• Обновено
Директно Сечење Факел, 17 L, 90deg. Глава

Директно Сечење Факел, 17 L, 90deg. Глава

DEN 12784.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Директно Сечење Факел, Гас Услуга Кислород И Сите Гориво Гасови Со Правилна Сечење Совет, Серија Виктор SST 2600 FC Серија, Раководител Агол Од 90 Степени , Намалувања До 8 Во., Завари До Овие се за сечење факели само - не Може да се користи за да се Oxy/Гориво заварување, Должина (Во.) 17, Глава Кован Месинг, Карактеристики Патентиран Изграден во Обратен Проток Проверете Вентили, Flashback Arrestors, од Нерѓосувачки Челик, Цевки, Умре Кован Месинг Главата и Ребрести Месинг Рачка, Совет Серија Виктор 1 Серија, За Употреба Со 9/16 Во.-18 конекција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Заварување Факел, Ефикасна Рачни Инјектирање Тип Кислород Факелот со Чист Бакар Сечење на Млазницата за Сечење Метал за Заварување
  • Обновено

Заварување Факел, Ефикасна Рачни Инјектирање Тип Кислород Факелот со Чист Бакар Сечење на Млазницата за Сечење Метал за Заварување

DEN 854.16

Дршката усвојува инженерство и дизајн, што го прави повеќе удобно да се одржи и поефикасно да работат.Ви