• Обновено
Salomon Мажите Speedcross 4 Трага Трчање

Salomon Мажите Speedcross 4 Трага Трчање

DEN 2204.88
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Агресивен Зафат : Очигледно и продорен влечење на мека подлога.Прецизни за сигурен чекор : Блиску до нога и удобно се чувствуваат.Contragrip гумен ѓон; MIDSOLE ВИСИНА : 30 millimeter /20 millimeter (10 millimeter капка);ТЕЖИНА : 310gram.Агресивни Зафат : Очигледно и продорен влечење на мека основа , минималистички и силна чипка за еден повлече затегнување.Лесно на, лесно се исклучи.ЕВА midsole обезбедува lighweight амортизирање и стабилност.На 4-то издание на нашите исконски и агресивно lugged трага тркач за кинење преку технички, мека земјата со брзина.Salomon е роден во 1947 година во срцето на француските Алпи и на родното место на модерната alpinism.Воден од страста за скијање и дизајн иновации, Франсоа Salomon и неговиот син Џорџ дизајниран и усовршени многу од првиот модерен ски опрема.Во текот на следните 60 години, Salomon заложбата да иновативниот дизајн и страст за развој на планински спортови создаде широк спектар на револуционерни нови концепти во чизми, скии и облека и донесе иновативни решенија за обувки, облека и опрема за планинарење, трки авантура, mountaineering и патека за трчање.Преку изведба-управувано дизајн, Salomon го подобрува планинските спортови со конвертирање на нови идеи во акција и проширување на границите на можноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Owaheson Freemason Антички Историски Литература Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода
  • Обновено

Owaheson Freemason Антички Историски Литература Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода

DEN 686.16

Текстил горниот, гумен ѓон.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркач�

Uminder Женска Mens Kente Чевли Обичните Работи Патики Лесни Дише Спорт Одење Тенис Џогирање Чевли Подароци за Мажи Жени
  • Обновено

Uminder Женска Mens Kente Чевли Обичните Работи Патики Лесни Дише Спорт Одење Тенис Џогирање Чевли Подароци за Мажи Жени

DEN 1439.76

Гумен ѓон.Овие одење чевли за жени мажи дизајниран со гумен ѓон,да ви даде влечење и заштита.Антипропадн

Еднорог Чевли Mens Женска Трчање Одење Тениски Патики Дише Спорт Крстот Тренер Чевли Подароци за Момче Девојче
  • Обновено

Еднорог Чевли Mens Женска Трчање Одење Тениски Патики Дише Спорт Крстот Тренер Чевли Подароци за Момче Девојче

DEN 1439.76

Гумен ѓон.Еднорог Чевли : Случајни работи чевли се дизајнирани со шок апсорбирање на outsole.Антилизга гуме

Owaheson Pansexual Гордост Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики
  • Обновено

Owaheson Pansexual Гордост Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики

DEN 1572.00

Текстил горниот, гумен ѓон.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркач�

Еднорог Чевли Mens Женска Трчање Одење Тениски Патики Дише Спорт Крстот Тренер Чевли Подароци за Момче Девојче
  • Обновено

Еднорог Чевли Mens Женска Трчање Одење Тениски Патики Дише Спорт Крстот Тренер Чевли Подароци за Момче Девојче

DEN 1439.76

Гумен ѓон.Еднорог Чевли : Случајни работи чевли се дизајнирани со шок апсорбирање на outsole.Антилизга гуме

Owaheson Aromantic Гордост Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики
  • Обновено

Owaheson Aromantic Гордост Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики

DEN 2354.40

Текстил горниот, гумен ѓон.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркач�