• Обновено
MKORMK Нож Острилка со Енергија Зафат нож Острат Алатка им Помага на Поправка и Враќање на Ножеви

MKORMK Нож Острилка со Енергија Зафат нож Острат Алатка им Помага на Поправка и Враќање на Ножеви

DEN 263.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Појачани Челик : Нож Острилка користи волфрам карбид технологија да го продолжи животот на речиси секој нож.Таа работи на речиси секој нож, вклучувајќи скапи појачани челични ножеви.Рацете Слободни за Безбедност : Моќ Зафат вшмукување придава безбедно да било рамна површина, и бара само нежен притисок.Потоа можете да започнете да го остри ножот.Вие не треба да се одржи со вашите раце. ?Мала Големина : Можете дури и може да се одржи оваа Нож Острилка со една рака.Оваа мала големина ви овозможува да погодно таа продавница.Тоа нема да заземаат премногу простор во вашата кујна.Нема вештина бара : оптимална агол да се изостри со добар квалитет челик нож е 20 степени.MKORMK Нож Острилка е пред-собата во 20 степени за да се даде оптимални работ секое време.Тоа им овозможува на секој да добие професионални резултати без било каква обука на сите. 12 Месеци Гаранција - Сите MKORMK клиенти уживаат 30 Ден Парите Назад Гаранција за било која причина и 12 месеци гаранција на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде задоволително решение.MKORMK Нож Острилка со Енергија Зафат£Нож Острат Алатка им Помага на Поправка и Враќање на Ножеви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нож Острилка, Прирачник 3-Слот Острат Опции за да им Помогне на полски, Изостри и Поправка Кујнски Ножеви, Врати Досадна Ножеви,
  • Обновено

Нож Острилка, Прирачник 3-Слот Острат Опции за да им Помогне на полски, Изостри и Поправка Кујнски Ножеви, Врати Досадна Ножеви,

DEN 335.76

【3 Нож Острат Слотови】Нож Острилка има 3 Нож Острат Слотови 1)Грубо брусење слот се направени од дијаман

XUERUIGANG Електричен Нож Острилка,Висока Прецизност Автоматско Домаќинство Апаратот nife острилка,USB Полнење,Cordless Батерија
  • Обновено

XUERUIGANG Електричен Нож Острилка,Висока Прецизност Автоматско Домаќинство Апаратот nife острилка,USB Полнење,Cordless Батерија

DEN 6621.60

[ Готвачприоритетни ] : Ова е Професионална Нож Острилка користи од страна на Готвачи.Лесен за Употреба с

WXLBHD Нож Острилка, Професионален Готвач Кујна 3 Слот Дизајн, Прирачник Нож Острилка за Полнење, Лесно се Острат, се Лизга Отпорни
  • Обновено

WXLBHD Нож Острилка, Професионален Готвач Кујна 3 Слот Дизајн, Прирачник Нож Острилка за Полнење, Лесно се Острат, се Лизга Отпорни

DEN 1840.80

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 Благодарение на ергономски дизајн на дршката, нашите Нож Острилка е userfriendly без раз

6Pcs Острат Камења Сет,180400800150020003000 Ронки Професионални Острат Систем Кујна Сечење Камења Нож Острилка за Кујна
  • Обновено

6Pcs Острат Камења Сет,180400800150020003000 Ронки Професионални Острат Систем Кујна Сечење Камења Нож Острилка за Кујна

DEN 1708.80

6 Pcs Сет : Посветена нож острат колекции доаѓаат со 6 висококвалитетни острат камења, 180# 400# 800# 1500# 2000# 3000#, н�

XTZJ Нож Острилка, 4 Во 1 Кујна Професионални Нож Додатоци Челик Режа Острилка Нож Острат Алатка им Помага на Поправка, се Врати
  • Обновено

XTZJ Нож Острилка, 4 Во 1 Кујна Професионални Нож Додатоци Челик Режа Острилка Нож Острат Алатка им Помага на Поправка, се Врати

DEN 4880.88

[Заврши Фаза Острат] Овој Кујнски Нож Острилка Доаѓа Со Дијамантски Прав Прачки За Брус Отстранување, Во

Кујнски Нож Острилка, Апарати За Брза Нож Мелница, Кујна Алатка Мелење Камен, Мултифункционални Дијамант Сечење Зеленчук Мелење Нож
  • Обновено

Кујнски Нож Острилка, Апарати За Брза Нож Мелница, Кујна Алатка Мелење Камен, Мултифункционални Дијамант Сечење Зеленчук Мелење Нож

DEN 215.76

Домаќинство морон мелница, со користење на вакуум морон технологија, може да се направи мелница си го ци

Narcissus Нож Острилка, 90W Професионални Електричен Нож Острилка за Дома, 2 Фази во 15-Степен Bevel да се Изостри Брзо & полски,
  • Обновено

Narcissus Нож Острилка, 90W Професионални Електричен Нож Острилка за Дома, 2 Фази во 15-Степен Bevel да се Изостри Брзо & полски,

DEN 479.76

Професионални Нож Острилка за Дома QNM801 Електричен Нож Острилка е дизајниран за домашна & кујна употреб�