• Обновено
Маслото Нож, Палета Ножеви, Заврши Трајни Мазни за Истегнување се Одвиваат Мешање Гребење

Маслото Нож, Палета Ножеви, Заврши Трајни Мазни за Истегнување се Одвиваат Мешање Гребење

DEN 1958.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Многу погодна за професионални уметници, за создавање на аматери, уметност, студентите, уметност наставниците, итн.Заврши алатки, можете да работат на себе, погоден за DIY сликарство ентузијасти.Погодни за мешање, што се протега, се одвиваат, гребење, големи сликарство, фреска, драма работа.Широко се користи во создавање на гипс, боја, лиење паста, текстура гел, и полимерни материјали.Слика ножеви се најдобри за сликање на платно со масло и акрил на бои.Функција : 1. Погодни за мешање, што се протега, се одвиваат, гребење, големи сликарство, фреска, драма работа.2. Широко се користи во создавање на гипс, боја, лиење паста, текстура гел, и полимерни материјали.3. Слика ножеви се најдобри за сликање на платно со масло и акрил на бои.4. Многу погодна за професионални уметници, за создавање на аматери, уметност, студентите, уметност наставниците, итн.5. Заврши алатки, можете да работат на себе, погоден за DIY сликарство ентузијасти.Спецификација : Предмет Тип : Сликарска Палета Ножеви Set Specification : 14 Pcs/box Material : Дрво, од не ' рѓосувачки steel Handle Боја : Црвеникава brown Size : Прибл. 7.5 cm / 3in16.5cm / 6.5in7cm / 2.8in18cm / 7.1in12cm / 4.7in23cm / 9.1 во 11.5 cm / 4.5in10.5cm / 4.1in21.5cm / 8.5 во 22.5 cm / 8.9in10cm / 3.9in6.5cm / 2.6in8cm / 3.1in9cm / 3.5 во Пакет Листата : 14 x Сликарска Палета Ножеви.

Кон својствата

Item Type:
Painting Palette Knives Set
Specification:
14Pcs/box
Material:
Wood, stainless steel
Handle Color:
Reddish brown
Size:
Approx. 7.5cm / 3in
16.5cm / 6.5in :
7cm / 2.8in :
18cm / 7.1in :
12cm / 4.7in :
23cm / 9.1in  :
11.5cm / 4.5in :
10.5cm / 4.1in :
21.5cm / 8.5in  :
22.5cm / 8.9in :
10cm / 3.9in :
6.5cm / 2.6in :
8cm / 3.1in :
9cm / 3.5in :
Package List:
14 x Painting Palette Knives :

Најдобри предлози во категоријата

10 Парчиња Сликарство Нож го Поставите Палета Сликарство Нож Сликарство Мешање Scraper Палета Нож од Нерѓосувачки Челик Шпатула Палета
  • Обновено

10 Парчиња Сликарство Нож го Поставите Палета Сликарство Нож Сликарство Мешање Scraper Палета Нож од Нерѓосувачки Челик Шпатула Палета

DEN 455.76

Количина детали : еве доаѓа 10 парчиња сликарство нож алатки во овој пакет, кој вклучува 10 различни форми

HUOFU 3pcs Сликарство Нож во Собата, Палета Нож Алатки за Сликање, Маслото Мешање Scraper, од не ' Рѓосувачки Челик Шпатула Палета
  • Обновено

HUOFU 3pcs Сликарство Нож во Собата, Палета Нож Алатки за Сликање, Маслото Мешање Scraper, од не ' Рѓосувачки Челик Шпатула Палета

DEN 287.76

Високо квалитетен материјал : Направен од премија од не ' рѓосувачки челик и дрво, издржливи.Удобна рачк�

Маслото Лопата 14Pcs Сликарска Палета Ножеви Постави Посебен Облик на Нафта Сликарство Scraper Алатки Уметник Нож
  • Обновено

Маслото Лопата 14Pcs Сликарска Палета Ножеви Постави Посебен Облик на Нафта Сликарство Scraper Алатки Уметник Нож

DEN 2284.80

Погодни за мешање, што се протега, се одвиваат, гребење, големи сликарство, фреска, драма работа.Широко с�

9Pce Сликарска Палета Нож во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Шпатула Палета Нож Сликарство Мешање Scraper, Тенка и Флексибилна Уметност
  • Обновено

9Pce Сликарска Палета Нож во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Шпатула Палета Нож Сликарство Мешање Scraper, Тенка и Флексибилна Уметност

DEN 1375.20

Погоден за уметник маслото и акрил сликарство 9 различни форми на ножеви се користи за да се подготви ра�

12 Парчиња Сликарство Нож го Поставите Палета Сликарство Нож од Нерѓосувачки Челик Scraper Палета Нож со Дрво се Справи со Уметност
  • Обновено

12 Парчиња Сликарство Нож го Поставите Палета Сликарство Нож од Нерѓосувачки Челик Scraper Палета Нож со Дрво се Справи со Уметност

DEN 311.76

Доволно алатки за сликање : ќе добиете 12 парчиња сликарство ножеви во 12 различни форми, доволно количина

CZWESTC 42 Компјутери Пластични Палета Ножеви, Маслото Палета Нож, Уметникот Бои Палета Ножеви Рефус, Боја Spatuala Додатоци Алатки
  • Обновено

CZWESTC 42 Компјутери Пластични Палета Ножеви, Маслото Палета Нож, Уметникот Бои Палета Ножеви Рефус, Боја Spatuala Додатоци Алатки

DEN 239.76

Материјал : Овие палета ножеви се направени од пластика, кој е издржлив, флексибилен, лесен за употреба и