• Обновено
Hozee Банана Неонски Знаци, ПРЕДВОДЕНА Банана Светла Монтира на Ѕид за КТВ

Hozee Банана Неонски Знаци, ПРЕДВОДЕНА Банана Светла Монтира на Ѕид за КТВ

DEN 410.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Уникатен Дизајн : Банана облик дизајн, убава и модерно, топло и уметнички, удобно и не блескавите осветлување, обезбедување на вас со совршено осветлување амбиент во текот на ноќта.Лесен за Инсталација : Неонски светлина има долга виси дупка, која може да бидат обесени насекаде.Можете да ја на ѕидот или да ја ставите на маса, полица, ноќни табела (завртки не се вклучени).Двојно Напојување : USB полнење може да се користи со енергија банки, компјутер, USB порти, мобилен телефон полнење шефови, итн., и само три АА батерии (не се вклучени) може да се користи за батерија за напојување.Висок Квалитет LED Светло Извор : Ниска потрошувачка на енергија, долг живот, со мека неонски цевки, низок напон изолација, не и аргон, не на кршење на стакло или истекување на опасни материјали.Далечински Управувач : Тоа може да го контролира светлината switch, начинот, времето и светлината за да ги задоволат вашите осветлување потреби во различни сцени, како што е Денот на Вљубените, брак, свадба исповед сцена.Функција : 1. Далечински Управувач : Тоа може да го контролира светлината switch, начинот, времето и светлината за да ги задоволат вашите осветлување потреби во различни сцени, како што е Денот на Вљубените, брак, свадба исповед сцена.2. Висок Квалитет LED Светло Извор : Ниска потрошувачка на енергија, долг живот, со мека неонски цевки, низок напон изолација, не и аргон, не на кршење на стакло или истекување на опасни материјали.3. Уникатен Дизајн : Банана облик дизајн, убава и модерно, топло и уметнички, удобно и не блескавите осветлување, обезбедување на вас со совршено осветлување амбиент во текот на ноќта.4. Двојно Напојување : USB полнење може да се користи со енергија банки, компјутер, USB порти, мобилен телефон полнење шефови, итн., и само три АА батерии (не се вклучени) може да се користи за батерија за напојување.5. Лесен за Инсталација : Неонски светлина има долга виси дупка, која може да бидат обесени насекаде.Можете да ја на ѕидот или да ја ставите на маса, полица, ноќни табела (завртки не се вклучени).Како да го Користите : 1. Производот доаѓа со мали дупки, преку кој производот може да бидат обесени на кука на ѕидот (јадицата не се вклучени).2. Две напојување методи, USB напојување или 3 АА батерии (батерии не се вклучени).3. USB напојување може да се користи со енергија банки, компјутер, USB порти, мобилен телефон полнење глави, автомобил полначи, итн.за напојување.Поврзете го за да го вклучите светлото, исклучете го моќ, за да го исклучите светлина.4. Батерија за напојување бара .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Неонски Знаци НЕ се ОТКАЖЕТЕ од ВАШАТА МЕЧТАЕЊЕ Пиво Бар Спалната соба Неонски Светлина рачно изработени Стакло Неонски Светла Знак
 • Обновено

Неонски Знаци НЕ се ОТКАЖЕТЕ од ВАШАТА МЕЧТАЕЊЕ Пиво Бар Спалната соба Неонски Светлина рачно изработени Стакло Неонски Светла Знак

DEN 1679.52

Рачно изработени од високо квалитетни стаклени цевки.Направени од страна на високи господар benders поддр�

ADVPRO Мулти Боја Name Персоналните Сопствени Елени Големи Полици Бар Пиво Неонски Знак Далечински Управувач, 20 Бои, 19 Динамички
 • Обновено

ADVPRO Мулти Боја Name Персоналните Сопствени Елени Големи Полици Бар Пиво Неонски Знак Далечински Управувач, 20 Бои, 19 Динамички

DEN 1559.76

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Ultrathin LED Неонски Знак Уметност Ѕид Светла за Пиво Бар Клуб Спалната соба Windows Стакло Хотел Паб Кафе Свадба, Роденден Подароци(Тоа
 • Обновено

Ultrathin LED Неонски Знак Уметност Ѕид Светла за Пиво Бар Клуб Спалната соба Windows Стакло Хотел Паб Кафе Свадба, Роденден Подароци(Тоа

DEN 1679.76

Совршена декорација,шарени и светли, нашите знаци ќе светло стојат во темнината на ноќта.Неонски знак е

Пиво Неонски Знаци Вистински Стакло Неонски Бар Знаци за Дома Пиво Бар Човек Пештерата Паб Партија Продавница Продавница за Рекреација
 • Обновено

Пиво Неонски Знаци Вистински Стакло Неонски Бар Знаци за Дома Пиво Бар Човек Пештерата Паб Партија Продавница Продавница за Рекреација

DEN 3575.76

1.Вистински Стаклена Цевка, не традиционалното и пластични LED, Заштеда на Енергија и Еколошки 2.Рачно изр�

IMEGINA Добри Вибрации Неонски Знак (19x 4.9), Голем Неонски Светлина со USB Погон, LED Светло за Соба Спална соба Пиво Бар Хотел
 • Обновено

IMEGINA Добри Вибрации Неонски Знак (19x 4.9), Голем Неонски Светлина со USB Погон, LED Светло за Соба Спална соба Пиво Бар Хотел

DEN 647.76

На IMEGINA фабрика директни продажби продавница е посветен на развој и продажба на високо квалитетни светл

Усна Неонски Знак Декоративни LED Ноќ Светлина Уметност Ѕид Оркестарот за Бар Роденден Оркестарот Напојува од Батерија/USB (Сина)
 • Обновено

Усна Неонски Знак Декоративни LED Ноќ Светлина Уметност Ѕид Оркестарот за Бар Роденден Оркестарот Напојува од Батерија/USB (Сина)

DEN 263.76

★Напојува од БАТЕРИЈА & USB ★ Користат 3 АА батерии(не се вклучени) или со помош на USB адаптер за да го вклу�

Неонски Знаци Писма Акрилик Светлина Кутија LED Знаци за Спална соба Оркестарот Неонски Букви Акрилик Врамени Табела Оркестарот ПРЕДВОДЕН
 • Обновено

Неонски Знаци Писма Акрилик Светлина Кутија LED Знаци за Спална соба Оркестарот Неонски Букви Акрилик Врамени Табела Оркестарот ПРЕДВОДЕН

DEN 743.76

АКРИЛИК ВРАМЕНИ НЕОНСКИ ЗНАК : Plug & play, таа се напојува со заштеда на енергија Led диоди, топло и ги поканув�

Yasashi Симпатична Срце-Форма LED Светло Декоративни Ѕид Виси Светилка за Спални Дом Новина Осветлување Неонски Знаци(1)
 • Обновено

Yasashi Симпатична Срце-Форма LED Светло Декоративни Ѕид Виси Светилка за Спални Дом Новина Осветлување Неонски Знаци(1)

DEN 275.76

Симпатична срце облик, убава и исклучителна, многу погодна за декорација на вашата соба.Со мека неонски

Неонски Знак Светлина USB Управувана Ѕид Уметност Светлина Декоративни Светилки за Детска Соба Бар Празнична Партијата Божиќ Свадба
 • Обновено

Неонски Знак Светлина USB Управувана Ѕид Уметност Светлина Декоративни Светилки за Детска Соба Бар Празнична Партијата Божиќ Свадба

DEN 717.60

Роуз Неонски Светлина розата неонски знак е направен од силикон неонски светлина лента и акрил backboard.Ме

DIVATLA Подобро Заедно Неонски Знак за Ѕид, Спална соба, Дома,Оркестарот, Топло Бела Неонски Знак за Булчински Туш, Партија,Катира
 • Обновено

DIVATLA Подобро Заедно Неонски Знак за Ѕид, Спална соба, Дома,Оркестарот, Топло Бела Неонски Знак за Булчински Туш, Партија,Катира

DEN 3839.52

【Повеќе погодна】светлината на неонски светла знаци е прилагодлив и функционира одлично.На два збора "�

Ghostbuster Неонски Знаци Вистинска Чаша Пиво Бар, Паб Партија Продавница Продавница за Рекреација Соба Дома Соба Ѕид Прозорец Приказ
 • Обновено

Ghostbuster Неонски Знаци Вистинска Чаша Пиво Бар, Паб Партија Продавница Продавница за Рекреација Соба Дома Соба Ѕид Прозорец Приказ

DEN 3695.76

1.Вистински Стаклена Цевка, не традиционалното и пластични LED, Заштеда на Енергија и Еколошки 2.Рачно изр�

LC Знак Обичај Неонски Знаци за Спалната соба Ѕид Décor Продавница Бизнис Знак Dimmable Персоналните LED Неонски Знаци за Свадба
 • Обновено

LC Знак Обичај Неонски Знаци за Спалната соба Ѕид Décor Продавница Бизнис Знак Dimmable Персоналните LED Неонски Знаци за Свадба

DEN 3792.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

FARNEW Аниме Нула Две Визуелна Неонски Знак Светлина Уметност Ѕид Светла Неонски Знак Ѕид Украси за Пиво Бар Клуб Спалната соба Windows
 • Обновено

FARNEW Аниме Нула Две Визуелна Неонски Знак Светлина Уметност Ѕид Светла Неонски Знак Ѕид Украси за Пиво Бар Клуб Спалната соба Windows

DEN 4775.76

【Светне ВАШАТА СПАЛНА соба】брилијантен Неонски Знак Светлата се покаже низ вашиот ѕид, windows или од вра�

LED RGB Месечината Неонски Светлина, Симпатична 16 Промена на Бојата Неонски Месечината Знак,ноќта на Вештерките Декор Батеријата
 • Обновено

LED RGB Месечината Неонски Светлина, Симпатична 16 Промена на Бојата Неонски Месечината Знак,ноќта на Вештерките Декор Батеријата

DEN 647.76

Уникатен Дизајн Мун во облик на неонски знаци ноќ светлина е идеален за око фаќање украс за вашата парт�

ADVPRO Мулти Боја j801-c Отвори Тежина Воз Салата Продавница Спорт Неонски LED Знак со Далечински Управувач, 20 Бои, 19 Динамички
 • Обновено

ADVPRO Мулти Боја j801-c Отвори Тежина Воз Салата Продавница Спорт Неонски LED Знак со Далечински Управувач, 20 Бои, 19 Динамички

DEN 1559.76

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

VATI Делфин Неонски Знаци ПРЕДВОДЕНИ Неонски Светла за Ѕид Оркестарот Предводен Ноќ Светлата Батеријата или USB Напојува Неонски
 • Обновено

VATI Делфин Неонски Знаци ПРЕДВОДЕНИ Неонски Светла за Ѕид Оркестарот Предводен Ноќ Светлата Батеријата или USB Напојува Неонски

DEN 239.76

Светло До Вашиот Дом VATI делфин неонски светлина светлината до вашиот дом, слатки романтични форма нуди