• Обновено
Progresso Супи Од Зеленчук Класици Minestrone Супа Може, 19 Оз

Progresso Супи Од Зеленчук Класици Minestrone Супа Може, 19 Оз

DEN 37.92
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100 Калории по Порција. 1/2 Шолја Зеленчук по Порција; Ниско ниво на Маснотии.Добар Извор на Влакна; Вегетаријанска.Не MSG Додадени Освен тоа што се јавува природно во екстракт од квасец и хидролизирани растителни протеини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мајка ми Глутен Слободни & Млечни Слободни Крем на Печурки Супа Микс 3-Pack, Еднаква на 6 Лименки на Кондензирана Супа
  • Обновено

Мајка ми Глутен Слободни & Млечни Слободни Крем на Печурки Супа Микс 3-Pack, Еднаква на 6 Лименки на Кондензирана Супа

DEN 149.04

Глутен Слободни и Млечни Слободни Крем на Печурки за супи, сосови, или било кој друг рецепт повик за Крем

Традиција Ниско ниво на Маснотии Инстант Крем Пилешко Глупак Супа 2oz (12 Парчиња), Глутен Слободен, Сите Природни, Без MSG
  • Обновено

Традиција Ниско ниво на Маснотии Инстант Крем Пилешко Глупак Супа 2oz (12 Парчиња), Глутен Слободен, Сите Природни, Без MSG

DEN 527.76

БРЗО и ЛЕСНО Само додадете топла вода и ќе имаат совршен супа во минути.УДОБНОСТА ХРАНА ниска масленос�