, теле, нога & нога секогаш кога сакате.Длабоко ткиво massager за болка - во Споредба со другите shiatsu massagers со 8 масажа јазли, 3 D-Ротација месење massager ролки со 16 масажа јазли помош прецизност енергија за мускулите притисок точка.Оваа Вратот Massager помага да се ослободат мускулите напнатост, беспомошна вратот и да се подобри циркулацијата.Добиете масажа на вратот и грбот, длабоко во ткивото на go!.Инфраред massager да се добие целосна тело релаксација - Горниот назад massager авто-ситуацијата се менува секоја минута со факултативниот инфрацрвена топлина терапија режим за подобра дистрибуција на масажа ефекти.Двонасочно ротација јазли со 3 прилагодува брзината на движење во вашиот избор.Авто shut-надолу по 15-минутна масажа терапија.Преносни & кожата-friendly - Електрични назад massager е направен на СТП кожа & дише решетката ткаенина, не кожата прашање.Електричен вратот massager е дизајнирана со ергономски "U" форма да се совршено да се вклопи во вратот или рамо за да се добие оптимална удобност за сериозна нервни вратот олеснување и мир на умот.Само да уживаат тивка и пријатна масажа со вашите лични shiatsu масажа комплет!.Тестирани за безбедност - Масажа машина е УЛ одобрен за безбедноста и квалитетот.Euipped со 1x ѕид AC адаптерот и 1x Автомобил адаптер.Нашиот тим ја презема одговорноста за секое тело massager поддршка удобен шопинг!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Shibari Мини Ореол Моќен Рачни Батерија Massager Безжичниот Водоотпорен Стапче Совршен за Оружје Вратот Нозе Назад ' Рбет Раце Болка
  • Обновено

Shibari Мини Ореол Моќен Рачни Батерија Massager Безжичниот Водоотпорен Стапче Совршен за Оружје Вратот Нозе Назад ' Рбет Раце Болка

DEN 478.80

Во ОЛЕСНУВАЊЕ на БОЛКИ во МУСКУЛИТЕ Одлично За Оружје Назад Раце Спин Нозете Вкочанети Вратот, Раменат�

Вакуум Cupping Машина Додатоци, Meifuly Премиум 1500ML Екстра-Големи Вакуум Вшмукување Чаши со Y Тип Црево за Buttock Лифт (1 Пар)
  • Обновено

Вакуум Cupping Машина Додатоци, Meifuly Премиум 1500ML Екстра-Големи Вакуум Вшмукување Чаши со Y Тип Црево за Buttock Лифт (1 Пар)

DEN 4967.76

★【ГОЛЕМИНА】Дијаметар : 6.5 инчи, Капацитет : 1500ml.Направени од висококвалитетни материјали.Ги задоволат

Електрични Вратот Назад Масажа Перница со Топлина, Длабоко Ткиво Месење Massager Перница за Вратот и Рамената во Долниот дел на Теле
  • Обновено

Електрични Вратот Назад Масажа Перница со Топлина, Длабоко Ткиво Месење Massager Перница за Вратот и Рамената во Долниот дел на Теле

DEN 719.76

8 Масажа јазли : Ова рамо massager доаѓа со 4 големи јазли и 4 мали јазли, кои овозможуваат масажа на вратот, ра�

Масажа Пиштол Длабоко во Ткивото, Тивко Ударни Мускулите Назад Вратот и Главата Тело Рамо Massager Алатки за Спортисти Болка, Рачни
  • Обновено

Масажа Пиштол Длабоко во Ткивото, Тивко Ударни Мускулите Назад Вратот и Главата Тело Рамо Massager Алатки за Спортисти Болка, Рачни

DEN 1343.76

ДЛАБОКО ТКИВО MASSAGER ПИШТОЛ : 30 брзина режими, секоја минута ја испраќа високабрзина на пулсот на притисок

Масажа Пиштол Длабоко во Ткивото, Tonpe Ударни Мускулите Massager, Мини и Тивко Рачни Massager за Мускулите на Вратот Назад Рамо
  • Обновено

Масажа Пиштол Длабоко во Ткивото, Tonpe Ударни Мускулите Massager, Мини и Тивко Рачни Massager за Мускулите на Вратот Назад Рамо

DEN 1679.76

???????????????????????????????????????????????????? & ???????????????????? : TONPE MG11 е само 6.1 во слични на висината на мобилен телефон.И теж�

EXCEART Рачни Длабоко Massager Електрични Масажа на Телото Четка за Мускулите на Задната Нога Врат Рамо Нога Теле Болка (Случаен
  • Обновено

EXCEART Рачни Длабоко Massager Електрични Масажа на Телото Четка за Мускулите на Задната Нога Врат Рамо Нога Теле Болка (Случаен

DEN 7199.76

Промовира циркулацијата на крвта, се намали напнатоста и притисок, да се направи да се чувствувате опуш�

9-Одделение Електрични Cupping Масажа Стружење Massager Терапија Тело Слим Машина, Рачни физикална Терапија Gua Ша Масажа Уред со
  • Обновено

9-Одделение Електрични Cupping Масажа Стружење Massager Терапија Тело Слим Машина, Рачни физикална Терапија Gua Ша Масажа Уред со

DEN 1583.76

2во1 ДИЗАЈН : Комбинираат gua ша масажа со cupping терапија.Преку топлина ефект, активирајте го режимот на кож�

Tgoon Тело Shaper, Издржливи се Промовира Потење, Фитнес Корсет се Забрза и Масти Горење Масти Горење Корсет Лесна Употреба за Одење
  • Обновено

Tgoon Тело Shaper, Издржливи се Промовира Потење, Фитнес Корсет се Забрза и Масти Горење Масти Горење Корсет Лесна Употреба за Одење

DEN 852.00

Направени на квалитетот neoprene, мека и кожапријателски, не се лизга и издржливи.Промовирање на потење, се �

HoMedics Shiatsu и Вибрации на Телото Massager Пренослив Перница со 5 Прилагодувања, Смирувачки Топлина, Обратна Функција, Рака Контролер,
  • Обновено

HoMedics Shiatsu и Вибрации на Телото Massager Пренослив Перница со 5 Прилагодувања, Смирувачки Топлина, Обратна Функција, Рака Контролер,

DEN 909.12

SHIATSU МАСАЖА : На shiatsu масажа механизам kneads длабоко да се олабави затегнати мускули, доставување на вистин

Enfudid Преносни Вратот Massager со Топлина, Ѓердан Вратот Massager за Болка, Мини Интелигентни Вратот Massager, Вратот се Релаксираат
  • Обновено

Enfudid Преносни Вратот Massager со Топлина, Ѓердан Вратот Massager за Болка, Мини Интелигентни Вратот Massager, Вратот се Релаксираат

DEN 2078.40

Одговара вратот масажа, удобно да се носат : На electrode лист усвојува криви површината постоечкиот дизајн,