• Обновено
Salomon Мажите Speedcross 4 Трага Трчање

Salomon Мажите Speedcross 4 Трага Трчање

DEN 2204.88
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Агресивен Зафат : Очигледно и продорен влечење на мека подлога.Прецизни за сигурен чекор : Блиску до нога и удобно се чувствуваат.Contragrip гумен ѓон; MIDSOLE ВИСИНА : 30 millimeter /20 millimeter (10 millimeter капка);ТЕЖИНА : 310gram.Агресивни Зафат : Очигледно и продорен влечење на мека основа , минималистички и силна чипка за еден повлече затегнување.Лесно на, лесно се исклучи.ЕВА midsole обезбедува lighweight амортизирање и стабилност.На 4-то издание на нашите исконски и агресивно lugged трага тркач за кинење преку технички, мека земјата со брзина.Salomon е роден во 1947 година во срцето на француските Алпи и на родното место на модерната alpinism.Воден од страста за скијање и дизајн иновации, Франсоа Salomon и неговиот син Џорџ дизајниран и усовршени многу од првиот модерен ски опрема.Во текот на следните 60 години, Salomon заложбата да иновативниот дизајн и страст за развој на планински спортови создаде широк спектар на револуционерни нови концепти во чизми, скии и облека и донесе иновативни решенија за обувки, облека и опрема за планинарење, трки авантура, mountaineering и патека за трчање.Преку изведба-управувано дизајн, Salomon го подобрува планинските спортови со конвертирање на нови идеи во акција и проширување на границите на можноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Uminder Женска Mens Kente Чевли Обичните Работи Патики Лесни Дише Спорт Одење Тенис Џогирање Чевли Подароци за Мажи Жени
  • Обновено

Uminder Женска Mens Kente Чевли Обичните Работи Патики Лесни Дише Спорт Одење Тенис Џогирање Чевли Подароци за Мажи Жени

DEN 1439.76

Гумен ѓон.Овие одење чевли за жени мажи дизајниран со гумен ѓон,да ви даде влечење и заштита.Антипропадн

Jakcuz машка Мода Патики Секојдневен Чевли на Мрежа Дише Лесен Патот Трчање Патека за Пешачење Не се Лизга Чевли
  • Обновено

Jakcuz машка Мода Патики Секојдневен Чевли на Мрежа Дише Лесен Патот Трчање Патека за Пешачење Не се Лизга Чевли

DEN 1080.00

Гумен ѓон ❤Гумен ѓон,предноста на гума е дека тоа е многу мек, не се лизга, и има одлична еластичност.Тоа

USYFAKGH Воздух Трчање за Женска Спортски Патики Дише Мода Спорт Тенис Чевли за Пешачење Салата Џогирање Фитнес Патека
  • Обновено

USYFAKGH Воздух Трчање за Женска Спортски Патики Дише Мода Спорт Тенис Чевли за Пешачење Салата Џогирање Фитнес Патека

DEN 198.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Совршен за морето на плажа, песоци, ба�