• Обновено
Поли Торба Човек Лента Логика #600 Економија Лента, 1.6 Мили, 2 x 55 yds, Тен, 6/Случај

Поли Торба Човек Лента Логика 600 Економија Лента, 1.6 Мили, 2 x 55 yds, Тен, 6/Случај

DEN 1459.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Супер силен притисок чувствителни полипропилен лента за економски, повторувачки волумен пакување.Топла топи лепило, обезбедува лесен развивам и екстра издолжување за помош во запечатување неправилни форми.Одлични перформанси на над-полнети krabičkách.Одлична сила на смолкнување.Апликацијата температура спектар 32° - 104° F. 2" x 55 yds.Тен (6 Парчиња) Лента Логика® #600 Економија Лента.Супер силен притисок чувствителни полипропилен лента за економски, повторувачки волумен пакување.Топла топи лепило, обезбедува лесен развивам и екстра издолжување за помош во запечатување неправилни форми.Одлични перформанси на над-полнети krabičkách.Одлична сила на смолкнување.Апликацијата температура спектар 32° - 104° F.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика, 20000x30x0.22(MM),
 • Обновено

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика, 20000x30x0.22(MM),

DEN 251.76

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег�

IncrediSeal 2 Инчен Екстра Широк Бел Тешки Индустриски Пакување Пакување Превозот Лента (36 Ролни) 110 Метри x 2.1 Мили, УВ Отпорни,
 • Обновено

IncrediSeal 2 Инчен Екстра Широк Бел Тешки Индустриски Пакување Пакување Превозот Лента (36 Ролни) 110 Метри x 2.1 Мили, УВ Отпорни,

DEN 168.00

2 инчен екстра широк бел 2 1 мили пакување лента – 36 ролни.Супер силна и густа – 2 10 мили дебели ленти, тешк

WiiGreen 1440 Ролни 3 инчен x 100 Двор x 2 МИЛИ Дебели Амбалажа Картонска Кутија Запечатување Мастило Рефил, Тешки Индустриски Одделение,
 • Обновено

WiiGreen 1440 Ролни 3 инчен x 100 Двор x 2 МИЛИ Дебели Амбалажа Картонска Кутија Запечатување Мастило Рефил, Тешки Индустриски Одделение,

DEN 2879.76

★ НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ PACKAGEING МАСТИЛО РЕФИЛ МОРА да се КУПИ : Wii Green 1440 Ролни на 100 Метри, 2.0 мили дебели на вис�

Wgwioo Јасно Лента 55ММ×200M, Пакување Лента за Пакување на Парцели, Картонски Кутии и Krabičkách, Пакување од 20 Ролни,Јасно
 • Обновено

Wgwioo Јасно Лента 55ММ×200M, Пакување Лента за Пакување на Парцели, Картонски Кутии и Krabičkách, Пакување од 20 Ролни,Јасно

DEN 4797.60

Овој дебел, јасно лента ќе биде вашиот одат на селотејп за запечатување пакување, кутии, се движат кутии,

CYHO селотејп Повтори Употреба, Додаток за Полнење во Cloakroom;Соба;Облекување Маса;Канцелариски Простор;Декорација;Училиште, 25000x12x0.18(MM),
 • Обновено

CYHO селотејп Повтори Употреба, Додаток за Полнење во Cloakroom;Соба;Облекување Маса;Канцелариски Простор;Декорација;Училиште, 25000x12x0.18(MM),

DEN 164.88

На производ со висока вода вискозност не апсорбира вода.Тоа не се плаши да се скрши поради добра цврстин

CYHO Леплив Фластер Користи Постојано, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Партија;Роденден;Декорација;Фабрика, 20000x20x0.1(MM),
 • Обновено

CYHO Леплив Фластер Користи Постојано, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Партија;Роденден;Декорација;Фабрика, 20000x20x0.1(MM),

DEN 163.44

Производот е лесно да се солза со силна лепливоста.Производот е шарени, на тој начин, тоа е многу препозн

Лента Логика 72 mm x 375 Метри, Засилен Gummed Хартија за Пакување Лента, Бела, Вода за да се Активира, Подесувате Очигледно, за
 • Обновено

Лента Логика 72 mm x 375 Метри, Засилен Gummed Хартија за Пакување Лента, Бела, Вода за да се Активира, Подесувате Очигледно, за

DEN 1092.00

ВКЛУЧУВА : Пакетот вклучува 8 ролни на армирано вода за да се активира лента.Секој се тркалаат мерки 72 ми�

PSBM Жолто Пакување Лента, 2 Инчен x 110 Метри, 144 Пак, Обоени Пакување Лента за Диспензерот Рефил, се Движат, Складирање, Транспорт,
 • Обновено

PSBM Жолто Пакување Лента, 2 Инчен x 110 Метри, 144 Пак, Обоени Пакување Лента за Диспензерот Рефил, се Движат, Складирање, Транспорт,

DEN 7725.36

ИЗДРЖЛИВИ Обезбедува одлични држи моќта за тешкидолжност за пакување и испорака, лесен за употреба пре

ELECRAT Colorfast селотејп, Додаток Колекции На Десктоп Хардвер Продавница Простор за Складирање Печат Канцеларија Соба, 66000x8x0.06(MM),
 • Обновено

ELECRAT Colorfast селотејп, Додаток Колекции На Десктоп Хардвер Продавница Простор за Складирање Печат Канцеларија Соба, 66000x8x0.06(MM),

DEN 362.16

Овој производ е не надразнување мирис.Производот е водоотпорен и маслодоказ, така што останува леплива

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика, 20000x45x0.22(MM),
 • Обновено

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика, 20000x45x0.22(MM),

DEN 259.92

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег�

20 Парчиња Двојно Двострано Леплива Влошки Пена Лепак Силно Лепило за Ѕидови и Подови, Врати, Пластика, Стакло (Бела, 7676mm)
 • Обновено

20 Парчиња Двојно Двострано Леплива Влошки Пена Лепак Силно Лепило за Ѕидови и Подови, Врати, Пластика, Стакло (Бела, 7676mm)

DEN 239.76

Практична погодно : Двоен Двострано Леплива Влошки се идеални за DIY правење занаети, виси слики, одредув�

Јасно Лента за Пакување Лента 2-Мили Дебелина Картон Запечатување на Превозот Лента Јасно Пакување Лента за Лични или Комерцијални
 • Обновено

Јасно Лента за Пакување Лента 2-Мили Дебелина Картон Запечатување на Превозот Лента Јасно Пакување Лента за Лични или Комерцијални

DEN 2092.80

Топ јасност, Акрилик лепило обезбедува одлична адхезија во широк опсег на температурата.Можете да ја ле

MJUNM 1 Ролни Јасно Пакување Лента со 1 Лента Фармацевт, од 1,5 инчен Јадро, 2inch x 60 Метри, Пакување Лента Превозот Лента за Кутија,
 • Обновено

MJUNM 1 Ролни Јасно Пакување Лента со 1 Лента Фармацевт, од 1,5 инчен Јадро, 2inch x 60 Метри, Пакување Лента Превозот Лента за Кутија,

DEN 167.76

Пакување Лента со диспензерот : Пакување Лента се прави на транспарентен BOPP, која е безбедна и нетоксичн

PERFECTAPE Тешки Браун Пакување Лента 6 Ролни, Вкупно 660Y, 2.7 мили, 1.88 инчен x 110 Метри, Ултра Силна, Рефил за Пакување и Испорака(Не
 • Обновено

PERFECTAPE Тешки Браун Пакување Лента 6 Ролни, Вкупно 660Y, 2.7 мили, 1.88 инчен x 110 Метри, Ултра Силна, Рефил за Пакување и Испорака(Не

DEN 1084.80

✔【Вистински Тешки |НЕ Хартиена Трака|】:①Designed од страна на производителот за да се Супер Силни и АнтиР