• Обновено
Двојно Двострано Лента Тешки 0.75 Инчи x 16 Ft монтажа Ленти Водоотпорен Супер Силен Пена Лента Калапи Автомобилската Лепило VHB Акрилик Отворено Две страни самолепливи

Двојно Двострано Лента Тешки 0.75 Инчи x 16 Ft монтажа Ленти Водоотпорен Супер Силен Пена Лента Калапи Автомобилската Лепило VHB

DEN 335.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

✅ KESTKAS ДВОЈНО ДВОСТРАНО ЛЕНТА - е тешка индустриска сила монтажа лента која им овозможува на снимката да се поврзе поефикасно со широк спектар на површини.Направени со акрил VHB со 16ft должина, 0.75 инчи ширина и 0.078 инчен дебелина. ✅ ТЕШКИ МОНТАЖА ЛЕНТА - силно лепило 2-двострано лепило е пренослив и не остава остатоци или оштетување на повеќето површини.Секогаш е препорачливо да се исчисти површината за да се обезбеди лепливоста. ✅ ВОДООТПОРНА ПЕНА ЛЕНТА, со силна отпорност на влага, влажност, и други екстремни температури, го прави погодна и за внатрешна и надворешна употреба. ✅ СИЛНА селотејп - обврзници да широк спектар на мазни и чисти површини, како што се стакло, метал, пластика, тула, дрво, алуминиум мермер и повеќе!не се препорачува за заднина, ткаенини, текстура ѕидови, тули и друг груб и не-стап површина. ✅ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЛЕНТА професионални - одговара за повеќе наврати, како што се знаци, плочките со имиња, ѕид куки, тепих одредување, ѕид оркестарот како ЛЕД светлата ленти инсталирање и постери / слика рамка виси, врати и прозорец украс за домот, училиштето и за статистика, автомобилската прикажува и калапи автомобил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ЈП Пена Двострано Лента, Двојно Лепило Пена Лента Здрав Трајни Преносни за Автомобил Ретровизори за Број Плочи за Караван за Чамец
  • Обновено

ЈП Пена Двострано Лента, Двојно Лепило Пена Лента Здрав Трајни Преносни за Автомобил Ретровизори за Број Плочи за Караван за Чамец

DEN 2304.00

Овој двоен Лепило пена лента е водоотпорен што значи тоа може да се користи во затворени простории & отв�

3M VHB 5907 Постојана Врска Лента - 0.008 во. Дебели, Црни, 1.5 во. x 15 ft. Conformable Пена Лента се Тркалаат за Мазна, Тенки Линии
  • Обновено

3M VHB 5907 Постојана Врска Лента - 0.008 во. Дебели, Црни, 1.5 во. x 15 ft. Conformable Пена Лента се Тркалаат за Мазна, Тенки Линии

DEN 505.20

VHB Лента : двојноеднострани лента е широко се користи за апликации кои бараат тенкаобврзници линии, сила

Лепило Пена Лента-2 Ролни, Soundproofing Затворен Мобилен Пена Печат Neoprene Времето Соголување со Лепило 2 Ролни X 33Ft, Црна и
  • Обновено

Лепило Пена Лента-2 Ролни, Soundproofing Затворен Мобилен Пена Печат Neoprene Времето Соголување со Лепило 2 Ролни X 33Ft, Црна и

DEN 239.28

[Прилагодливи & Флексибилни ]Овој пакет вклучува 2 ленти од 1 / 4 во x 1 / 16 во x 33 ft пена лента, вкупно 65 метри.Н

Двојно Двострано Лента, ЈП Водоотпорен Материјал Сигурен Пена Лента Висока Температура Отпор, за Дома, за во Автомобил за Чамец
  • Обновено

Двојно Двострано Лента, ЈП Водоотпорен Материјал Сигурен Пена Лента Висока Температура Отпор, за Дома, за во Автомобил за Чамец

DEN 1687.20

На самолепливи ленти е направен од висококвалитет ЈП материјал, кој има својства на водоотпорен, висока

3M 4949 VHB Ленти во Црно – [Пакет од 5 Компјутери] 5 (W) x 9. (Л) Двојно Двострано, Акрилик селотејп Лента со Viscoelastic Пена
  • Обновено

3M 4949 VHB Ленти во Црно – [Пакет од 5 Компјутери] 5 (W) x 9. (Л) Двојно Двострано, Акрилик селотејп Лента со Viscoelastic Пена

DEN 479.04

Посебна Карактеристика : пена, core лента создава постојана запечатување против вода и други течности.Ова

SHOUCAN Двојно Двострано Лента, ЈП Пена Силна селотејп Дебелина 1mm Должина 30M Погодна за Отворен и Затворен, Ширина 30-50mm,30мм×30M
  • Обновено

SHOUCAN Двојно Двострано Лента, ЈП Пена Силна селотејп Дебелина 1mm Должина 30M Погодна за Отворен и Затворен, Ширина 30-50mm,30мм×30M

DEN 263.76

Димензии : Должина : 30 метри, ширина : 30мм / 35mm / 40mm / 45mm / 50mm, Дебелина : 1mm.Карактеристики : пена лента има сил�