• Обновено
30ml Пурпурна Паста за заби, V34 Боја Пенкалата за Заби, Nhpro Глеѓ Грижа за Чувствителни Заби, Интензивна Дамка Смена Паста за заби (2bottle)

30ml Пурпурна Паста за заби, V34 Боја Пенкалата за Заби, Nhpro Глеѓ Грижа за Чувствителни Заби, Интензивна Дамка Смена Паста за заби

DEN 2152.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Тоа содржи сорбитол, ксилитол, глицерин и други состојки, кои се многу безбедни, може да се користи безбедно.Ефикасно ги избелуваат забите и направете ја вашата насмевка повеќе убави.Отстрани длабоко stains This флуорид-слободен паста за заби пена може да навлезат емајл пукнатини и се отстранат остатоците од храна и длабоко дамки вградени таму.Подобрување на забите, да се подобри глеѓ, нека уживаат во различни мраз или топла работи слободно.Поефикасни од традиционалните паста за заби , која може да помогне да го надополнува изгубениот минерали и намалување на чувствителноста.Спецификација : Нето содржина : 30ml Coloer : Purpe(Заб белење) Пакување големина : 3.7x3.7x11cm Пакетот Вклучува : 2 шише x V34 Боја Пенкалата Паста за заби.

Кон својствата

Net content:
30ml
Coloer:
Purpe(Tooth whitening)
Packing size:
3.7x3.7x11cm
Package Includes:
2 bottle x V34 Colour Corrector Toothpaste :

Најдобри предлози во категоријата

Пустината Суштината Масло од Чајно Дрво Паста за заби - Нане - 6.25 Унца - Пакување од 3 - Освежувачки Вкус - Длабоко Чисти Забите
 • Обновено

Пустината Суштината Масло од Чајно Дрво Паста за заби - Нане - 6.25 Унца - Пакување од 3 - Освежувачки Вкус - Длабоко Чисти Забите

DEN 503.28

ОСВЕЖУВАЧКИ ВКУС На масло нане се користи во ова масло од чајно дрво паста за заби има одличен вкус и ви

3 Пакет на Periactil Забите, Непцата, и Здивот Гел со долга-трајни ксилитол штит за заштита од орален плак и забен камен, на фирмата
 • Обновено

3 Пакет на Periactil Забите, Непцата, и Здивот Гел со долга-трајни ксилитол штит за заштита од орален плак и забен камен, на фирмата

DEN 1828.80

Почисти Заби, Erodes Забниот Камен, Ја Враќа Розова Непцата.Одлично за Чувствителност, Дамки, Discolorations.Долго

SIMPLUT Паста за заби Таблета со Флуорид – 150 Рефил Јазичиња за Кампување Патување Пешачење - Вегетаријанска храна, Природна Состојка
 • Обновено

SIMPLUT Паста за заби Таблета со Флуорид – 150 Рефил Јазичиња за Кампување Патување Пешачење - Вегетаријанска храна, Природна Состојка

DEN 503.52

ОНА што ВИ ТРЕБА : Дали ќе патува често?Дали ви се лета многу?Можеби сте кампување ентузијаст.Двете начин

V34 Боја Пенкалата Чувствителни Заби Белење на Заби, Паста за заби, nhpro Емајл за Нега, Чистење Заби Забната Паста за заби Белење
 • Обновено

V34 Боја Пенкалата Чувствителни Заби Белење на Заби, Паста за заби, nhpro Емајл за Нега, Чистење Заби Забната Паста за заби Белење

DEN 229.44

ЗабитеЧистење Паста за заби : Белење на Паста за заби со Супериорен Дамка Отстранување Формула, направе�

KOSIMI Паста за заби Белење-2 Компјутери Дамка Отстранување Паста за заби Белење на Борбата Крварење на Непцата Глеѓ Зајакнување
 • Обновено

KOSIMI Паста за заби Белење-2 Компјутери Дамка Отстранување Паста за заби Белење на Борбата Крварење на Непцата Глеѓ Зајакнување

DEN 2318.40

Оваа Интензивна Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен дамкасмена, со тоа што употреб

РЕДМОНД - Earthpaste Сите Природни Не-Флуорид Вегетаријанци Не ГМО Вистински Состојки Паста за заби, Wintergreen 4 Унца Цевка (Пакување
 • Обновено

РЕДМОНД - Earthpaste Сите Природни Не-Флуорид Вегетаријанци Не ГМО Вистински Состојки Паста за заби, Wintergreen 4 Унца Цевка (Пакување

DEN 494.40

ПРИРОДЕН ЧИСТАЧ – Earthpaste природно полирање далеку површината на дамки без никакви хемикалии или додато�

Забите-Чистење Забната Паста за заби Белење на Емајлот Грижа Паста за заби Дамки,V34 Боја Пенкалата Чувствителни Заби Белење на Заби,
 • Обновено

Забите-Чистење Забната Паста за заби Белење на Емајлот Грижа Паста за заби Дамки,V34 Боја Пенкалата Чувствителни Заби Белење на Заби,

DEN 287.76

ЗабитеЧистење Паста за заби Ефективно да им помогне на забите побели и направете ја вашата насмевка по�

Чичко Хари Цимет Remineralizing Паста за заби | Природни Белење на Паста за заби Freshens Здив & Промовира Глеѓ | Вегетаријанска
 • Обновено

Чичко Хари Цимет Remineralizing Паста за заби | Природни Белење на Паста за заби Freshens Здив & Промовира Глеѓ | Вегетаријанска

DEN 262.80

СВЕЖ ЗДИВ - сите природни паста за заби кои го елиминира лошиот здив со топла цимет и освежува вашата ус

Корални Бела Нано Сребро Нане Патување Големина Ксилитол Флуор Паста за заби и SLS Слободни Природно Whitens Заби 1 Унца (4 Парчиња)
 • Обновено

Корални Бела Нано Сребро Нане Патување Големина Ксилитол Флуор Паста за заби и SLS Слободни Природно Whitens Заби 1 Унца (4 Парчиња)

DEN 851.76

Silver Sol Nano Silver Technology : Ова е САМО паста за заби комбинирање на моќта на Коралниот Калциум & "Природата е Ант�

Bioline Четкање Заби Комплет за Кучиња и Мачки Стоматолошка Заштита Плак и забен камен Контрола на Паста за заби со Пробиотици Вкус
 • Обновено

Bioline Четкање Заби Комплет за Кучиња и Мачки Стоматолошка Заштита Плак и забен камен Контрола на Паста за заби со Пробиотици Вкус

DEN 479.76

ЧИСТЕЊЕ на забен камен И ПЛАК Паста за заби за мачки и кучиња кои содржат пробиотици може да длабоко чис

Том е на Мејн Флуорид-Слободен Antiplaque & Природни Белење на Паста за заби, Пеперминт, 5.5 оз. (Пакување Може Да Се Разликува)
 • Обновено

Том е на Мејн Флуорид-Слободен Antiplaque & Природни Белење на Паста за заби, Пеперминт, 5.5 оз. (Пакување Може Да Се Разликува)

DEN 1917.60

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Еден 5.5унца цевка на Том е на Мејн Природни ФлуоридСлободен Antiplaque & Белење на Паста з�

Проф. д-р Bronner е - Сите-Една Паста за заби (Мента, 5 унца) - 70% Органски Состојки, Природни и Ефективни, Флуор-Бесплатно, SLS-Бесплатно,
 • Обновено

Проф. д-р Bronner е - Сите-Една Паста за заби (Мента, 5 унца) - 70% Органски Состојки, Природни и Ефективни, Флуор-Бесплатно, SLS-Бесплатно,

DEN 143.76

Се погледне за логоа!.Нашите водечки принципи : да се биде смирен и да се сетат на користење на Земјата на

QICHA Притискање Вид Паста за заби Белење на Заби Паста за заби Пена Нане Паста за заби Интензивна Дамка Отстранување Паста за заби
 • Обновено

QICHA Притискање Вид Паста за заби Белење на Заби Паста за заби Пена Нане Паста за заби Интензивна Дамка Отстранување Паста за заби

DEN 263.52

Состојки : вода, натриум lauroyl amphoacetate, натриум захарин, натриум цитрат, phenoxyethanol, натриум phytate, слива цвет ек