• Обновено
Акупресурата Масажа Влечки Нога Massagers Терапевтски Рефлексологија Сандали за Нога Acupoint Масажа Лак Болка

Акупресурата Масажа Влечки Нога Massagers Терапевтски Рефлексологија Сандали за Нога Acupoint Масажа Лак Болка

DEN 751.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Дизајнирани за да се промовира подобар проток на крв да се подобри целокупното здравје.Помогне да ја ослободите ногата болка и напнатост поради артритис, невропатија plantar fasciitis, итн.Уживајте во професионална нога масажа со едноставно одење.Традиционалните рефлексологија акупресурата масажа влечки, и за мажите и жените.Направени од страна на СТП и ЕВА материјал, издржлив и удобно.Опис Традиционалните рефлексологија акупресурата масажа влечки, помогне да ја подобрува циркулацијата на крвта и на метаболизмот, ја олеснува болки и болки.Совршен за нога болка и напнатост, артритис, невропатија plantar fasciitis, итн.Функција - Боја : Кафена. - Материјал : СТП, ЕВА. Големина 38 : За 24 x 11 x 3.5 cm. Големина 39 : За 24.5 x 11 x 3.5 cm. Големина 40 : Околу 25 x 11 x 3.5 cm. Големина 41 : Околу беа 25,5 x 11 x 3.5 cm. Големина 42 : Околу 26 x 11 x 3.5 cm. Големина 43 : За 26.5 x 11 x 3.5 cm. Големина 44 : Околу 27 x 11 x 3.5 cm. - Големината 45 : За 27.5 x 11 x 3.5 cm. - Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 1 x пар на пантофли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HEFUTE Нога Масажа Мат 15.7 x 23.6 Инчи Природни Камчиња Стои Биро Мат Подарок за Мажите Постари Идеален за Роденден на Денот
 • Обновено

HEFUTE Нога Масажа Мат 15.7 x 23.6 Инчи Природни Камчиња Стои Биро Мат Подарок за Мажите Постари Идеален за Роденден на Денот

DEN 3573.60

Димензија : 15.7" x 23.6" (40 x 60cm), може да се свитка лесно, подвижен, може да се стави тоа во багажникот, па может�

Renpho Нога Massager со Топлина, Стп Кожа Лесно да се Чисти, Теле Бедрото Нога Масажа, Прилагодлив Заврши одговара на Повеќето Големина,
 • Обновено

Renpho Нога Massager со Топлина, Стп Кожа Лесно да се Чисти, Теле Бедрото Нога Масажа, Прилагодлив Заврши одговара на Повеќето Големина,

DEN 1679.76

Топлина Функција и стп Кожа Материјали : Ова нога massager карактеристики на топлина функција да обезбеди т�

MRGMSLYHA Нога Масажа Машина Нога Масажа Машина,Нога Масажа Опрема,Топла Облога,Мултифункционални Домаќинство Нога Убавина Богатство,Домаќинство
 • Обновено

MRGMSLYHA Нога Масажа Машина Нога Масажа Машина,Нога Масажа Опрема,Топла Облога,Мултифункционални Домаќинство Нога Убавина Богатство,Домаќинство

DEN 465.60

♛ Греење е да се подобри масажа ефект, така што температурата е помеѓу 30 до 40 степени до 2 степени, во бли�

Healifty Пренослива Батерија Масажа Нога Мат Кожа 10 Начини Нога Stimulator Мат или Болка на Циркулацијата на Крвта и да се Релаксираат
 • Обновено

Healifty Пренослива Батерија Масажа Нога Мат Кожа 10 Начини Нога Stimulator Мат или Болка на Циркулацијата на Крвта и да се Релаксираат

DEN 1502.40

На нога масажа подлога може да помогне да се постигне болка, направи да се чувствувате порелаксирано.То�

JUEMEL Нога Massager со Топлина, Нога и Теле Massager, Преносни со 3 Режимите 2 Intensities за Домашна Употреба, Подароци за Семејството
 • Обновено

JUEMEL Нога Massager со Топлина, Нога и Теле Massager, Преносни со 3 Режимите 2 Intensities за Домашна Употреба, Подароци за Семејството

DEN 1399.20

СЕОПФАТНА НОГА МАСАЖА ИСКУСТВО : JUEMEL нога massager можат да масажа повеќе области околу нозете 360° тридименз

BYRIVER Длабоко Ткиво Plantar Fasciitis Нога Massager, Масажа Insole Чевли Вметнете за Мажи Жени, Нозе Циркулација Алатки, Олеснување
 • Обновено

BYRIVER Длабоко Ткиво Plantar Fasciitis Нога Massager, Масажа Insole Чевли Вметнете за Мажи Жени, Нозе Циркулација Алатки, Олеснување

DEN 479.76

БОЛКА : Го користите подножјето на акупунктурата масажа алатка ќе ви помогне за ублажување на болки во г

Тежината Управување, Ева Ѓон Дизајн Нога Болката, Акупресурата Масажа Влечки на Нозете Слабеење Humpback Држење Корекција на Болка
 • Обновено

Тежината Управување, Ева Ѓон Дизајн Нога Болката, Акупресурата Масажа Влечки на Нозете Слабеење Humpback Држење Корекција на Болка

DEN 546.96

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Дома Нога Massager Пет Редови Масажа Столче Нога Акупунктура Стимулација месење Ролери Масажа подлога Нога Алатка
 • Обновено

Дома Нога Massager Пет Редови Масажа Столче Нога Акупунктура Стимулација месење Ролери Масажа подлога Нога Алатка

DEN 1212.00

Големина : 27*17*13cm.Постојат пет редови на ролки на лево и десно, и број на позиции на ролки дизајниран е од �

80Watt Висока Volt Shiatsu Нога & Теле Massager -Терапија-Длабоко-Месење-Изградена-во-Топлина на Воздухот-Масажа-Рефлекс-4
 • Обновено

80Watt Висока Volt Shiatsu Нога & Теле Massager -Терапија-Длабоко-Месење-Изградена-во-Топлина на Воздухот-Масажа-Рефлекс-4

DEN 4319.76

Боја : Сребрена / Црна Направени од високо квалитетна ABS Четири копчиња : / исклучување, нога, теле, греење

Пареа Нога Спа Бања Massager Нога Сауна со 3 Нивоа на Топлина, Електрични Масажа Ролки, Нога Педалата кој се одвојува, Тајмер Функција,
 • Обновено

Пареа Нога Спа Бања Massager Нога Сауна со 3 Нивоа на Топлина, Електрични Масажа Ролки, Нога Педалата кој се одвојува, Тајмер Функција,

DEN 2639.76

ПАРЕА FOOT SPA Истурете чаша вода(за 300ml) во резервоарот за вода, нога пареа massager ви обезбедува со освежувањ�

REVITIVE Напредни Циркулација Бустер - Активно ја Зголемува Циркулацијата, да ги Ублажат Уморни, Болна, Тешки Чувство Нога на Нога
 • Обновено

REVITIVE Напредни Циркулација Бустер - Активно ја Зголемува Циркулацијата, да ги Ублажат Уморни, Болна, Тешки Чувство Нога на Нога

DEN 2073.60

ДИЗАЈНИРАН за ДА се ОСЛОБОДАТ : Блага уморни нозе и болни нозе симптоми, повремени пониски нога оток, и н�

Нога Масажа Опрема - Нога Massager Прстен Фитнес Ролери Масажа Опрема За Јога Пена Ролери Вратило Темно Виолетова
 • Обновено

Нога Масажа Опрема - Нога Massager Прстен Фитнес Ролери Масажа Опрема За Јога Пена Ролери Вратило Темно Виолетова

DEN 297.60

Може да се користи дома & статистика, кога ќе се во салата, или при патување или на одмор.Нуди само‑масаж�

YAZUN Дрвена Нога Massager Ролери Нога Масажа Декомпресија Фитнес Здравствена Заштита Нога Massager Дрво Природна Боја Активира Точка
 • Обновено

YAZUN Дрвена Нога Massager Ролери Нога Масажа Декомпресија Фитнес Здравствена Заштита Нога Massager Дрво Природна Боја Активира Точка

DEN 314.40

【ДВОЈНА MASSAGER ЗА СМИРУВАЊЕ ОЛЕСНУВАЊЕ】 Кога страдаат од тешко кожата на вашето стапало или било дел од �

Н. NIU 1PCS Дрво Нога Massager, Масажа Стап Ролери Massager Алатка Рефлексологија Рака Среќни Нозе Масажа Нога Терапија Целосно Произволна
 • Обновено

Н. NIU 1PCS Дрво Нога Massager, Масажа Стап Ролери Massager Алатка Рефлексологија Рака Среќни Нозе Масажа Нога Терапија Целосно Произволна

DEN 892.80

100% сосема нов и висок квалитет.Висококвалитетни ПВЦ материјал и така корисни да ја намали вашиот стрес.�

Екстра Големи Туш Нога Почиста Scrubber Massager со Не се Лизга Вшмукување Чаши и Помек Влакната Дизајн, да се Зголеми Циркулацијата,
 • Обновено

Екстра Големи Туш Нога Почиста Scrubber Massager со Не се Лизга Вшмукување Чаши и Помек Влакната Дизајн, да се Зголеми Циркулацијата,

DEN 299.76

БАЊАТА ЗА НОЗЕТЕ : работа НА хард ден или студирање може да биде исцрпувачки.Нашите туш massager може да им д�

HoMedics Shiatsu Нога Massager со Топлина 4 Ротациона Глави, 10 Масажа Јазли, Терапевтски Месење & Возен Затоплување Масажа
 • Обновено

HoMedics Shiatsu Нога Massager со Топлина 4 Ротациона Глави, 10 Масажа Јазли, Терапевтски Месење & Возен Затоплување Масажа

DEN 958.56

Ние сме горди да биде водечки иноватор во масажа технологија денес.Ова нога massager помага да се ублажи бол

Рефлексологија на Акупунктурата Insole Акупресурата Чевли Insert, Нога Масажа Алатки, Олеснување Долниот дел на Грбот Болка, Вкочанетост
 • Обновено

Рефлексологија на Акупунктурата Insole Акупресурата Чевли Insert, Нога Масажа Алатки, Олеснување Долниот дел на Грбот Болка, Вкочанетост

DEN 431.76

【БОЛКА】 да : го користите подножјето на акупунктурата масажа алатка ќе ви помогне за ублажување на бол�