• Обновено
Kesoto Електрични Воздух Duster - Компјутерски и Електронски Duster

Kesoto Електрични Воздух Duster - Компјутерски и Електронски Duster

DEN 551.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Тоа им овозможува на повеќе од 5000 пати на употреба, што резултира во штеди многу енергија.Оваа мини duster е таква научни уред кој го држи чистота рака под рака со еко-стил.На duster е структуриран со проширена со полно работно дланка грчевито држејќи се за дизајн и withdrawable млазницата одржување на handhold јасно да се овозможи на корисниците контрола на нивната удобност.Овој воздух duster е специјално дизајниран за да се добие обвинет побрзо со 2 A адаптер (не е вклучен).Неговиот мотор овозможува максимална ротирачки да достигне до 33000 ВРТЕЖИ во минута.Ова електрична duster е високо обновливи со своето полнење функција.Оваа duster произведуваат моќен удар на воздухот во речиси 10 ниво силна gale (28m/s) за длабоко чистење на микроскопски прашина.Почнувајќи од печатени кола до компјутери, електронски инструменти, и многу повеќе таквите области може да се чисти со оваа мини duster кој традиционално wiper или duster не може да се исчисти.Опис : - Ова duster на врвот на пазарот од страна на нејзиниот капацитет да произведуваат моќен удар на воздухот во речиси 10 ниво силна gale (28m/s) за длабоко чистење на микроскопски прашина.Почнувајќи од печатени кола до компјутери, електронски инструменти, и многу повеќе таквите области може да се чисти со оваа мини duster кој традиционално wiper или duster не може да се исчисти. Вграден-во голем 2000m Ah литиум батерии,заеднички гас прашина мораше да се откажал од бидејќи на своите деформирани торба по неколку употреби.Во споредба со тоа, овој електрични duster е високо обновливи со своето полнење функција. - Ова воздух duster е специјално дизајниран за да се добие обвинет побрзо со 2 A адаптер (не е вклучен).Со намален време на полнење на околу 3 часа, неговата употребливост може да биде многу зголемен.Неговиот мотор овозможува максимална ротирачки да достигне до 33000 ВРТЕЖИ во минута. - Уредот е структуриран со проширена со полно работно дланка грчевито држејќи се за дизајн и withdrawable млазницата одржување на handhold јасно да се овозможи на корисниците контрола на нивната удобност. - Тоа им овозможува на повеќе од 5000 пати на употреба, што резултира во штеди многу енергија.Оваа мини duster е таква научни уред кој го држи чистота рака под рака со еко-стил.Спецификација : - Сила : 8 W - Напон : 5 VPackage Вклучува : 1 Парче Вакуум Cleaner1 Парче USB Cable1 Парче nozzle1 Парче brush1 Парче strainer Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Анти-Барака Lambswool Пердув Duster, Анти-Статички Прашина Четка Убедливо Алатка со Дрвена Рачка, Виси Јаже за Дома Чистење на Мебел
 • Обновено

Анти-Барака Lambswool Пердув Duster, Анти-Статички Прашина Четка Убедливо Алатка со Дрвена Рачка, Виси Јаже за Дома Чистење на Мебел

DEN 271.20

❤ ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН Нашите волна duster оди со солидна, мала тежина дрвена рачка и висат рака за складирање

Рачно изработени Duster, Мини duster Виси Дупка Дизајн Повеќенаменското Користење Обновливи Перат Duster Пластични Материјали за
 • Обновено

Рачно изработени Duster, Мини duster Виси Дупка Дизајн Повеќенаменското Користење Обновливи Перат Duster Пластични Материјали за

DEN 691.20

Висок квалитет на пластичен материјал, безбедно и нетоксичен.Повеќенаменски употреба : може да се корис

PANDENG Eyliden Микрофибер Telescoping Duster со 100 Инчен со можност да биде продолжен Отпорно на Гребење Покрие Нерѓосувачки Челик
 • Обновено

PANDENG Eyliden Микрофибер Telescoping Duster со 100 Инчен со можност да биде продолжен Отпорно на Гребење Покрие Нерѓосувачки Челик

DEN 1528.80

Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст.За п

Преносни Стои Фан, USB Полнење Телескопски Фан со Ноќ Светлина, Мини Foldaway Кат Фан со Телефонот Носителот, Кампување Вентилатор
 • Обновено

Преносни Стои Фан, USB Полнење Телескопски Фан со Ноќ Светлина, Мини Foldaway Кат Фан со Телефонот Носителот, Кампување Вентилатор

DEN 2193.36

【СТОИ ФАН】Мулти‑функција, биро вентилатор + кат вентилатор + телескопски виткање вентилатор за лесни �

Elvoes Микрофибер Пердув Duster со Продолжување Пол и 360° Флексибилни Bendable Отстранлив Перат Главата Алергија-Слободни и Lint-Бесплатно
 • Обновено

Elvoes Микрофибер Пердув Duster со Продолжување Пол и 360° Флексибилни Bendable Отстранлив Перат Главата Алергија-Слободни и Lint-Бесплатно

DEN 503.28

На микрофибер главата е пренослив од пол.Тоа е многу лесно да се инсталира и да ги отстраните.Притиснете

Микрофибер Duster, Прашина за Чистење, со Продолжување Пол (Нерѓосувачки Челик) 30 до 100 Инчи, Перат Лесни Пајажина Duster Тавански
 • Обновено

Микрофибер Duster, Прашина за Чистење, со Продолжување Пол (Нерѓосувачки Челик) 30 до 100 Инчи, Перат Лесни Пајажина Duster Тавански

DEN 453.12

100% Задоволството на : Ние ги поддржуваме сите наши производи и вашето задоволство е наша прва цел!За бил�

Целосни Четка Bendable Микрофибер Duster - Свиткување Микро Влакна Прашина Почиста w/Долга Рачка за Дома Чистење & Прашина - Флексибилна
 • Обновено

Целосни Четка Bendable Микрофибер Duster - Свиткување Микро Влакна Прашина Почиста w/Долга Рачка за Дома Чистење & Прашина - Флексибилна

DEN 959.76

ПРАШИНА СО ЛЕСНОТИЈА : Кога ќе треба да брзо стапица и ги собереш сите што прашината од вашите апарати, т�

Микрофибер Прашина за Чистење, Екстра Должина до 90 Инчен Продолжување Duster,Bendable Главата,Перат,Пердув Duster за Тавански Вентилатор/Автомобили/Мебел/Cobwebs
 • Обновено

Микрофибер Прашина за Чистење, Екстра Должина до 90 Инчен Продолжување Duster,Bendable Главата,Перат,Пердув Duster за Тавански Вентилатор/Автомобили/Мебел/Cobwebs

DEN 263.76

[Продолжи Долго Пол] На duster може да се прошири слободно 30 до 90 инчи, телескопски пол се направени од издрж

EVERSPROUT Микрофибер Таванот & Фан Duster Замена Ракав | работи Само со Eversprout 25 Тавански Вентилатор Duster (Вистински Ракав
 • Обновено

EVERSPROUT Микрофибер Таванот & Фан Duster Замена Ракав | работи Само со Eversprout 25 Тавански Вентилатор Duster (Вистински Ракав

DEN 239.76

25 ИНЧЕН ЗАМЕНА на РАКАВ Екстра Микрофибер Ракавот е за Eversprout 25 Инчен Тавански Вентилатор Duster (Sleeve само, �

2 Пакет Фрижидер Мраз Лопата Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Замрзнувач Deicer Мраз Scraper Deicing Лопата Deicer Домаќинство,
 • Обновено

2 Пакет Фрижидер Мраз Лопата Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Замрзнувач Deicer Мраз Scraper Deicing Лопата Deicer Домаќинство,

DEN 215.76

Висок квалитет : направени од не 'рѓосувачки челик, со сила,' рѓа отпор, издржливост и долго алатка живот.�

Plyisty Пердув Прашина, Duster Duster, Повеќенаменски Duster Обновливи Пердув Прашина Перат Ној Пердув Duster Ној Пердув Duster,
 • Обновено

Plyisty Пердув Прашина, Duster Duster, Повеќенаменски Duster Обновливи Пердув Прашина Перат Ној Пердув Duster Ној Пердув Duster,

DEN 549.60

Висок квалитет на пластичен материјал, безбедно и нетоксичен.Виси дупка дизајн : дршката дизајниран со �

PANDENG Микрофибер Telescoping Duster 100 Продолжи Отпорно на Гребење Покрие Нерѓосувачки Челик Пол Bendable Главата Перат (Боја
 • Обновено

PANDENG Микрофибер Telescoping Duster 100 Продолжи Отпорно на Гребење Покрие Нерѓосувачки Челик Пол Bendable Главата Перат (Боја

DEN 1521.60

Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст.За п

Duster Четка за Чистење Алатка, Лесно За Чување Растеглив Електростатско Адсорпција Ураганот Duster за Стариот Човек, за Прозорец
 • Обновено

Duster Четка за Чистење Алатка, Лесно За Чување Растеглив Електростатско Адсорпција Ураганот Duster за Стариот Човек, за Прозорец

DEN 518.16

ЕЛЕКТРОСТАТСКО АДСОРПЦИЈА : Лесно да се отстрани прашина и прав слободни електрични прашина смена, лесн

Ноќни Прашина Четка Продолжи Долго се Справи со Четка Издржам Чистење со Четка Bendable Микрофибер Duster Пренослив Рака Мие Duster
 • Обновено

Ноќни Прашина Четка Продолжи Долго се Справи со Четка Издржам Чистење со Четка Bendable Микрофибер Duster Пренослив Рака Мие Duster

DEN 2364.00

Станот Прашина Четка За Длабоко Gaps Unlike обичните прашина Јазот Чистење со Четка имаат тенки рамен PP глав�

Пердув Duster Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи со Големи Меки Lambswool Duster, Анти-Статички, Мултифункционален Duster
 • Обновено

Пердув Duster Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи со Големи Меки Lambswool Duster, Анти-Статички, Мултифункционален Duster

DEN 1407.84

Флексибилни прашина смена е одлична за бришење слика рамки, knickknacks и други деликатни предмети.Нема потр�

DocaPole Прашина Kit (5 pc) со 24 Нога Продолжување Пол // Пајажина Duster // Микрофибер Пердув Duster // Тавански Вентилатор Duster
 • Обновено

DocaPole Прашина Kit (5 pc) со 24 Нога Продолжување Пол // Пајажина Duster // Микрофибер Пердув Duster // Тавански Вентилатор Duster

DEN 2159.76

КРАЈНАТА ВИСОКА СТИГНАТ до бришење прашина бришење ПРАШИНА КОМПЛЕТ – понуда до 30 метри на дофат за да с�