• Обновено
Западен Флорални Скролувајте Кристал Појас Тока Сет за Замена на Кожа Занает

Западен Флорални Скролувајте Кристал Појас Тока Сет за Замена на Кожа Занает

DEN 600.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направени од Цинк Легура, ова 3 дел западен тока собата е подготвен за замена или вашата потреба за cowgirl или каубојски западниот појас изработката.Оваа западна тока сет се состои од Тока, чувар и совет со мали завртки вклучени.Цветни дошле дизајн акцентирани со rhinestones.Ширина : се вклопува 1 1/2" или 38 mm, широк појас ремени.Тока димензија : 3-1/4" X 3-5/8" со 1 5/8" (40mm) отворање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Три парче тока сет.Цветни дошле дизајн акцентирани со rhinestones.Подготвени за замена или вашата потреба за кожа занает.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата