• Обновено
Snakebyte XBOX Едно Полнење Кула Про - Близнак Докинг Станица со Игри, Кула за 15 Игри, Полнач и Батерија Пакети за 2 Контролори и 2 USB Порти / Gamepad за XBOX Еден USB Станица за Полне?

Snakebyte XBOX Едно Полнење Кула Про - Близнак Докинг Станица со Игри, Кула за 15 Игри, Полнач и Батерија Пакети за 2 Контролори

DEN 1103.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Xbox Еден Игри Складирање Стојат : Игри складирање стојат држи до направите 15 Дискови (игри/ Blu-ray филмови).Xbox Едно Полнење Кула : Вклучува полнење лулка за 2 Контролори и двајца батерија 600 m Ah батерии.LED Статус Индикатор : Наплата на статус индикатор - Лесно да се соберат.Xbox еден Контролер Полначот Станица : Служи како USB хаб со 2 USB-приклучок.Појавување на Конзола Дизајн : Xbox Еден Контролер Полначот со појавување на конзола дизајн, Боја : Црна.Полнење : Кула Pro од Snakebyte е вистински сите позаоблена и суштинските додаток за вашиот Xbox Еден.Не само можете да зачувувате и да покаже исклучите до 15 на вашите омилени игри или филмови, но исто така ја полните вашата контролори.На дното куќи USB хаб со две порти, додека на врвот доаѓа со монтажни станица за полнење дека обвиненијата две Xbox Еден контролори во исто време.Нејзините LED индикаторите за статусот ти каже кога вашиот контролори се подготвени за акција.Целиот дизајн е специјално приспособени да се Xbox Еден и собранието е супер едноставен. - Држи го направите 15 Дискови (Игри/ Blu-ray филмови) - Служи како USB Хаб со 2 USB-приклучок - Вклучува полнење лулка за 2 Контролори со AC-Адаптер за Полнење на Статус Индикатор - Лесно да се соберат - Пакет вклучува две батерија 600 m Ah батерии - Појавување конзола дизајн - Боја : Црна Полнење : Кула Про е важен додаток за вашиот Xbox Еден.Не само што може да се задржи и да се прикаже до 15 на вашите омилени игри и филмови, но исто така можете да клупа и ја полните вашата контролори во безбедна и видливи простор.На дното на кулата има dual-портен USB хаб, додека на врвот има монтажни станица за полнење дека обвиненијата две Xbox Еден контролори истовремено.LED индикаторот за полнење да ве информира кога вашиот контролори се подготвени за употреба.Целиот дизајн на цената Кула Про е прилагодена на Xbox Еден и е многу лесно да се соберат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ABTSICA PS5 Безжичен Контролер Полнач, USB Контролер Станица за Полнење на обвинителна Клупа за DualSense 5 со LED Светло Gamepad
  • Обновено

ABTSICA PS5 Безжичен Контролер Полнач, USB Контролер Станица за Полнење на обвинителна Клупа за DualSense 5 со LED Светло Gamepad

DEN 1140.00

Тенок Преносни На Станица за Полнење Изглед Е Стилски И УлтраТенок, Многу Удобен За Носење.Едноставно П

EBTOOLS PS4 Контролер Полнач, Двоен режим на USB Брзо Полнење Dock Станица за Полнење за Playstation4 Контролер со LED Индикатор
  • Обновено

EBTOOLS PS4 Контролер Полнач, Двоен режим на USB Брзо Полнење Dock Станица за Полнење за Playstation4 Контролер со LED Индикатор

DEN 256.80

Двојна полнење dock е специјално дизајниран за PS4 контролер.Стандард DC5 V / 1А влезниот напон.Нема потреба д�

Вертикална Полнење се Залагаме за Xbox Серија S Контролори со Вентилаторот за Ладење, Xbox Серија S Полначот Dock Станица со 3 USB
  • Обновено

Вертикална Полнење се Залагаме за Xbox Серија S Контролори со Вентилаторот за Ладење, Xbox Серија S Полначот Dock Станица со 3 USB

DEN 373.44

Мултифункционален Стенд Вертикална Стојат Компатибилен со Xbox СВ Конзола & 2 * за Ладење фанови & Dual Sense По

PS5 Контролер Полначот Двојно Полнење Клупа со LED Индикатор Dualsense Станица за Полнење Тип-C Полнење USB Порт-C Dongles за Sony
  • Обновено

PS5 Контролер Полначот Двојно Полнење Клупа со LED Индикатор Dualsense Станица за Полнење Тип-C Полнење USB Порт-C Dongles за Sony

DEN 191.76

Dual Полнач за PS5 Контролори:Surglam нуди брз и лесен начин да ја полните и чување на вашиот Play Station 5 контроло�

ZJchao Телефонот Игра Стојат Лесни Погодно да се Користи Повеќе Intereating Игра Искуство се Справи со Заградата за Ps5 Трајни Компактен
  • Обновено

ZJchao Телефонот Игра Стојат Лесни Погодно да се Користи Повеќе Intereating Игра Искуство се Справи со Заградата за Ps5 Трајни Компактен

DEN 583.20

За Ps5 Контролер Convienently, И Ќе Имате Повеќе Intereating Игра Искуство.Телескопски Менгеме Дизајн, Компатибилен �

Ericy PS4 Контролер Полнач, Двоен режим на USB Брзо Станица за Полнење Playstation 4 / PS4 / PS4 Тенок / PS4 Про Контролер Држачи
  • Обновено

Ericy PS4 Контролер Полнач, Двоен режим на USB Брзо Станица за Полнење Playstation 4 / PS4 / PS4 Тенок / PS4 Про Контролер Држачи

DEN 1888.80

¡¾Easy да се Користи¡¿ : Само приложување на Молња Дигитални AV Адаптерот на Молња connector на вашиот уред.Пото

zgs78hh Двојно Полнење преку USB Полнач Клупа,Станица Стои со LED Светло за PS4/PS4 Тенок/PS4 Про Контролер се Справи со Додатоци
  • Обновено

zgs78hh Двојно Полнење преку USB Полнач Клупа,Станица Стои со LED Светло за PS4/PS4 Тенок/PS4 Про Контролер се Справи со Додатоци

DEN 1315.20

✿Тоа е погоден за полнење за PS4 / PS4 Тенок / PS4 Про Контролер се справи ✿Со надструја и краткиколо заштита

LYB Двојна Xbox Еден Контролер Полначот,TYX-532S Полнење на обвинителна Клупа за Xbox ЕДНА Безжична Gamepad Игри Контролер со Две
  • Обновено

LYB Двојна Xbox Еден Контролер Полначот,TYX-532S Полнење на обвинителна Клупа за Xbox ЕДНА Безжична Gamepad Игри Контролер со Две

DEN 719.76

Полнење двајца контролори истовремено, што ќе ви овозможи да уживате во долги часови на прекин играње в�

Sunnyflowk Двојна Микро USB Полнач за Трајни Полнење Dock Станица за Полнење За PS4 Контролер Корисно Видео Игра Додатоци(црна)
  • Обновено

Sunnyflowk Двојна Микро USB Полнач за Трајни Полнење Dock Станица за Полнење За PS4 Контролер Корисно Видео Игра Додатоци(црна)

DEN 2016.00

Напојува преку USB порти за PS4 Dual полначот ви Овозможува да безбедно чување и задолжен за две PS4 контролор�

Полначот Станица за PS5 Контролер, Двоен режим на USB Тип C Полнење Клупа Компатибилна со Playstation 5 Двојна Смисла, Лесни & Преносни
  • Обновено

Полначот Станица за PS5 Контролер, Двоен режим на USB Тип C Полнење Клупа Компатибилна со Playstation 5 Двојна Смисла, Лесни & Преносни

DEN 1615.20

[Компатибилност] : Совршено одговара на вашите PS5 контролер (PS5 контролорот не е вклучена.)...