• Обновено
Fafeicy 5pcs M6‑30мм Палецот Завртка, Рака Зафат Триаголник Главата Рака Стегање Ореви Knob ABS Пластика + Јаглероден Челик Материјал

Fafeicy 5pcs M6‑30мм Палецот Завртка, Рака Зафат Триаголник Главата Рака Стегање Ореви Knob ABS Пластика + Јаглероден Челик Материјал

DEN 177.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Јасно завртка текстура и единствен и длабоко заб за оддалеченост се осигурате дека имате добра прицврстување ефект.На ергономски извртување се справи го прави тоа laborsaving, удобни за контрола, лесно да се twiste и лесен за ракување.Сјајни подмачкување изглед, ротација не се лизга заби празнини , обезбедува стабилни перформанси.Безбедна и сигурна контрола е дизајниран за крајната во адаптација и затегнување контрола.Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира.Пакетот вклучува 5pcs на M6 x 30мм палецот во елемент, кој може да ги исполни вашите практични потреби.Спецификација : Предмет Тип : Палецот Завртка Материјал : ABS Пластика Модел : M6 Навој Род Должина : Околу. 30мм/1.2 во Главата Облик : Правоаголник Пакет Листата : 5 x Палецот Завртка.

Кон својствата

Item Type:
Thumb Screw
Material:
ABS Plastic 
Model:
M6
Screw Rod Length:
Approx. 30mm/1.2in
Head Shape:
Triangle
Package List:
5 x Thumb Screw :

Најдобри предлози во категоријата

(50pcs) DIN 316 M4X16 Крило Завртки, германски Тип А2 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи,
  • Обновено

(50pcs) DIN 316 M4X16 Крило Завртки, германски Тип А2 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи,

DEN 1917.60

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум�

Палец Завртки, 009-00211A M4 x 45mm Палецот Завртка Гром Рака Најлон Палецот Завртка, Рака Пластични Завртки Метрички Навој за РК
  • Обновено

Палец Завртки, 009-00211A M4 x 45mm Палецот Завртка Гром Рака Најлон Палецот Завртка, Рака Пластични Завртки Метрички Навој за РК

DEN 311.76

【Параметри】 Производ модел : 00900211 A ; Конец модел : M4; Конец должина : 45mm / 1.76" 【Материјал】 Овие М4 палецот

5/16-18 x 1 Палец Завртка Thumbscrew Црна Палецот Завртки Нерѓосувачки Челик Стандардна Крупни Теми Стегање Rosette Копчиња - Направени
  • Обновено

5/16-18 x 1 Палец Завртка Thumbscrew Црна Палецот Завртки Нерѓосувачки Челик Стандардна Крупни Теми Стегање Rosette Копчиња - Направени

DEN 916.80

ROSETTE KNOB : Red" На" = 11 / 2","Б" = 1 / 2", "C" = 1 / 2" "L" = Должина на Теми Само 1" Долго Теми.Целосно Навој.STUDS : 188 од не 'Рѓос�

EuisdanAA М5 x 20mm Машки Конец Knurled Стегање Копчиња Зафат Палецот Завртка Тип на Тркалезна Глава 5 Компјутери(Perillas де sujeción
  • Обновено

EuisdanAA М5 x 20mm Машки Конец Knurled Стегање Копчиња Зафат Палецот Завртка Тип на Тркалезна Глава 5 Компјутери(Perillas де sujeción

DEN 275.76

Навој Дијаметар : M5; Конец Должина : 20mm / 0.79".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн�

10-32 x 7/8 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црвена Knurled Круг Пластични Knob - парична Казна Тема Thumbscrew - Должина
  • Обновено

10-32 x 7/8 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црвена Knurled Круг Пластични Knob - парична Казна Тема Thumbscrew - Должина

DEN 292.56

✔ #1032 x 7 / 8" Thumb Screw w / Црвена Knurled Круг Knob ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Не

X 10-24 1-1/2 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Сива Knurled Круг Пластични Knob - Стандард/Груб Навој Thumbscrew - Должина
  • Обновено

X 10-24 1-1/2 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Сива Knurled Круг Пластични Knob - Стандард/Груб Навој Thumbscrew - Должина

DEN 287.76

✔ #X 1024 11 / 2" Thumb Screw w / Сива Knurled Круг Knob ✔ 10 Парчиња ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Н

Челик Палецот Завртка, Црна Оксид Заврши, Knurled Главата, Куче Точка, 2-1/2 Должина, Делумно Навој, 1/4-20 Теми, кои се Направени
  • Обновено

Челик Палецот Завртка, Црна Оксид Заврши, Knurled Главата, Куче Точка, 2-1/2 Должина, Делумно Навој, 1/4-20 Теми, кои се Направени

DEN 243.84

Црна оксид заврши за одлична отпорност на корозија.Материјалот е 12 L14 челик.Куче точка спречува оштетув�

(50pcs) DIN 316 M6X40 Крило Завртки, германски Тип A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи,
  • Обновено

(50pcs) DIN 316 M6X40 Крило Завртки, германски Тип A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи,

DEN 1147.20

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум�