• Обновено
Metrica 32950 Metrica 32950 Формула Ниво Магнетни 4-Ампули - Жолта

Metrica 32950 Metrica 32950 Формула Ниво Магнетни 4-Ампули - Жолта

DEN 3094.08
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Производителот гаранција може да не се применува. 200 cm.Машински база, двојно rib на двете страни за подобар стисок. 4 отпорност на акрилик ампули , 5 година гаранција , точноста 0.5 mm / m.Многу големи димензии 62x25cm.Епоксидна боја ; понатаму се прикаже на екранот на централната шишенцето за 2 % наклон.Metrica професионални Формула Ниво магнетни 4 ампули жолта;200 cm;Машински база, двојно rib на двете страни за подобар стисок; 4 отпорност на акрилик ампули , 5 година гаранција , точноста 0.5 mm / m; Многу големи димензии 62x25cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мала Големина,Ниво Inclinometer Носителот Ниво Inclinometer Tripod Сосема Нов Лесен Стабилна Универзалната за Автоматско Израмнување
  • Обновено

Мала Големина,Ниво Inclinometer Носителот Ниво Inclinometer Tripod Сосема Нов Лесен Стабилна Универзалната за Автоматско Израмнување

DEN 2272.80

Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со

WJCCY Мини Линија Виси Дух Ниво Тули Врска String Меур Закачалка Рака Алатка за Мерење (Боја : Како што е Прикажано, Големина : Една
  • Обновено

WJCCY Мини Линија Виси Дух Ниво Тули Врска String Меур Закачалка Рака Алатка за Мерење (Боја : Како што е Прикажано, Големина : Една

DEN 2056.80

Произведени од отпорност на пластика.Со украсениот куки да им се овозможи на ниво да бидат обесени од гр

Инсталација Дупка Целата Хоризонтална Меур Ниво Топката Ниво Метар Хоризонтална Правило 68X18X16.3мм фитинзи завртка (2 парчиња завртка
  • Обновено

Инсталација Дупка Целата Хоризонтална Меур Ниво Топката Ниво Метар Хоризонтална Правило 68X18X16.3мм фитинзи завртка (2 парчиња завртка

DEN 335.76

Погоден за замена на хоризонтална фитинзи со хоризонтална владетел.Пролет завртка може да го прочистит

WJCCY 10 * 10 * 29mm Магнетни Плоштадот Дух Ниво Меур 4 Боја Степен Марк Површината Мерење Алатка (Боја : Како што е Прикажано, Големина
  • Обновено

WJCCY 10 * 10 * 29mm Магнетни Плоштадот Дух Ниво Меур 4 Боја Степен Марк Површината Мерење Алатка (Боја : Како што е Прикажано, Големина

DEN 2056.80

Високи оптички јасност материјал.Прецизно изработени внатрешен радиус.Црни линии, внатрешно, вградени

На Yan Тој Висока прецизност мини ниво меур, мини ниво меур, три линија на ниво на топката, ниво владетел, апарати за домаќинство
  • Обновено

На Yan Тој Висока прецизност мини ниво меур, мини ниво меур, три линија на ниво на топката, ниво владетел, апарати за домаќинство

DEN 407.76

Висок транспарентен материјал, јасни и видливи.Трилинија дизајн, повеќе точни мерења.Мини изглед, лесно

6Pcs Двојно Двострано Лепило Меур Дух Нивоа Мали Кружни Bullseye Ниво кои се Користат за Работа продавница, Звучници, Phonograph,
  • Обновено

6Pcs Двојно Двострано Лепило Меур Дух Нивоа Мали Кружни Bullseye Ниво кои се Користат за Работа продавница, Звучници, Phonograph,

DEN 1812.00

Производ : 15x9mm Мали Кружни Двојно Двострано Лепило Меур Дух Ниво.Големина : 15x9mm (1.5x0.9cm) (0.59x0.36 инчи).Матери�