• Обновено
JUSTYUSHU Дрво Машини Рутер Lifter Прилагодливи Engrave Лабораторија Лифт Платформата Експеримент Плоча Табела Прирачник Стојат (Боја: Црна)

JUSTYUSHU Дрво Машини Рутер Lifter Прилагодливи Engrave Лабораторија Лифт Платформата Експеримент Плоча Табела Прирачник Стојат (Боја:

DEN 950.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Прилагодлива висина : висината може да се прилагоди преку knob, која се користи за да се прилагоди на висината и на ниво на објекти во физички, хемија и биологија експерименти.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Користејќи високо квалитетни нерѓосувачки челик / алумина, висока цврстина, сигурен материјали, за да се обезбеди трајност.Примена : мали опрема погодна за физика, хемија и биолошки експерименти.Издржливост и стабилност : структура е многу стабилна и услугата животот е долга.Боја : Црна / Сребрена.Материјал : Црна : Алуминиум Оксид + Сребрена Пластична : Сите Алуминиум Боја : Црна / Сребрена Мала големина : 90 * 90 * 25мм / 3.54x3.54x0.98in Прошири големина : 90 * 90 * 90mm / 3.54 * 3.54 * 3.54 во Прилагодлива висина : 30-90mm / 1.18-3.54 во answer : ___________________________ Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 lifter рутер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

QIMIT Лабораторија Ножици Џек, Лабораторија Џек Режа Стојат Платформа Лабораторија Лифт Табела за Физички Хемиски, Биолошки Експерименти
  • Обновено

QIMIT Лабораторија Ножици Џек, Лабораторија Џек Режа Стојат Платформа Лабораторија Лифт Табела за Физички Хемиски, Биолошки Експерименти

DEN 909.60

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни и практични.Се користи за да се прилагоди н�

Hubvorrichtung Лабораторија, 7.87 од не ' Рѓосувачки Челик Лабораторија Кревање Платформа Стојат Лабораторија Стојат Табела Режа
  • Обновено

Hubvorrichtung Лабораторија, 7.87 од не ' Рѓосувачки Челик Лабораторија Кревање Платформа Стојат Лабораторија Стојат Табела Режа

DEN 446.16

Платформата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со висока површинска густина, добрата �

Longzhuo Лифт Маси, Мали Нерѓосувачки Челик Кревање Платформа Лабораторија Џек Стојат Прирачник Минијатурни Лифт Стојат на Маса за
  • Обновено

Longzhuo Лифт Маси, Мали Нерѓосувачки Челик Кревање Платформа Лабораторија Џек Стојат Прирачник Минијатурни Лифт Стојат на Маса за

DEN 669.36

【Висина прилагодливи】 : висина може да се прилагоди преку knob, лесен за ракување и лесен за употреба.Рот�

3.5x3.5 Лабораторија Ножици Џек, 90 x 90mm Ниво/Лабораторија Пластична Плоча & Метал Заградата Кревање Џек Платформа Стои Багажник,
  • Обновено

3.5x3.5 Лабораторија Ножици Џек, 90 x 90mm Ниво/Лабораторија Пластична Плоча & Метал Заградата Кревање Џек Платформа Стои Багажник,

DEN 475.44

Може рачно да се приспособат било која висина се во рамките на опсегот.Двете страни на платформа може да

Подигнете Табела Режа Лифт Лабораторија Кревање Поддршка Солиден Хоризонтална Поддршка Високо Прилагодливи Лабораторија Кревање Платформа
  • Обновено

Подигнете Табела Режа Лифт Лабораторија Кревање Поддршка Солиден Хоризонтална Поддршка Високо Прилагодливи Лабораторија Кревање Платформа

DEN 422.16

АЛУМИНИУМ : лабораторијата кревање платформа е направен од висок квалитет на алуминиум, кои се цврсти и

RETYLY Научна Лабораторија Џек-100 x 100mm Челик Лабораторија Стојат Табела Рек Режа Лабораторија-Лифт Lifter за Наука Експеримент
  • Обновено

RETYLY Научна Лабораторија Џек-100 x 100mm Челик Лабораторија Стојат Табела Рек Режа Лабораторија-Лифт Lifter за Наука Експеримент

DEN 1159.20

Примена : Тоа е широко се користат како поддршка на инструментот за да се прилагоди на висината на објек�

Jiameajani Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Лифт Табела Лабораторија За Кревање Стои Багажник Лифт Платформа Лифт Табела Сребро.
  • Обновено

Jiameajani Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Лифт Табела Лабораторија За Кревање Стои Багажник Лифт Платформа Лифт Табела Сребро.

DEN 367.20

♥Лифт табела со виткање структура е компактен и лесен, кога не се користи, погодно да се извршат ♥Лифт, �