• Обновено
E-Z LOK Топлина-Наместете Навој Вметнете за Пластика - Straight - Флеш - 1/4-28 (Пакување од 50)

E-Z LOK Топлина-Наместете Навој Вметнете за Пластика - Straight - Флеш - 1/4-28 (Пакување од 50)

DEN 278.88
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Лесен-за-користење на решение за ставање стандардна машина теми во 3 D испечатени и термопластични делови.Топлина во собата или ултразвучно инсталација.Директно дизајн минимизира дупка големина барање.Материјал : Месинг.E-Z LOK 1/4-28 Топлина-Наместете го Внесува обезбеди силна, машина теми во 3 D печатени делови и други термопластични компоненти (Должина : 0.500").

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Juvielich Knurled Вметнете Ореви, Женски Навој Месинг Embedment Орев M4x5mm H x 5mm OD Топлина Поставите Вметнете Орев за Печатење
 • Обновено

Juvielich Knurled Вметнете Ореви, Женски Навој Месинг Embedment Орев M4x5mm H x 5mm OD Топлина Поставите Вметнете Орев за Печатење

DEN 1980.00

【ДИМЕНЗИЈА】 Тема Големина : M4; Конец теренот : 0.7 мм / 0.03 "; Висина : 5mm / 0.2 "; Надворешниот Дијаметар : 5mm / 0.2" �

MroMax M4 x Навој 10мм Вметнете Ореви Цинк Легура Хексадецимален Штекер М4 Внатрешни Теми 0.39 инчен Должина Бронза на Ѕвонење 30pcs
 • Обновено

MroMax M4 x Навој 10мм Вметнете Ореви Цинк Легура Хексадецимален Штекер М4 Внатрешни Теми 0.39 инчен Должина Бронза на Ѕвонење 30pcs

DEN 148.56

✅【Димензија】 Тема големина : M4; Надворешен Дијаметар : 8mm; Вкупна Должина : 10мм ✅【Материјал】 Направен �

Извиткани Жица Тема Внесува 142Pcs М3-М12 Нерѓосувачки Челик Извиткани Жица Завртка Ракав Тема Поправка Вметнете Комплет Спирален
 • Обновено

Извиткани Жица Тема Внесува 142Pcs М3-М12 Нерѓосувачки Челик Извиткани Жица Завртка Ракав Тема Поправка Вметнете Комплет Спирален

DEN 1799.28

Направени од високосила дијамант во облик на челична жица со висок тема сила и висока отпорност на абењ�

Тема Поправка Вметнете, на 304 Нерѓосувачки Челик Извиткани Жица Вметнете Спирален Вметнете за Домашна Употреба за Машинска Опрема
 • Обновено

Тема Поправка Вметнете, на 304 Нерѓосувачки Челик Извиткани Жица Вметнете Спирален Вметнете за Домашна Употреба за Машинска Опрема

DEN 398.16

Лесен за одржување, инсталирајте нишка ја вметнете во некоја штета завртка дупка, а потоа на завртката д

Нерѓосувачки Челик Жица Тема Insert, Нишка Заштитник Отпор Еластичност за Работник за Воздухопловство Автомобили, Светилки, Калапи,
 • Обновено

Нерѓосувачки Челик Жица Тема Insert, Нишка Заштитник Отпор Еластичност за Работник за Воздухопловство Автомобили, Светилки, Калапи,

DEN 268.80

Во случај на конец обработка на грешки или поправка на оштетените женски навој дупки, нишка ракавите се

Навој Орев, Практични Уникатен Хексадецимален Вози Главата Навој Орев Цинк Легура со Висока Цврстина Отпорни на Абење за Дрво Insert
 • Обновено

Навој Орев, Практични Уникатен Хексадецимален Вози Главата Навој Орев Цинк Легура со Висока Цврстина Отпорни на Абење за Дрво Insert

DEN 708.00

Лесен за Користење : Само вежба се препорачува дупка погоден за сечилото големина и завртка само допира�

Juvielich Knurled Вметнете Ореви, Женски Навој Месинг Embedment Орев 1/4-20x6mm H х 8мм OD Топлина Поставите Вметнете Орев за Печатење
 • Обновено

Juvielich Knurled Вметнете Ореви, Женски Навој Месинг Embedment Орев 1/4-20x6mm H х 8мм OD Топлина Поставите Вметнете Орев за Печатење

DEN 203.76

【ДИМЕНЗИЈА】 Тема Големина : 1 / 420 "; Висина : 6mm / 0.24 "; Надворешниот Дијаметар : 8mm / 0.32" 【СТАНДАРД И ЗАВРШИ Т�

Juvielich M3x4mm Женски Навој Knurled Ореви Hx5mm OD Месинг Навој Вметнете Embedment Ореви Хидраулични заварен шприц Асортиман за
 • Обновено

Juvielich M3x4mm Женски Навој Knurled Ореви Hx5mm OD Месинг Навој Вметнете Embedment Ореви Хидраулични заварен шприц Асортиман за

DEN 479.28

【ДИМЕНЗИЈА】 Тема Големина : M3; Конец теренот : 0.5 mm / 0.02 "; Висина : 4mm / 0.16 "; Надворешниот Дијаметар : 5mm / 0.2" �

M5x10mm Навој Внесува Ореви, Хексадецимален Вози Навој Дрво Инсерти, Навој Дрво Инсерти Гром Fastener Конектор Хексадецимален Штекер
 • Обновено

M5x10mm Навој Внесува Ореви, Хексадецимален Вози Навој Дрво Инсерти, Навој Дрво Инсерти Гром Fastener Конектор Хексадецимален Штекер

DEN 239.76

Хексадецимален Штекер Ширина : 5mm / 0.2", Глава Дијаметар : 9.5 mm / 0.37"; Раководител Тип : Хексадецимален Штекер

Извиткани Жица Тема Внесува 140Pcs M3/M4/М5/M6/М8/M10/М12 Жица Завртка Тема Вметнете Нерѓосувачки Челик Навој Черупка Ракав Спирален
 • Обновено

Извиткани Жица Тема Внесува 140Pcs M3/M4/М5/M6/М8/M10/М12 Жица Завртка Тема Вметнете Нерѓосувачки Челик Навој Черупка Ракав Спирален

DEN 382.80

Има кутија која може да се чуваат и удобен за носење.Жица навој вметнете го поставите се ставени во завр�

Тема Поправка Insert, Здрав Само-Прислушување Вметнете Навој Вметнете Цинк Позлатен Јаглероден Челик Трајни 308 Тип за Дела за Кои
 • Обновено

Тема Поправка Insert, Здрав Само-Прислушување Вметнете Навој Вметнете Цинк Позлатен Јаглероден Челик Трајни 308 Тип за Дела за Кои

DEN 259.20

Силен и Здрав : На навој вметнете се изработени од поцинкуван јаглероден челик, кој е здрав и издржливи, �

СЕКРЕТАР TZH 50Pcs Навој Инсерти за Дрво Nutsert Завртка M6 x 25мм Хексадецимален Вози Мебел Дрво Ореви (со Хексадецимален Spanner)
 • Обновено

СЕКРЕТАР TZH 50Pcs Навој Инсерти за Дрво Nutsert Завртка M6 x 25мм Хексадецимален Вози Мебел Дрво Ореви (со Хексадецимален Spanner)

DEN 287.76

БОГАТА ПАКЕТИ И ПАРАМЕТРИ СЕКРЕТАР TZH пакет содржи 50 Pcs дрво тема внесува : M6, вметнување на главата ⌀ : 0.4

Yinpecly М5 x 8 x 7mm Месинг Knurled Вметнете Ореви Женски Навој Embedment Ореви Асортиман за Полнење за шприц за Прицврстување на
 • Обновено

Yinpecly М5 x 8 x 7mm Месинг Knurled Вметнете Ореви Женски Навој Embedment Ореви Асортиман за Полнење за шприц за Прицврстување на

DEN 191.76

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】 50 x Knurl Тема Внесува Ореви 【ДИМЕНЗИЈА】 Тема Големина : M5; Конец теренот : 0.8 mm / 0.03"; Вку�