• Обновено
HUANGXM Нога Обука Уред Нога Вежбање Фитнес Опрема за Жени Мажи(Сив)

HUANGXM Нога Обука Уред Нога Вежбање Фитнес Опрема за Жени Мажи(Сив)

DEN 234.24
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Материјал : челик,Пакет се вклучуваат : 1 buc.Димензии : Должина и ширина се за 23.5*10, грешка е околу 1cm.Тоа е мултифункционален бедрото тренер дизајнирани за да го прилагодите вашиот вежби според резултатите кои ги сакате.Тоа е лесен и пренослив, може да биде во склопот користи како насловна/фитнес опрема за вежбање, и е лесно за чување кога не е во употреба.Одлична дом салата exerciser.Лесен за употреба, се изврши различни акции за различни делови од телото.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Lgan Бедрото Мулти Салата Машина,Половината Колковите Опрема за Вежбање за Домашна, Фитнес Опрема за Мажи Тегови Жените Фитнес Опрема
 • Обновено

Lgan Бедрото Мулти Салата Машина,Половината Колковите Опрема за Вежбање за Домашна, Фитнес Опрема за Мажи Тегови Жените Фитнес Опрема

DEN 2148.00

●Полно тело тренер : Унисекс, ефикасно ги стегаат мускулите на бутовите, triceps, задникот, рацете и да се ре

Мултифункционален Бедрото Господар, Бедрото Тренингот Exerciser, S Облик Дизајн, Лесен и Пренослив, Согорувате Масти, Изградба на
 • Обновено

Мултифункционален Бедрото Господар, Бедрото Тренингот Exerciser, S Облик Дизајн, Лесен и Пренослив, Согорувате Масти, Изградба на

DEN 261.60

★[Висококвалитетни Материјали, Засилен и Издржливи] : Дебели челични пролет, можат да го издржат повеќе

ZPDD Тензија Одбор Склони на Возилото Виткање Тензија Столче Носила Слаби Нозе се Протега Плоча Тензија Stovepipe Фитнес Уред (Боја
 • Обновено

ZPDD Тензија Одбор Склони на Возилото Виткање Тензија Столче Носила Слаби Нозе се Протега Плоча Тензија Stovepipe Фитнес Уред (Боја

DEN 2179.20

1、Highquality Материјали : Употреба на животната средина АБС материјал, кој е лесен за чистење, не е лесно да с

DYNWAVE Хип Тренер Бедрото Господар Exerciser карличните Мускули Кегел Вежби Клип Обука Опрема за Задникот Мажи Жени Фитнес Алатки
 • Обновено

DYNWAVE Хип Тренер Бедрото Господар Exerciser карличните Мускули Кегел Вежби Клип Обука Опрема за Задникот Мажи Жени Фитнес Алатки

DEN 626.88

Вградени дизајн, висока јачина на товарот, брзо агол префрлување, без деформација по долгорочна употреб

пријатна срцето Бедрото Господар Бедрото Тример Тенко Тело/Бедрото Тонер & Задник, Нога, Рака Тонер/Нога Exerciser Домашна Фитнес
 • Обновено

пријатна срцето Бедрото Господар Бедрото Тример Тенко Тело/Бедрото Тонер & Задник, Нога, Рака Тонер/Нога Exerciser Домашна Фитнес

DEN 1636.80

Еколошки ПВЦ материјал,3raw материјал пенење, 5 филтрација, 6 појавување занает резба, нека уживаат во здра

Хип Тренер, Мускулите и Внатрешниот Бедрото Exerciser, карличните Мускули Внатрешна Бедрото Задникот Задник Exerciser Алатка Задник
 • Обновено

Хип Тренер, Мускулите и Внатрешниот Бедрото Exerciser, карличните Мускули Внатрешна Бедрото Задникот Задник Exerciser Алатка Задник

DEN 528.00

Лесни, издржлив и лесен за употреба.Одлична задник машина.Ефикасен начин за лекување на ослабен карличе

Коленото Глуждот и Стапалото Orthosis Фиксна Подготвуваат Медицински Прилагодливи Коленото Заеднички Нога Подготвуваат Глуждот Подготвуваат
 • Обновено

Коленото Глуждот и Стапалото Orthosis Фиксна Подготвуваат Медицински Прилагодливи Коленото Заеднички Нога Подготвуваат Глуждот Подготвуваат

DEN 4197.36

Дише материјал : пластични школка и внатрешна обвивка се направени од перфориран материјали, што го пра�

Здравствените Нога Рокер, Болка, Подобрување на Флексибилноста на Ахилова Тетива Поддршка Нога Рокер кој се Протега на Опрема Оптимално
 • Обновено

Здравствените Нога Рокер, Болка, Подобрување на Флексибилноста на Ахилова Тетива Поддршка Нога Рокер кој се Протега на Опрема Оптимално

DEN 1053.60

Ублажување на Нога Болка : Нога тензија одбор може да продлабочување на долна нога мускулите, тетивите и

Нога Носила Stap, Лесно Користење Подобри Нога Флексибилност Остане Стабилен Hamstring Носила Подобри Скалабилност 9.84 ft за Нога
 • Обновено

Нога Носила Stap, Лесно Користење Подобри Нога Флексибилност Остане Стабилен Hamstring Носила Подобри Скалабилност 9.84 ft за Нога

DEN 820.80

Лесен за употреба, тоа може да го подобри нога флексибилност и биланс на природен држење на телото.Еднос

О Облик Нога Протези Нога Протези Leggings Ремени X Нога Протези Нога Протези Гумени Leggings Една Големина Одговара На Сите 12.09
 • Обновено

О Облик Нога Протези Нога Протези Leggings Ремени X Нога Протези Нога Протези Гумени Leggings Една Големина Одговара На Сите 12.09

DEN 2648.16

Производ принцип : Оваа ортопедски бенд е да се зајакне латералниот колатерален лигамент на колено прек

Yes4All Професионални Рокер Рамнотежа Одбор за физикална Терапија - 17.5 Рокер Одбор, Рокер Дрвени Рамнотежа Одбор за Стои Биро &
 • Обновено

Yes4All Професионални Рокер Рамнотежа Одбор за физикална Терапија - 17.5 Рокер Одбор, Рокер Дрвени Рамнотежа Одбор за Стои Биро &

DEN 768.00

ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ Тоа е голема спасител за луѓето кои страдаат од нога, половината или болка

YOT Коса Одбор Теле Носила Преносни Прилагодливи 4 Ниво Алкохол Плоча се Приклонуваат Одбор Не се Лизга Дизајн Нога Нога Балансирање
 • Обновено

YOT Коса Одбор Теле Носила Преносни Прилагодливи 4 Ниво Алкохол Плоча се Приклонуваат Одбор Не се Лизга Дизајн Нога Нога Балансирање

DEN 1886.40

【Засилување】нога е основата на човековото тело, и алкохол плоча го отвора вашиот меридијанска.Ова се п

RenminRoad Водат Обука Нога Носила Машина Тешки Теле Бедрото се Протега Фитнес Опрема Фитнес Опрема за Балет, Јога, Танц, Боречки
 • Обновено

RenminRoad Водат Обука Нога Носила Машина Тешки Теле Бедрото се Протега Фитнес Опрема Фитнес Опрема за Балет, Јога, Танц, Боречки

DEN 839.76

ТЕШКИ : Нашата Нога Носилка беше изграден од цврст Челик и висока густина двојно обложени баласт, кои мо�

Lgan Бедрото Мулти Салата Машина,Половината Колковите Опрема за Вежбање за Домашна, Фитнес Опрема за Мажи Тегови Жените Фитнес Опрема
 • Обновено

Lgan Бедрото Мулти Салата Машина,Половината Колковите Опрема за Вежбање за Домашна, Фитнес Опрема за Мажи Тегови Жените Фитнес Опрема

DEN 2047.20

●Полно тело тренер : Унисекс, ефикасно ги стегаат мускулите на бутовите, triceps, задникот, рацете и да се ре

ECYC се Повлече Јаже Еластична Отпор Бендови Нога се Водат Обликувањето Опрема за Вежбање Гума Не се Лизга Јога Фитнес Опрема Внатрешна
 • Обновено

ECYC се Повлече Јаже Еластична Отпор Бендови Нога се Водат Обликувањето Опрема за Вежбање Гума Не се Лизга Јога Фитнес Опрема Внатрешна

DEN 395.52

ВисокоКвалитетни Материјали : TPR материјали се еколошки, нетоксични и безопасно, и да се избегне алергии

WYFC Ефективни O/X Тип Нозе Корекција Појас Држење Пенкалата Колена Форма Прилагодливи Нога Појас Бенд Зацврстување за Детето Деца
 • Обновено

WYFC Ефективни O/X Тип Нозе Корекција Појас Држење Пенкалата Колена Форма Прилагодливи Нога Појас Бенд Зацврстување за Детето Деца

DEN 932.40

✔Рамнотежа ногата мускули : нека нога промените во права линија.зајакнување на ногата колатерален лига

Wusuowei Нога Рокер Теле Глуждот Носила Нога Мускулите се Релаксираат загревање Gadget за Пониски Стапки Plantar Fasciitis Нога Болка
 • Обновено

Wusuowei Нога Рокер Теле Глуждот Носила Нога Мускулите се Релаксираат загревање Gadget за Пониски Стапки Plantar Fasciitis Нога Болка

DEN 335.76

1 ЕФИКАСНО се ВОДАТ НОГА : Безбедно да се водат или нога со нашите нога рокер.Ергономски дизајниран, нежн�

Happybuy Еден Балет Barre,Преносни Розова Танц Бар,Прилагодлива Висина од 2,5 FT - 3.8 ФТ, Самостојна Балет Бар за Истегнување, Рамнотежа,
 • Обновено

Happybuy Еден Балет Barre,Преносни Розова Танц Бар,Прилагодлива Висина од 2,5 FT - 3.8 ФТ, Самостојна Балет Бар за Истегнување, Рамнотежа,

DEN 3359.76

【ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНИ】 Балет бар.Издржливи загради се направени од челик опфатени со прскање боја се а

Lixada Практични Ногата Екстензија Машина Флексибилност Обука Сплит Нозе Лигаменти Носила за Танц Taekwondo Јога Санда
 • Обновено

Lixada Практични Ногата Екстензија Машина Флексибилност Обука Сплит Нозе Лигаменти Носила за Танц Taekwondo Јога Санда

DEN 772.80

ПОГОДНО ЗА EXWECISE : Тубуларна челична структура со пена за контрола за безбедно и удобно обука.Едноставна

BDRSRX Коса Одбор, апарати за Виткање Нога на Теле Носила Масажа Нога Фитнес Коса Педалата Одбор за Ахил, Plantar Fascia, Тесни Телиња,Сина
 • Обновено

BDRSRX Коса Одбор, апарати за Виткање Нога на Теле Носила Масажа Нога Фитнес Коса Педалата Одбор за Ахил, Plantar Fascia, Тесни Телиња,Сина

DEN 3281.76

Широка Примена : Одлична за Мажи, Жени и Постари лица.Погоден за Употреба Дома, во Канцеларија или на Пат�

RVC Бедрото Господар на Мускулите Фитнес Опрема Внатрешниот и Надворешниот Бедрото Тренингот Опрема за Вежбање Бедрото Тример Нога
 • Обновено

RVC Бедрото Господар на Мускулите Фитнес Опрема Внатрешниот и Надворешниот Бедрото Тренингот Опрема за Вежбање Бедрото Тример Нога

DEN 817.68

【Издржлив Материјал】надвор од врската е направен од ПВЦ материјал, а внатре е висока густина задебеле�

Бедрото Мајстор со 2pcs Отпор Бендови и 1pcs Слика 8,Нога Вежба Тример, Јога Тренингот Опрема за Мажи Жени,Зајакнување на Тонер за
 • Обновено

Бедрото Мајстор со 2pcs Отпор Бендови и 1pcs Слика 8,Нога Вежба Тример, Јога Тренингот Опрема за Мажи Жени,Зајакнување на Тонер за

DEN 407.76

[ПРЕГЛЕД]Овој сет вклучува 1pcs бедрото мајстор за внатрешна бедрото, 1pcs отпор бенд фигура8 и 2 парчиња отп�

DUTTY седат Асистент Уред Абдоминална Опрема за Вежбање Нога Притиснете Машини за Bodybuilder Дом Салата рака на Половината Вежбање
 • Обновено

DUTTY седат Асистент Уред Абдоминална Опрема за Вежбање Нога Притиснете Машини за Bodybuilder Дом Салата рака на Половината Вежбање

DEN 287.76

Идеален за тонирање & зајакнување на стомакот, половината и на нозете, грбот, колковите, бутовите и работ

OMVOVSO Нога Простор Машина - Трајни Нога Засилувач Метал Нога Простор Балет Професионална Флексибилност Обука Уреди,Мулти Обоени
 • Обновено

OMVOVSO Нога Простор Машина - Трајни Нога Засилувач Метал Нога Простор Балет Професионална Флексибилност Обука Уреди,Мулти Обоени

DEN 674.40

Stagrige слободни телескоп амбиент : во Зависност од висината, различни должини може да се постави.Квалитет

WCHCJ Бедрото Господар Бедрото Тример Тенко Тело Бедрото Тонер Задник, Нога, Рака Тонер Нога Exerciser Домашна Фитнес Опрема Најдобро
 • Обновено

WCHCJ Бедрото Господар Бедрото Тример Тенко Тело Бедрото Тонер Задник, Нога, Рака Тонер Нога Exerciser Домашна Фитнес Опрема Најдобро

DEN 4101.60

АвтоВшмукување Седат До : Ова седат до седатup бар е дизајниран за ослободување на вашите раце, и бидете н