• Обновено
Лакост Мажите Кратко Sleeve Pima Џерси Блокирам Редовно Одговара Поло

Лакост Мажите Кратко Sleeve Pima Џерси Блокирам Редовно Одговара Поло

DEN 1353.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Редовно Одговара : Една трим силуета помеѓу нашите "Класичен Одговара" и "Тенок Одговара".Мека на допир лесни памук.Две копчето фуста.Навестување на рашири ви овозможува да се движи со леснотија.Ткаени крокодил етикета на правото во задниот џеб.Направена во ултра-меки памук pima, ова поло класик нуди совршено почне да се удобно, секојдневен изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Жените Sequins Исклучување На Рамо Блузи V Деколте, Туника Кошули Секојдневен Кристал Печатење Шупливи Надвор Блузи
  • Обновено

Жените Sequins Исклучување На Рамо Блузи V Деколте, Туника Кошули Секојдневен Кристал Печатење Шупливи Надвор Блузи

DEN 95.76

100% Полиестер.Увезени 【Материјал】Полиестер и памук .Моден суичери, направени од високо квалитетен мате