• Обновено
4 Пара Кабел Поврзана Нога Warmers Дама Зима Плетени Капчиња Долго Legging Чорапи

4 Пара Кабел Поврзана Нога Warmers Дама Зима Плетени Капчиња Долго Legging Чорапи

DEN 1041.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Еластичен материјал за мека да се носат : овие висока нога warmers се изработени од акрилни влакна, повеќе еластичен од волна и имаат добри топлина задржување, удобен за носење.Пакет количина : дојде со 4 пара кабел поврзана нога warmers во 4 бои вклучуваат црна, бела, темно сива и вино црвено, различни бои може да оди и со вашата облека, Секоја нога потоплите мерки 16 инчи во должина, доволно долго да се задржи топло.Кабел knits нога потоплите : висок ребрести плетење дизајн изгледа класично и може да се направи вашите нозе да изгледаат мали, чување на вашите нозе и топло, додека во потрага модерен.Одлично за зимско отворено : овие нога warmers се дише и удобно, добро за носење цел ден, можете да одговараат на вашите панталони, здолништа, па дури и се носат според вашиот долг фустан.Широк спектар на usages : вие не може да одговара на кратки чизми и глуждот чизми, потоплите tools да ги споделите со вашите роднини, пријатели и семејството, погоден за различни партии, одење во шопинг, носи дома, на патување, и така натаму.Меки и топли чорапи : Овие плетени нога warmers се еластична дише и доволно долго да се задржи вашата нога топло.Зимски нога warmers : Доволно количество за да можете да ја користите, лесно да одговара на вашиот облека, различни бои може да оди и со вашата облека.Широк апликации : Овие топли и трендовски поврзана нога warmers може да оди и со чизми, памучни панталони, фустан и така натаму, добро е за партиите, работа и патување итн.Добри подароци за вашите пријатели и семејството.Карактеристики : Материјал : акрилни влакна Тежина : 85 g/ пар Големина : 16 инчен/ 41 см во должина, 4 инчен/ 10 см во ширина Боја : како што е прикажано на слики Пакет содржина : 4 Пара на кабел поврзана нога warmers.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

2 Пара Се Згусне Бедрото Високи Чорапи Коленото Бедрото Висока Нога Потоплите Долго Порибување Шарени Над Коленото Порибување
  • Обновено

2 Пара Се Згусне Бедрото Високи Чорапи Коленото Бедрото Висока Нога Потоплите Долго Порибување Шарени Над Коленото Порибување

DEN 503.76

Пакет содржина : нашата пакет содржи 2 пара се згусне бедрото високи чорапи со различни бои за вашиот изб

Бебе да Ползи Коленото Влошки Мрежа Kneepads Против пролизгување Дише Безбедност Заштитник Покритие за 2-5 Години Унисекс Деца
  • Обновено

Бебе да Ползи Коленото Влошки Мрежа Kneepads Против пролизгување Дише Безбедност Заштитник Покритие за 2-5 Години Унисекс Деца

DEN 239.76

【Врвен Квалитет Материјал】85% dacron и 15% spandex нето крпа,високо еластична и мека;На конкавни и конвексни мре

Заклучување љубов Загрева Чорапи Надгради Батерија на Електрично Загревани Чорапи за Мажи & Жени Зима и Топло, Памучни Чорапи 4200mAh
  • Обновено

Заклучување љубов Загрева Чорапи Надгради Батерија на Електрично Загревани Чорапи за Мажи & Жени Зима и Топло, Памучни Чорапи 4200mAh

DEN 311.76

【Надгради 4200 MAH Батерија Liion Батерии (2) Медиум Поставка : Средна топлина(113℉139℉, 7.5 часа);...

Проф. д-р Топло Безжична Загрева Чорапи, Далечински Управувач 2600mAh 7.4 V Батерија на Греење Sock, Термички Ски Чорапи за Студена
  • Обновено

Проф. д-р Топло Безжична Загрева Чорапи, Далечински Управувач 2600mAh 7.4 V Батерија на Греење Sock, Термички Ски Чорапи за Студена

DEN 2255.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.други 【ТОПЛО НОЗЕТЕ ВЕДНАШ】Доаѓа со

HotHands Insole Нога Warmers - Долготрајни Безбедно Природен Мирис на Воздухот Активира Warmers - До 9 Часа на Топлина - 16 Пар ,
  • Обновено

HotHands Insole Нога Warmers - Долготрајни Безбедно Природен Мирис на Воздухот Активира Warmers - До 9 Часа на Топлина - 16 Пар ,

DEN 1151.76

БЕЗБЕДНО, ПРИРОДЕН ДОЛГОТРАЈНИ ТОПЛИНА без Мирис, за Еднократна употреба, за еднократна Употреба Објек