• Обновено
Микрофибер Duster за Дома, Homga Микрофибер Duster Чистење Комплет со Telescoping Продолжување Пол 100 Инчи, Обновливи Bendable Прашина, Перат Лесни Прашина за Чистење Cobwebs Тавани Фано

Микрофибер Duster за Дома, Homga Микрофибер Duster Чистење Комплет со Telescoping Продолжување Пол 100 Инчи, Обновливи Bendable Прашина,

DEN 407.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Супериорен Квалитет и Ефикасна】 На пајажина duster карактеристики НАДГРАДИ Микрофибер и Жанила Глави, која е мека, трајни, еко-пријателски.Супер адсорпција функција, лесно издржам и пердув duster можете да ги собереш домашна прашина многу добро!Згора на тоа, рачката на чистење прашина се лесни и ергономски дизајниран за да ви овозможи со многу удобно костец. 【Bendable & Продолжи】 Чистење ќе биде 10 ПАТИ ПОЛЕСНО со нашите телескопски duster.Нашите продолжи duster има можност да се прошири до неверојатни 100 инчи, заедно со bendable микрофибер главата и флексибилен жанила главата, да се направи многу области во вашиот дом повеќе достапни!. 【Лесно се Перат】 се Чувствувате уморни секој пат по чистење на куќата?Никогаш не ум.На жанила duster глави се отстрани, и лесно се ПЕРАТ во топла вода.Исто така, жанила пердув прашина се многу издржливи и ќе се работи како нов дури и по повеќе намени и мие. 【Широк Апликации】 ДОБАР ИЗБОР, нашите telescoping прашина се совршени за чистење на било мали честички на дупки, crannies, ѕидови, фанови, високи тавани, ролетни, украси, полици за книги, lampshades, тастатури, фото рамки, апарати за домаќинство, или вашите автомобили лесно без да остават гребнатини!. 【Пакет & Гаранција】 Оваа домаќинство чистење комплет има 2m Телескопски Пол, а Bendable Микрофибер Duster на Главата, Жанила Duster Главата, и Жанила Рака Duster.За било какви прашања, само нас контакт за помош.Ние и ветуваме на ти 100% задоволителна гаранција во секој случај!.Чистење е еден скучна дека никој Не Може да Избега.Значи, да ги овие Пердув Прашина помош со вашиот чистење и направете го тоа 10 X Полесно!.Зошто Да Изберете Homga Микрофибер Duster?. -Квалитетот Увери. -Bendable & Флексибилни. -Перат Duster.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Duster Четка за Чистење Алатка, Лесно За Чување Растеглив Електростатско Адсорпција Ураганот Duster за Стариот Човек, за Прозорец
 • Обновено

Duster Четка за Чистење Алатка, Лесно За Чување Растеглив Електростатско Адсорпција Ураганот Duster за Стариот Човек, за Прозорец

DEN 518.16

ЕЛЕКТРОСТАТСКО АДСОРПЦИЈА : Лесно да се отстрани прашина и прав слободни електрични прашина смена, лесн

Tutuba Прашина Четка, Стигнале Јазот Прашина со Продолжување Пол, Прилагодливи Микрофибер Четка за Софа Кревет Мебел Дното
 • Обновено

Tutuba Прашина Четка, Стигнале Јазот Прашина со Продолжување Пол, Прилагодливи Микрофибер Четка за Софа Кревет Мебел Дното

DEN 215.76

【Лесни & Reace Anwhere】Оваа празнини чистење алатки доаѓа со лесни, Алуминиум со можност да биде продолжен По

Пердув Прашина Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи со Големи Меки Lambswool Duster, Анти-Статички, Мултифункционален Duster
 • Обновено

Пердув Прашина Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи со Големи Меки Lambswool Duster, Анти-Статички, Мултифункционален Duster

DEN 780.00

Краток рачка за чистење на ТВ, компјутер, публикации, долга рачка можат да стигнат до високи места, како �

Месечината Пердув | 72 Инчи / 2 Метри - 5 Ply Снежана Тешка Тежина Ној Меки Пердув Боа Свадба Фустан, Костим, Cosplay Мода Боа
 • Обновено

Месечината Пердув | 72 Инчи / 2 Метри - 5 Ply Снежана Тешка Тежина Ној Меки Пердув Боа Свадба Фустан, Костим, Cosplay Мода Боа

DEN 3752.16

72 инчи на прилично ној боа 1 парче на 5 Ply бела ној боа.Ова е тешка тежина ној боа.Околу 810" во височина.Може�

DocaPole Прашина Kit (5 pc) со 24 Нога Продолжување Пол // Пајажина Duster // Микрофибер Пердув Duster // Тавански Вентилатор Duster
 • Обновено

DocaPole Прашина Kit (5 pc) со 24 Нога Продолжување Пол // Пајажина Duster // Микрофибер Пердув Duster // Тавански Вентилатор Duster

DEN 2159.76

КРАЈНАТА ВИСОКА СТИГНАТ до бришење прашина бришење ПРАШИНА КОМПЛЕТ – понуда до 30 метри на дофат за да с�

2 Парчиња Слепи Почиста Алатка,7 Прст Мини Duster Четка, Перат Клима Уред Duster Нечистотија Почиста Работа Алатка (Зелен)
 • Обновено

2 Парчиња Слепи Почиста Алатка,7 Прст Мини Duster Четка, Перат Клима Уред Duster Нечистотија Почиста Работа Алатка (Зелен)

DEN 263.76

Материјал — 100% памук влакната и ABS рачка, високо квалитетни, трајни и еднократно.Уникатен Дизајн — Спор�

Прашина-Offamp;reg; - за Еднократна употреба Компресиран Гас Duster, 17oz Може да - се Продаваат Како 1 Секој - Удари Далеку прашина
 • Обновено

Прашина-Offamp;reg; - за Еднократна употреба Компресиран Гас Duster, 17oz Може да - се Продаваат Како 1 Секој - Удари Далеку прашина

DEN 195.84

Идеален за workstations, лаборатории, поправка клупи, апарати за употреба и налокација фотографија.Обезбедув�

EVERSPROUT Микрофибер Таванот & Фан Duster Замена Ракав | работи Само со Eversprout 25 Тавански Вентилатор Duster (Вистински Ракав
 • Обновено

EVERSPROUT Микрофибер Таванот & Фан Duster Замена Ракав | работи Само со Eversprout 25 Тавански Вентилатор Duster (Вистински Ракав

DEN 239.76

25 ИНЧЕН ЗАМЕНА на РАКАВ Екстра Микрофибер Ракавот е за Eversprout 25 Инчен Тавански Вентилатор Duster (Sleeve само, �

Преносни Стои Фан, USB Полнење Телескопски Фан со Ноќ Светлина, Мини Foldaway Кат Фан со Телефонот Носителот, Кампување Вентилатор
 • Обновено

Преносни Стои Фан, USB Полнење Телескопски Фан со Ноќ Светлина, Мини Foldaway Кат Фан со Телефонот Носителот, Кампување Вентилатор

DEN 2193.36

【СТОИ ФАН】Мулти‑функција, биро вентилатор + кат вентилатор + телескопски виткање вентилатор за лесни �

MECCANIXITY Микрофибер Жанила Duster Перат Чистење со Четка за бришење прашина бришење Прашина Алатка за Компјутер, Тастатура, Прозорци,
 • Обновено

MECCANIXITY Микрофибер Жанила Duster Перат Чистење со Четка за бришење прашина бришење Прашина Алатка за Компјутер, Тастатура, Прозорци,

DEN 539.76

На микрофибер прашина се користи за да се одржи и да се отстрани прашина да се задржи вашиот дом или канц

Пердув Duster Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи со Големи Меки Lambswool Duster, Анти-Статички, Мултифункционален Duster
 • Обновено

Пердув Duster Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи со Големи Меки Lambswool Duster, Анти-Статички, Мултифункционален Duster

DEN 1407.84

Флексибилни прашина смена е одлична за бришење слика рамки, knickknacks и други деликатни предмети.Нема потр�

Ноќни Прашина Четка Продолжи Долго се Справи со Четка Издржам Чистење со Четка Bendable Микрофибер Duster Пренослив Рака Мие Duster
 • Обновено

Ноќни Прашина Четка Продолжи Долго се Справи со Четка Издржам Чистење со Четка Bendable Микрофибер Duster Пренослив Рака Мие Duster

DEN 2364.00

Станот Прашина Четка За Длабоко Gaps Unlike обичните прашина Јазот Чистење со Четка имаат тенки рамен PP глав�

EVERSPROUT Duster 3-Pack | Страна Спакувани Пајажина Duster, Микрофибер Пердув Duster, Флексибилни Тавански Вентилатор Duster | Пресврти
 • Обновено

EVERSPROUT Duster 3-Pack | Страна Спакувани Пајажина Duster, Микрофибер Пердув Duster, Флексибилни Тавански Вентилатор Duster | Пресврти

DEN 719.76

DUSTER 3PACK КОМБО, РАКАСПАКУВАНИ, НЕ УДРИЛ ВЛАКНАТА (ПОЛ се ПРОДАВА ОДДЕЛНО) Вклучува : Пајажина Duster (СреденБ�