• Обновено
80-тите Жените Неонски Нога Warmers Поврзана Ребрести Нога Потоплите за Партија Додатоци

80-тите Жените Неонски Нога Warmers Поврзана Ребрести Нога Потоплите за Партија Додатоци

DEN 1183.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 пара поврзана нога warmers во 2 различни бои, црвена роза и флуоресцентно зелена, и топло и елеганција, дава убаво чувство за жени и девојки.Еластичен материјал : овие поврзана нога warmers се направени од акрил еластични влакна со сплетам хеклани вертикални линии дизајн, еластичен и деликатна, да ви даде точниот износ на топло и опуштеност, што е неопходен облека и додатоци во гардероба.Соодветна должина : секој пар на нозе потопол е прибл. 3.5 инчен/ 8.9 см во ширина, 40 cm/ 16 инчен во должина, може да се повлече до бедрото или наредат под коленото како ви се допаѓа, а неговата ширина е прибл. 8.9 см/ 3,5 инчен, една големина одговара на повеќето.Идеален подароци : испрати зима долга нога warmers на вашите пријатели, членови на семејството, соработници како подарок, примачот ќе се чувствуваат вашите топло срце и со љубов овој дар.Широка примена : овие нога warmers може да се носи за многу настани, како што се 80-тите години музика партија, ноќта на Вештерките, ролери дискотеки, боја работи, се задржи се вклопуваат настани, тркалање назад години и да се забавуваат, исто така погоден за тимот спортски настани за тимот за идентификација.Еластичен материјал : Овие поврзана нога warmers се направени од акрил еластични влакна со сплетам хеклани вертикални линии дизајн, еластичен и деликатна, да ви даде точниот износ на топло и опуштеност, што е неопходен облека и додатоци во гардероба.Идеален подароци : Испрати зима долга нога warmers на вашите пријатели, членови на семејството, соработници како подарок, тие ќе се чувствуваат вашите топло срце и со љубов овој дар.Широка примена : Овие поврзана нога warmers може да се носи за многу настани, како што се 80-тите години музика партија, ноќта на Вештерките, ролери дискотеки, боја работи, се задржи се вклопуваат настани, тркалање назад години и да се забавуваат, исто така погоден за тимот спортски настани за тимот за идентификација.Карактеристики : Материјал : акрилик еластични влакна Големина : како на сликата прикажани Боја : како на сликата прикажани Белешки : Миење со рака; се исуши.Не кајгана или машина за миење.Постојат многу бои, кои можете да изберете,која може да се носи за многу настани, како што се 80-тите години музика партија, ноќта на Вештерките, ролери дискотеки, боја работи и така натаму.Многу голем дар за вашето семејство и пријатели.Направена од акрилик еластични влакна со сплетам хеклани вертикални линии дизајн, еластичен и деликатна, да ви даде точниот износ на топло и опуштеност, што е неопходен облека и додатоци во гардероба.Секој пар на нозе потопол е прибл. 3.5 инчен/ 8.9 см во ширина, 40 cm/ 16 инчен во должина, може да се повлече до бедрото или наредат под коленото како ви се допаѓа, а неговата ширина е прибл. 8.9 см/ 3,5 инчи.Ова вертикална линија дизајн не изгледа премногу тесни кога се носи.Помогне да ја покажат подобра нога.И оваа дизајн и материјал е најдобро да се мијат со рака, а од машина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Проф. д-р Топло Безжична Загрева Чорапи, Далечински Управувач 2600mAh 7.4 V Батерија на Греење Sock, Термички Ски Чорапи за Студена
  • Обновено

Проф. д-р Топло Безжична Загрева Чорапи, Далечински Управувач 2600mAh 7.4 V Батерија на Греење Sock, Термички Ски Чорапи за Студена

DEN 2255.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.други 【ТОПЛО НОЗЕТЕ ВЕДНАШ】Доаѓа со

Заклучување љубов Загрева Чорапи Надгради Батерија на Електрично Загревани Чорапи за Мажи & Жени Зима и Топло, Памучни Чорапи 4200mAh
  • Обновено

Заклучување љубов Загрева Чорапи Надгради Батерија на Електрично Загревани Чорапи за Мажи & Жени Зима и Топло, Памучни Чорапи 4200mAh

DEN 311.76

【Надгради 4200 MAH Батерија Liion Батерии (2) Медиум Поставка : Средна топлина(113℉139℉, 7.5 часа); (3) Ниска Поставк

2 Пара Се Згусне Бедрото Високи Чорапи Коленото Бедрото Висока Нога Потоплите Долго Порибување Шарени Над Коленото Порибување
  • Обновено

2 Пара Се Згусне Бедрото Високи Чорапи Коленото Бедрото Висока Нога Потоплите Долго Порибување Шарени Над Коленото Порибување

DEN 503.76

Пакет содржина : нашата пакет содржи 2 пара се згусне бедрото високи чорапи со различни бои за вашиот изб

Бебе да Ползи Коленото Влошки Мрежа Kneepads Против пролизгување Дише Безбедност Заштитник Покритие за 2-5 Години Унисекс Деца
  • Обновено

Бебе да Ползи Коленото Влошки Мрежа Kneepads Против пролизгување Дише Безбедност Заштитник Покритие за 2-5 Години Унисекс Деца

DEN 239.76

【Врвен Квалитет Материјал】85% dacron и 15% spandex нето крпа,високо еластична и мека;На конкавни и конвексни мре

HotHands Insole Нога Warmers - Долготрајни Безбедно Природен Мирис на Воздухот Активира Warmers - До 9 Часа на Топлина - 16 Пар ,
  • Обновено

HotHands Insole Нога Warmers - Долготрајни Безбедно Природен Мирис на Воздухот Активира Warmers - До 9 Часа на Топлина - 16 Пар ,

DEN 1151.76

БЕЗБЕДНО, ПРИРОДЕН ДОЛГОТРАЈНИ ТОПЛИНА без Мирис, за Еднократна употреба, за еднократна Употреба Објек