• Обновено
100Pcs 21Ga Отворени Очи Иглички Злато Заврши 1.6-Инчен Beading Материјали

100Pcs 21Ga Отворени Очи Иглички Злато Заврши 1.6-Инчен Beading Материјали

DEN 1540.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

0.7x40x40mm(0.03x1.57x1.57 Inch). 3-слој позлата техника про-65 Олово-бесплатно без никел.Се продаваат по 100pcs.злато заврши.СЛОБОДЕН стандард за испорака на $25+ нарачки, 3-4 ден на национално ниво испорака со стандардни превозот.Врвен Квалитет Направена од Монистра и Накит Правење на Резерви на Големо Цена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

IDEALSV Мала Завртка Око Pin (304) не ' Рѓосувачки Челик 4mm x 8мм Отворот Кука за Накит Мала Кука Завртки Прстен 300 Компјутери
  • Обновено

IDEALSV Мала Завртка Око Pin (304) не ' Рѓосувачки Челик 4mm x 8мм Отворот Кука за Накит Мала Кука Завртки Прстен 300 Компјутери

DEN 191.52

Материјал : (304) не ' рѓосувачки челик,впива во вода нема да рѓа.Завртки очите кука погоден за corks шишиња,гл

HUIHUIBAO 400 Парчиња Премија на 304 Нерѓосувачки Челик Мала Завртка Око Pin за Накит DIY Занаети Правење на Домашен Божиќ Украси,
  • Обновено

HUIHUIBAO 400 Парчиња Премија на 304 Нерѓосувачки Челик Мала Завртка Око Pin за Накит DIY Занаети Правење на Домашен Божиќ Украси,

DEN 239.76

МАТЕРИЈАЛ : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, не е лесно да се оксидираат и губење на бојата, цврсти

UNICRAFTALE 8 Големини 20-65mm Нерѓосувачки Челик Око Pin 800pcs Отвори Eyepins со Јамка Метал Око Иглички Куки за Накит Одлуки Уметности
  • Обновено

UNICRAFTALE 8 Големини 20-65mm Нерѓосувачки Челик Око Pin 800pcs Отвори Eyepins со Јамка Метал Око Иглички Куки за Накит Одлуки Уметности

DEN 261.36

8 ГОЛЕМИНИ ОКО PIN : Содржи 8 големини отворени очи игли,одговараат за мешан големини earring одлуки, 20 / 25 / 30 / 35