• Обновено
RETYLY Научна Лабораторија Џек-100 x 100mm Челик Лабораторија Стојат Табела Рек Режа Лабораторија-Лифт Lifter за Наука Експеримент

RETYLY Научна Лабораторија Џек-100 x 100mm Челик Лабораторија Стојат Табела Рек Режа Лабораторија-Лифт Lifter за Наука Експеримент

DEN 1159.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Примена : Тоа е широко се користат како поддршка на инструментот за да се прилагоди на висината на објекти како што се алкохол режач и така натаму во хемија, физика и други научни објекти.Или во почетниот секојдневна употреба.Како да го користите : Ротирачки рака на воланот за укинување на преден панел кој може да се приспособи на саканата висина.Вредноста копчиња се обезбеди непречено и точна висина на вредноста, лесно за ракување.Одржување : Тоа треба да се чуваат чисти и да се чуваат на ладно, суво, не-корозивни гасови по употребата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

QIMIT Лабораторија Ножици Џек, Лабораторија Џек Режа Стојат Платформа Лабораторија Лифт Табела за Физички Хемиски, Биолошки Експерименти
  • Обновено

QIMIT Лабораторија Ножици Џек, Лабораторија Џек Режа Стојат Платформа Лабораторија Лифт Табела за Физички Хемиски, Биолошки Експерименти

DEN 909.60

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни и практични.Се користи за да се прилагоди н�

3.5x3.5 Лабораторија Ножици Џек, 90 x 90mm Ниво/Лабораторија Пластична Плоча & Метал Заградата Кревање Џек Платформа Стои Багажник,
  • Обновено

3.5x3.5 Лабораторија Ножици Џек, 90 x 90mm Ниво/Лабораторија Пластична Плоча & Метал Заградата Кревање Џек Платформа Стои Багажник,

DEN 475.44

Може рачно да се приспособат било која висина се во рамките на опсегот.Двете страни на платформа може да

Jiameajani Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Лифт Табела Лабораторија За Кревање Стои Багажник Лифт Платформа Лифт Табела Сребро.
  • Обновено

Jiameajani Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Лифт Табела Лабораторија За Кревање Стои Багажник Лифт Платформа Лифт Табела Сребро.

DEN 367.20

♥Лифт табела со виткање структура е компактен и лесен, кога не се користи, погодно да се извршат...

JUSTYUSHU Дрво Машини Рутер Lifter Прилагодливи Engrave Лабораторија Лифт Платформата Експеримент Плоча Табела Прирачник Стојат (Боја:
  • Обновено

JUSTYUSHU Дрво Машини Рутер Lifter Прилагодливи Engrave Лабораторија Лифт Платформата Експеримент Плоча Табела Прирачник Стојат (Боја:

DEN 950.40

Прилагодлива висина : висината може да се прилагоди преку knob, која се користи за да се прилагоди на висин

Подигнете Табела Режа Лифт Лабораторија Кревање Поддршка Солиден Хоризонтална Поддршка Високо Прилагодливи Лабораторија Кревање Платформа
  • Обновено

Подигнете Табела Режа Лифт Лабораторија Кревање Поддршка Солиден Хоризонтална Поддршка Високо Прилагодливи Лабораторија Кревање Платформа

DEN 422.16

АЛУМИНИУМ : лабораторијата кревање платформа е направен од висок квалитет на алуминиум, кои се цврсти и

Hubvorrichtung Лабораторија, 7.87 од не ' Рѓосувачки Челик Лабораторија Кревање Платформа Стојат Лабораторија Стојат Табела Режа
  • Обновено

Hubvorrichtung Лабораторија, 7.87 од не ' Рѓосувачки Челик Лабораторија Кревање Платформа Стојат Лабораторија Стојат Табела Режа

DEN 446.16

Платформата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со висока површинска густина, добрата �

Longzhuo Лифт Маси, Мали Нерѓосувачки Челик Кревање Платформа Лабораторија Џек Стојат Прирачник Минијатурни Лифт Стојат на Маса за
  • Обновено

Longzhuo Лифт Маси, Мали Нерѓосувачки Челик Кревање Платформа Лабораторија Џек Стојат Прирачник Минијатурни Лифт Стојат на Маса за

DEN 669.36

【Висина прилагодливи】 : висина може да се прилагоди преку knob, лесен за ракување и лесен за употреба.Рот�