• Обновено
Volt Плус Техника Professional USB-C до USB 3.0 за Samsung Галакси S9 OTG Адаптерот Овозможува Целосна Податоци и USB Уред на 5Gbps! [Gunmetal Сива]

Volt Плус Техника Professional USB-C до USB 3.0 за Samsung Галакси S9 OTG Адаптерот Овозможува Целосна Податоци и USB Уред на 5Gbps!

DEN 455.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Синхронизација со вашиот Samsung Галакси S9 за Ултра-Брз Трансфер на податоци и USB Уреди!.Разноврсна Употреба : USB OTG поддршка за да се поврзете и да го користите USB флеш драјвови, тастатури, глувци, и центри со вашиот USB-C паметен телефон или таблет, без потреба од КОМПЈУТЕР или лаптоп.Super Speed Трансфер : Префрлување на видеа, слики, музика, и повеќе меѓу USB-C уред и некој стандарден USB флеш диск, хард диск, телефон или таблета на до 5 Gbps.Исто така, ја полните вашата USB-C телефонот со помош на USB-полнач или моќ банката веќе ги имате дома, или да ја полните вашата USB-A уреди од вашиот USB-C лаптоп.Компактен и Лесен : 6.3-инчен кабел нуди повеќе флексибилност да се справат со поврзани уреди и биро просторот околу вашата USB-C уред или лаптоп. *КУПИ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА СЕ ДОСТАПНИ!*.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Tengan 90 степени USB 3.1 Тип В Машки да се Женски Право & Лев Агол USB C Конвертор Полнач за мобилен телефон Мобилен Телефон, Лаптоп,
 • Обновено

Tengan 90 степени USB 3.1 Тип В Машки да се Женски Право & Лев Агол USB C Конвертор Полнач за мобилен телефон Мобилен Телефон, Лаптоп,

DEN 657.60

Брзо полнење и пренос на податоци експанзија : Поддржува брзо полнење и пренос на податоци проширување.�

Volt Плус Техника Professional USB-C до USB 3.0 за BlackBerry Развива X OTG Адаптерот Овозможува Целосна Податоци и USB Уред на 5Gbps!
 • Обновено

Volt Плус Техника Professional USB-C до USB 3.0 за BlackBerry Развива X OTG Адаптерот Овозможува Целосна Податоци и USB Уред на 5Gbps!

DEN 455.76

Синхронизација со вашиот Black Berry Развива X за УлтраБрз Трансфер на податоци и USB Уреди!.Разноврсна Употре�

Micro USB на Молња Адаптер(3 Pack)Брзо Полнење за Пренос на Податоци Конвертор Микро USB Женски Кабел за да Молња Машки Конектор
 • Обновено

Micro USB на Молња Адаптер(3 Pack)Брзо Полнење за Пренос на Податоци Конвертор Микро USB Женски Кабел за да Молња Машки Конектор

DEN 175.92

【Брзо Полнење】Со USB протоколот,Поддршка брзо полнење и пренос на податоци брзо полнење на вашиот i OS ур�

USB C Адаптер, USB за Да го USB-C Конвертор Машки Да се Женски Тип На Конектор за Кабел Моќ OTG Адаптерот За iPhone 13 12 11 Max
 • Обновено

USB C Адаптер, USB за Да го USB-C Конвертор Машки Да се Женски Тип На Конектор за Кабел Моќ OTG Адаптерот За iPhone 13 12 11 Max

DEN 190.80

ШИРОКО КОМПАТИБИЛНОСТ Преносни USB C адаптер работи одлично за Најновите паметни телефони или таблети, К

[2 Pack] ТВ xStream USB приклучок Адаптер, Микро OTG Кабел, Моќ - Компатибилен со Стриминг Стапови, Медиумите Уреди, Rii и Logitech
 • Обновено

[2 Pack] ТВ xStream USB приклучок Адаптер, Микро OTG Кабел, Моќ - Компатибилен со Стриминг Стапови, Медиумите Уреди, Rii и Logitech

DEN 796.80

????【2 Пакет】 USB OTG адаптерот за Медиуми стапови и кутии 2 ПАКЕТ МИКРО USB OTG АДАПТЕРОТ ЗА МЕДИУМИ СТАПОВИ, СТ

profectlen Универзален USB 3.1 Тип-C Конектор за Микро USB Машки да се Женски Конвертор Мини Преносни USB-C Податоци Адаптер Тип
 • Обновено

profectlen Универзален USB 3.1 Тип-C Конектор за Микро USB Машки да се Женски Конвертор Мини Преносни USB-C Податоци Адаптер Тип

DEN 167.76

1 Брз пренос на податоци во висина до 480 Mbps 2 Hispeed за брзо полнење и синхронизација за ТипC уред со поврзува

ChenYang Реверзибилна Дизајн USB 3.0 3.1 Тип В Машки Конектор за Женски OTG Кабелот за Податоци за Таблет &Мобилен Телефон
 • Обновено

ChenYang Реверзибилна Дизајн USB 3.0 3.1 Тип В Машки Конектор за Женски OTG Кабелот за Податоци за Таблет &Мобилен Телефон

DEN 144.00

Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Реверзибилна Дизајн за Типот C connector.Со OTG Функција.за Таблет &Мобилен Теле�

USB C до USB Адаптер(2 Парчиња),USB C Женски USB Машки Адаптер,hunderbolt 3 USB Женски Адаптер OTG Компатибилен со лап-топ компјутери,
 • Обновено

USB C до USB Адаптер(2 Парчиња),USB C Женски USB Машки Адаптер,hunderbolt 3 USB Женски Адаптер OTG Компатибилен со лап-топ компјутери,

DEN 215.76

Приклучок и работа.Приклучете USB C / USB крајот на адаптерот во USBC / USB порт, и потоа поврзете го вашиот флеш �

USB C Адаптер Тип В Машки да USB-Женска Поддршка 5Gbps Високо-Брзински Пренос на Податоци Полнењето Конвертор за Сите USB A и Тип
 • Обновено

USB C Адаптер Тип В Машки да USB-Женска Поддршка 5Gbps Високо-Брзински Пренос на Податоци Полнењето Конвертор за Сите USB A и Тип

DEN 191.76

【USB 3.0 Машки да USBC Женски Адаптер】 : Брз 5 Gbps податоци се дели со овој адаптер на вашите уреди.Компатибиле

zdyCGTime 10 Inchs Злато Позлатен USB 2.0 Micro Машки да USB Тип В Машки Десен Агол Sync и Полнење Конвертор Адаптер Кабел Кабелот(1Pack
 • Обновено

zdyCGTime 10 Inchs Злато Позлатен USB 2.0 Micro Машки да USB Тип В Машки Десен Агол Sync и Полнење Конвертор Адаптер Кабел Кабелот(1Pack

DEN 1452.00

Овој адаптер се користи за квалитет 5.1 kΩ отпор да се заштити вашиот уреди од штета, во Согласност со USB Ти

USB Тип C Женски Микро USB Машки Пакет со Осветлување Женски USB Тип В Машки Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 10 20 S20
 • Обновено

USB Тип C Женски Микро USB Машки Пакет со Осветлување Женски USB Тип В Машки Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 10 20 S20

DEN 215.76

[ЗАБЕЛЕШКА] : micro usb c адаптер НЕ OTG поддршка (и звук и видео излез), USBC Слушалки не е поддржан [БЕЗБЕДНО ЗА ПО