• Обновено
AMONIDA Аквариум Чакал, Аквариум Карпи Мултифункционален Рак Карпи Риба Резервоарот Песок, Камен Украси за Риба Тенкови

AMONIDA Аквариум Чакал, Аквариум Карпи Мултифункционален Рак Карпи Риба Резервоарот Песок, Камен Украси за Риба Тенкови

DEN 1934.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Природен камен ќе формираат боја подобрување на ефектот по се wetted со вода, која може да се подобрат риба резервоарот и прочистување на квалитетот на водата.Мулти цел природен камен, може да се користи на многу места, како што се аквариуми, риба тенкови, цвет садови, платформа scener.Во сува состојба, бојата е малку замаглена, после миење и moistening, таа ќе стане потранспарентна и светли.Дизајниран за двете слатководни и saltwater риба резервоарот, правење на вашиот аквариум уникатен и создавање на убава подводниот свет.Бојата е богата, не се кршливи, не се слабее, може да се користи постојано, и додава боја на риба во исто време.Функција : 1. Природен камен ќе формираат боја подобрување на ефектот по се wetted со вода, која може да се подобрат риба резервоарот и прочистување на квалитетот на водата.2. Бојата е богата, не се кршливи, не се слабее, може да се користи постојано, и додава боја на риба во исто време.3. Во сува состојба, бојата е малку замаглена, после миење и moistening, таа ќе стане потранспарентна и светли.4. Дизајниран за двете слатководни и saltwater риба резервоарот, правење на вашиот аквариум уникатен и создавање на убава подводниот свет.5. Мулти цел природен камен, може да се користи на многу места, како што се аквариуми, риба тенкови, цвет садови, платформа scener.Спецификација : Предмет Тип : Риба Резервоарот Дното Decoration Material : Кристал Stone Weight : Прибл. 250g / 0.55 lb Пакет Листа : 1 Пакет x Crystal Камен(250g /0.55 lb ).

Кон својствата

Item Type:
Fish Tank Bottom Decoration
Material:
 Crystal Stone
Weight:
Approx. 250g / 0.55lb
Package List:
1 Pack xCrystal Stone(250g /0.55lb  ) :

Најдобри предлози во категоријата

Евтини Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, јас Не Треба Терапија, Бидејќи јас сум Аквариум Одржување, подарок За Пријатели, Специјални
 • Обновено

Евтини Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, јас Не Треба Терапија, Бидејќи јас сум Аквариум Одржување, подарок За Пријатели, Специјални

DEN 1879.20

Аквариум Одржување 12oz Camper Кафе Кригла.Нерѓосувачки челик со емајл заврши.Миењето на рацете со благ дете

SHINILY Светат во Темница Риба Резервоарот Чакал,0.2-0.3 инчен Аквариум Чакал и Песок Карпи за Градина/Walkway/Отворајќи Камења/Дома
 • Обновено

SHINILY Светат во Темница Риба Резервоарот Чакал,0.2-0.3 инчен Аквариум Чакал и Песок Карпи за Градина/Walkway/Отворајќи Камења/Дома

DEN 407.76

☀〖ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА〗Откако овие риби резервоарот карпи се изложени на сончева светлина / УВ свет

LAAALID XN216 100g 20-50мм Природни Долго Куче Заб Аметист Камен Кршен Камен Аметист Риба Резервоарот за Природен Камен и Минерали,
 • Обновено

LAAALID XN216 100g 20-50мм Природни Долго Куче Заб Аметист Камен Кршен Камен Аметист Риба Резервоарот за Природен Камен и Минерали,

DEN 866.40

Камен може да се релаксираат или да се ублажат напнатоста.Функција : Камен генератор, enery генератор,реик�

XALIUFENG 100g Природни Падна Carnelian Кристал Чакал Ахат Украсни Камења Садење Аквариум Риба Резервоарот DIY (Боја : 200g, Големина
 • Обновено

XALIUFENG 100g Природни Падна Carnelian Кристал Чакал Ахат Украсни Камења Садење Аквариум Риба Резервоарот DIY (Боја : 200g, Големина

DEN 1358.88

Површината на каменот може да има некои нерамна пукнатини и мали дупки, па секој cobblestone е единствен прир�

ШИК&TNK Природен Камен Obsidian Кристал Чакал Неправилни Форма Примерок за Поправка Рок Минерални Дома Декор Реики Аквариум,Природни
 • Обновено

ШИК&TNK Природен Камен Obsidian Кристал Чакал Неправилни Форма Примерок за Поправка Рок Минерални Дома Декор Реики Аквариум,Природни

DEN 374.64

Секој камен е нерегуларни, неполиран и груб и количините на каменот зависи од големината и тежината на с

Уникатен Аквариум Одржување На Подароци, Аквариум Одржување. Моето Хоби Карпи!, Прекрасен Две Тон 11oz Кригла За Пријатели Од
 • Обновено

Уникатен Аквариум Одржување На Подароци, Аквариум Одржување. Моето Хоби Карпи!, Прекрасен Две Тон 11oz Кригла За Пријатели Од

DEN 478.80

Аквариум Одржување на Две Тон Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие �

QPYD Природни Кристал Природни Прав Кристал Чакал Рок Суровини и Gem Камен Минерални Риба Резервоарот Бонсаи Декорација Енергија
 • Обновено

QPYD Природни Кристал Природни Прав Кристал Чакал Рок Суровини и Gem Камен Минерални Риба Резервоарот Бонсаи Декорација Енергија

DEN 1075.20

Ставање на кристал од ваша страна ќе донесе среќа и да се намали напнатоста.Тоа може да ви помогне да се �

HLIAN 50g 100g Природни Јагода Чакал Кристал Примерок Оркестарот за Аквариум Камен Карпа Украсни Камења (Боја : Јагода, Големина
 • Обновено

HLIAN 50g 100g Природни Јагода Чакал Кристал Примерок Оркестарот за Аквариум Камен Карпа Украсни Камења (Боја : Јагода, Големина

DEN 1596.00

Fluorite може да се најде во широк спектар на бои, од зелена и црна, па дури и со повеќе бои на истите примероц

TonyJameJPStore Сликарство Аквариум Аквариум Градина Кујна Декорација Чакал ноќта на Вештерките Семејниот Дом Природен Микс Кварцен
 • Обновено

TonyJameJPStore Сликарство Аквариум Аквариум Градина Кујна Декорација Чакал ноќта на Вештерките Семејниот Дом Природен Микс Кварцен

DEN 487.44

Совршен за дома декор, садење тенџере, degaussing, аквариум, риба резервоарот итн.Мазна и сјајна.Попуштат фор�

50g/100g Големи Димензии 10-30мм Природни Кварцен Кристал Аметист Чакал Примерок Lazuli Исцелување Камен Реики за Аквариум
 • Обновено

50g/100g Големи Димензии 10-30мм Природни Кварцен Кристал Аметист Чакал Примерок Lazuli Исцелување Камен Реики за Аквариум

DEN 1065.60

Исцелување Кристал Суровини Камен : груб суровини камења може да се користи за реики исцелување, енерги�

YSJJAXR Природни Кристал Груба Природен Песок Кварц суровини Рок скапоцен камен Кристал Чипови Лековита Минерална degaussing за Декорација
 • Обновено

YSJJAXR Природни Кристал Груба Природен Песок Кварц суровини Рок скапоцен камен Кристал Чипови Лековита Минерална degaussing за Декорација

DEN 264.00

YSJJAXR Користат за реики, исцелување, медитација, чакра балансирање, или ритуал.Како Чакри ефект здравје : �

Аквариум Одржување не е Хоби. Тоа е една Авантура. Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, Саркастична Аквариум Одржување на Подароци,
 • Обновено

Аквариум Одржување не е Хоби. Тоа е една Авантура. Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, Саркастична Аквариум Одржување на Подароци,

DEN 454.80

Аквариум Одржување 12oz Camper Кафе Кригла.Нерѓосувачки челик со емајл заврши.Миењето на рацете со благ дете