• Обновено
AutopartsMaster Шофершајбната wiper ножеви, 26 + 16 Bracketless Зрак Wiper U J Кука Шофершајбната Wiper Ножеви Модел. 19M28-1 (сет од 2)

AutopartsMaster Шофершајбната wiper ножеви, 26 + 16 Bracketless Зрак Wiper U J Кука Шофершајбната Wiper Ножеви Модел. 19M28-1 (сет

DEN 455.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Autoparts Master шофершајбната wiper ножеви вклучува 2 парчиња : 1 возачот страна wiper и 1 патнички страна wiper (pls се зелената сечилото е капак прво, пред инсталација!).Брз и Лесен за инсталација : Одговара за Ј У кука (9 X 3 КУКА) wiper рака.Лесен за инсталација и совршено се вклопуваат, Без дополнителни потребни алатки.Шофершајбната wiper сечилото е користење на не скелетна структура, со што се намалува влечете, бучава, и правец на лифт.Препорачливо е дека wiper се заменуваат на секои шест месеци.Прецизност се намали, посебно помеша природна гума за бришење работ отстранува дури и на најмалите капки за јасна видливост и побезбедно возење, контурите на кривина на шофершајбната за мазна, практично се редеа слободни избрише.БЕСПЛАТНИ ИСТИОТ работен ДЕН ПРЕВОЗОТ ДИРЕКТНО ОД НАШИОТ МАГАЦИН – Брзо shiping брзини на вашиот wiper ножеви гарантираното - точно набрана, внимателно да се пакуваат и испраќаат штета-слободен директно до вашата врата - во Спротивно, Reship Или Враќање!Така било прашање pls контактирајте со нас, прво, прашањето ќе се реши додека сте 100% задоволни.Големина : 26" + 16" стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Gekufa UTV Рака Управувана Шофершајбната Wiper Компатибилен со Поларис Ranger RZR 900 1000 Може да Сум Kawasaki Пионер Голф Количка,
  • Обновено

Gekufa UTV Рака Управувана Шофершајбната Wiper Компатибилен со Поларис Ranger RZR 900 1000 Може да Сум Kawasaki Пионер Голф Количка,

DEN 662.40

[Fitment / Компатибилност] Универзал прирачник шофершајбната wiper поставување одговара за повеќето UTV е, вклу

KCCEDGE НАЈДОБРИ ПРИБОР за јадење ИЗВОР Тактички Нож Опстанок Нож Ловечки Нож 7.5 Черепот Фрлање Ножеви Поставени Фиксни Сечилото
  • Обновено

KCCEDGE НАЈДОБРИ ПРИБОР за јадење ИЗВОР Тактички Нож Опстанок Нож Ловечки Нож 7.5 Черепот Фрлање Ножеви Поставени Фиксни Сечилото

DEN 1183.20

☑️ 7.5" ФИКСНА НОЖ ФРЛАЊЕ НОЖОТ МОРА да ИМААТ нож за итни случаи.Ножот е дизајниран да се вклопуваат во в�

12 Пакет тешка категорија Пластични Расположливиот Сребро Serrated Леб Knive - Голем 10 Инчен Тешки - Совршени За на Партии, Угостителство,
  • Обновено

12 Пакет тешка категорија Пластични Расположливиот Сребро Serrated Леб Knive - Голем 10 Инчен Тешки - Совршени За на Партии, Угостителство,

DEN 263.76

Вклучува 12 Поединечно Wraped Големи Serrated Леб Ножеви.Дополнителна Тешка Должност, Пронаоѓа Домот Дизајнира